Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Za niedługo De Jong się zarazi marazmem Barcelony
0
Wypożyczenie Coutinho może być zbawieniem dla Barcy albo gwoździem do trumny. Jeśli się sprawdzi to za rok kluby za niego zapłacą duże pieniądze lub nowy trener go ustawi. Jeśli nie, to lipa.
0
@Grubson06 to jaka w końcu jest pozycja Coutinho ? Bo na skrzydle nie dawał rady, a na środek przyszedł De Jong gdzie i tak jest tłoczno.
4
Jedziemy Barca Vamos. Coś czułem, że pomoc z Napoli zagra
0
@rafal314 do tego pojechałeś w czwartek gdzie było święto, więc prawdopodobnie najgorszy możliwy okres.
1
@Isso89 Kurs fajny, ale szczerze uważam, że Legia się postawi, paradoksalnie grają lepiej z mocniejszymi rywalami.
0
@Xavyol stary Modric, szklanka Bale i też nie najmłodszy Navas. To nie przejdzie.
0
@Rastafarnianin Ostatnio Umtiti miał formę na MŚ w Rosji.
0
@Pitrobolon O co ci chodzi gościu xd jest news na głównej sprzed godziny z 18 meczową.
1
Ronaldo XDDDDDD
0
@kamilos1214 kolega chyba nowy w youtube
0
@SeeleyBooth Jednak trener powinien dobrać pomoc ze względu na obecną formę, Alena z Napoli zagrał bardzo dobrze.
1
@matirix20 Niektórzy ludzie nie myślą
0
@SeeleyBooth obstawiam, że Lenglet zamiast Umtitiego i nie wiadomo czy Roberto, Alena czy Busi.
5
Myślę, że w poprzednim sezonie po Van Dijku Pique był najlepszy.
3
Rivaldo, przestań już lizać tyłek.
1
@Szmulek właśnie, każdy już podzielił się co swoimi myślami, niech już nie piszą tego samego.
1
@Criss18Barca po kij Willian xd
0
@sebasek99 serio ? Codziennie się tak podniecasz plotkami na temat Neymara jakbyś mecz oglądał ?
0
@sebasek99 to akurat co innego
0
@Katalonik97 odejść też trzeba umieć z klasą, on sobie nie odszedł tak po prostu, nie poinformował o odejściu Barcelony wcześniej chociaż wiedział, że odejdzie i przez to postawił Barcę pod ścianą w kwestii transferów. Potem się sądził o pieniądze i przezywał Bartomeu, tak robi pajac Neymar. Ale tak niektórzy są ślepi i myślą, że nic złego nie zrobił. I ja wcale nie jestem przeciwnikiem powrotu Neymara, jestem w tej sprawie neutralny.
2
Szczerze mówiąc ja się tak nie ekscytuję tym czy przyjdzie Neymar czy nie przyjdzie, my kibice nie mamy na to wpływu, jak Bartomeu postanowi tak zrobi.
7
@Sehzade1899 mówisz prawdę i samą prawdę kolego, jednak jeśli Neymar już przyjdzie to oczywiście będzie miał wsparcie kibiców, taką mam nadzieję przynajmniej.
0
@fajny_football a ja obstawiam, że piłkarze nie zawracają sobie głowy wszystkim co piszą w gazetach. Zwłaszcza w Barcelonie.
2
@Commando tak, tylko, że ty mówisz Neymar lepszy na ten moment. Jego ostatnie momenty a raczej 2 lata to kontuzje w kluczowych momentach
1
@SeeleyBooth Rozkwit formy, który może zostać zahamowany przez przyjście Neymara
0
@Commando jak już mówisz o tej chwili, to ostatnie chwile Neymar był wiecznie kontuzjowany więc jak niby miał być lepszy. Na bycie lepszym nie tylko składają się umiejętności, ale jak widać też podatność na kontuzje, wpływ na szatnię i profesjonalizm. Te 3 rzeczy Neymar ma tragiczne
2
@Katalonik97 czemu gadasz jak potłuczony ?
0
@FC1899Barca The Office, właśnie oglądam, świetna komedia.
0
@oZinho nie wiem skąd je masz, ale zazdroszczę, bo nie ma przesłanek by mieć pewność, że będzie zdrowy.