Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@adamek1910 szkoda, że tego nie zrobili tym bardziej teraz gdy mają licencję na Juve
5
@mesi8191 to jakiś bait z twojej strony ?
0
@eydem taktyczny komentarz
0
@derekszmid79 Przecież Pep go nigdzie nie wypycha, ostatnio sam mówił, że będzie mu smutno jeśli odejdzie. Sane pewnie wyląduje w Bayernie obstawiam.
0
@PawelPetek PS4 tylko i wyłącznie, gry na wyłączność tylko na PS4 i to zazwyczaj są gry topowe.
0
@Messi1510 Mówisz o marnowaniu ostatnich lat Leo, a Griezmann i De Jong to niby po co zostali sprowadzeni, tak samo jak chce kupić Neymara
0
@Avatarr Zamykam dyskusję, bo jest zbyteczna
0
@TheNekro94 ja nie spodziewałem, że w 1 sezon wejdą i wyjdą do banku, a jeszcze niby pokażą planowanie tej akcji, to niemożliwe przy takim natłoku akcji by to wszystko w 1 sezon zrobić.
0
@Avatarr Ale gościu do ciebie nie dociera, że raz Valverde nie będzie wiecznie trenerem Barcelony, dwa to nie jest słaby trener i potrafi dać stabilizację. Drużyna poradzi sobie bez Messiego jako drużyna. Ty panikę siejesz. No nie podobasz mi się gościu.
0
@Avatarr jak gra to strzela, jakby go nie było grałby ktoś inny za niego i inni zawodnicy by strzelali, Barca istniała przed Messim będzie i istnieć po nim, a ty pierdzielisz, że Barca poza TOP 3
0
@Skaramuczi Mnie to nie dziwi
4
@msmsms czemu stwierdzasz, że Kimmich byłby chętny, do tego Bayern nie ma interesu w tym by go sprzedać. Semedo jest dobrym zawodnikiem wbrew opinii La Rambli, do tego zapominacie, że u nas PO nie ma z kim pograć bo Messi większość czasu spędza w środku
0
@Rewolucja123 jak przyjdzie Neymar to może tryplet jak nie przyjdzie to liga
0
Komentarz usunięty
1
@fcbarca12zer a niech sobie słucha czego chce
0
@msmsms 4 lata to szmat czasu
12
@PieN 22 letni Messi a już był najlepszy na świecie
0
@tbas a WKS to niby co ?
0
@MarioVeB! A ty trochę więcej szacunku dla drużyny, która dała nam lekcję futbolu.
0
@Momalsino a o co chodzi ?
1
Niech Barca nie przeholuje z tą ceną za Malcoma, bo zaraz nikt go nie weźmie. Tak to odzyskają wydane pieniądze, a za rok może być tylko tańszy jak nadal nie będzie grał albo będzie grał słabo.
0
@aras17_VeB ja miałem chyba nawet tańszy model, a bardzo mnie zadowolił
0
@aras17_VeB miałem iiyama i był świetny
0
@Skaramuczi Griezmann da radę
0
@Skaramuczi a kim jest Neymar ?
0
Na Polsat Premium jest ?
3
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
2
@Bagsik88 Z dystansem to traktujcie.
72
Busquets-Rakitic jeszcze tylko Vidal i once de gala gotowa
0
@SuperPatsonFCB sportowo Neymar na pewno da więcej niż panowie, którzy powędrują w 2 stronę, ale nie wiadomo tak na prawdę co z jego zdrowiem.