2

@adamek1910 szkoda, że tego nie zrobili tym bardziej teraz gdy mają licencję na Juve

5

@mesi8191 to jakiś bait z twojej strony ?

0

@eydem taktyczny komentarz

0

@derekszmid79 Przecież Pep go nigdzie nie wypycha, ostatnio sam mówił, że będzie mu smutno jeśli odejdzie. Sane pewnie wyląduje w Bayernie obstawiam.

0

@PawelPetek PS4 tylko i wyłącznie, gry na wyłączność tylko na PS4 i to zazwyczaj są gry topowe.

0

@Messi1510 Mówisz o marnowaniu ostatnich lat Leo, a Griezmann i De Jong to niby po co zostali sprowadzeni, tak samo jak chce kupić Neymara

0

@Avatarr Zamykam dyskusję, bo jest zbyteczna

0

@TheNekro94 ja nie spodziewałem, że w 1 sezon wejdą i wyjdą do banku, a jeszcze niby pokażą planowanie tej akcji, to niemożliwe przy takim natłoku akcji by to wszystko w 1 sezon zrobić.

0

@Avatarr Ale gościu do ciebie nie dociera, że raz Valverde nie będzie wiecznie trenerem Barcelony, dwa to nie jest słaby trener i potrafi dać stabilizację. Drużyna poradzi sobie bez Messiego jako drużyna. Ty panikę siejesz. No nie podobasz mi się gościu.

0

@Avatarr jak gra to strzela, jakby go nie było grałby ktoś inny za niego i inni zawodnicy by strzelali, Barca istniała przed Messim będzie i istnieć po nim, a ty pierdzielisz, że Barca poza TOP 3

0

@Skaramuczi Mnie to nie dziwi

4

@msmsms czemu stwierdzasz, że Kimmich byłby chętny, do tego Bayern nie ma interesu w tym by go sprzedać. Semedo jest dobrym zawodnikiem wbrew opinii La Rambli, do tego zapominacie, że u nas PO nie ma z kim pograć bo Messi większość czasu spędza w środku

0

@Rewolucja123 jak przyjdzie Neymar to może tryplet jak nie przyjdzie to liga

0

Komentarz usunięty

1

@fcbarca12zer a niech sobie słucha czego chce

0

@msmsms 4 lata to szmat czasu

12

@PieN 22 letni Messi a już był najlepszy na świecie

0

@tbas a WKS to niby co ?

0

@MarioVeB! A ty trochę więcej szacunku dla drużyny, która dała nam lekcję futbolu.

0

@Momalsino a o co chodzi ?

1

Niech Barca nie przeholuje z tą ceną za Malcoma, bo zaraz nikt go nie weźmie. Tak to odzyskają wydane pieniądze, a za rok może być tylko tańszy jak nadal nie będzie grał albo będzie grał słabo.

0

@aras17_VeB ja miałem chyba nawet tańszy model, a bardzo mnie zadowolił

0

@aras17_VeB miałem iiyama i był świetny

0

@Skaramuczi Griezmann da radę

0

@Skaramuczi a kim jest Neymar ?

0

Na Polsat Premium jest ?

3

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

2

@Bagsik88 Z dystansem to traktujcie.

72

Busquets-Rakitic jeszcze tylko Vidal i once de gala gotowa

0

@SuperPatsonFCB sportowo Neymar na pewno da więcej niż panowie, którzy powędrują w 2 stronę, ale nie wiadomo tak na prawdę co z jego zdrowiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?