Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Fohin ale ja was przepraszam, gdzie wyżej mowa o Guerreiro ? Mowa jest o Rodriguezie.
0
@SeeleyBooth życie bogaczy
0
@Gaucho i gralibyśmy samym Suarezem, który grałby jak drewno.
0
@snoopdegie https://www.pesuniverse.com/pes-2020-master-league-revamped/ jak już zmienią transfery na bardziej realistycznie jak to zapowiadają to duży plus
0
@Ibra9PSP W Pesie 2020 świetnie zapowiada się Master League
5
@Copernicus WTF.
0
@MichalZZZ też wierzę, że Busi się poprawi, jak nie to De Jong doskonale poradzi sobie na jego pozycji
0
@MichalZZZ Ja obstawiam, że zrobi to tak:
Ter Stegen
Roberto-Pique-Umtiti-Alba
Busquets-De Jong-Arthur
Neymar-Griezmann-Messi
Wierzę, że Valverde postawi na formę zawodników a nie na to czy się zasłużyli dla klubu.
0
@Zip tak miało być też w minionym sezonie. Nie ma co gdybać, bo poprzednia Liga Mistrzów pokazała, że może zdarzyć się wszystko.
0
Na zawsze w sercach barcelonismo
20
Warto podkreślić, że grał do 70 minuty, albo ostatnie 25 minut.
3
@Memek96 Niektórzy ludzie nie nadążają za zmianami w piłce nożnej i żyją epoką romantyzmu.
2
@szymon6847 Tak samo prawdopodobne było, że Urugwaj nie przegra z Peru.
0
@fajny_football to niech wymiotuje zrzęda
0
@AboveYou czemu Argentyna miałaby w nim nie zagrać ?
0
@kerouac a ja myślałem, że to Javier Bardem
5
@Ratamahatta wstyd mi jako osoba wierząca za tego pracownika. Trzeba też umieć się posługiwać Biblią
0
@PanPawelFcb no właśnie i jak iść to na jakie ?
0
@Danny Gaucho Jednak brakuje mi tu Neymara
0
@cules100pro Jakby zaoferowali 80
plus Kimmich to można sprzedawać. Ale to niedobre dla Bayernu.
2
@cules100pro Tam idioci nie pracują w zarządzie :)
0
@Rini_Cule Mroczny Rycerz
27
Mam nadzieję, że 6 Hiszpanem będzie Riqui Puig.
2
@Pawelsky kto wie, może walką wygrają.
0
Ma ktoś dobry link na priv, na telefon ?
0
@bartekvisca Kto wie, może Todibo okaże się drugim Varanem
0
@szkutnik91 najbardziej medialny zawodnik PSG więc czemu mieliby go nie dodawać do zdjęcia.
3
Ile Neymar zarabiał jak odchodził z Barcy ?
0
Czy to dla niego źle ? Nie wydaje mi się. Pójdzie do innego topowego klubu i będzie zarabiał jeszcze więcej.
0
@kilanosio bo sezon był dobry, mistrz Hiszpanii, finał PK( tak wiem to porażka) i półfinał LM(kompromitacja) jednak wiele klubów za taki sezon uznaloby dobry.