1

@pero1983 zastąpiono Cillessena świetnym zmiennikiem, kupiono młodego, zdolnego zmiennika Alby, najlepszego pomocnika Ligi Mistrzów poprzedniego sezonu oraz Griezmanna, to wcale nie jest złe okienko, do tego odeszli niepotrzebni piłkarze

0

@MESSIah16 hahahaha, Barca by była zdolna jak PSG przewalić te 4 gole

13

Piłkarz: Messi
Bramkarz: Alisson
Trener: Klopp

0

1

Fati może teraz grać, Dembele jeszcze trochę kontuzję będzie miał.

1

Wie ktoś gdzie można kupić taki ortalion ? https://www.instagram.com/p/BwzwWkegYtN/?igshid=coachdlnj7o2

0

@grizzy10 Dokładnie, tuszowałby braki trenera

0

@wachaFCB gówno tam.

0

@danio1899 Szansę trzeba mu dać bo nikogo innego nie ma na skrzydło, Neymar zbyt drogi do wyciągnięcia w tym okienku.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@against_modern_football no to Bułka sobie pogra tyle co w Chelsea

0

@jordus100 Profesjonalne prowadzenie to jest najważniejsze, praca nad swoim ciałem by zapobiegać kontuzjom i zwiększać osiągi. Taka rada ode mnie.

2

Kto wie może pozostanie Neymara na jeden sezon więcej będzie dobry, Barca się dowie w międzyczasie czy faktycznie go potrzebuje(ostatnia szansa Dembele) i dowiemy się czy będzie w końcu w stanie zagrać cały sezon bez kontuzji, a kto wie może za rok Barca go wykupi już za mniejsze pieniądze niż teraz sie mówiło

0

Co z tym Neymarem ?

0

@HansLanda Arthur i De Jong oni muszą grać w 1 składzie

15

bardzo ewidenty karny, pewnie to był jego naturalny odruch i dlatego jest zły, ale to jest ewidentny karny.

0

Komentarz usunięty

1

@AlwaysBlaugrana właśnie, zapomniałem o Roberto

1

Obstawiam co zrobi jutro Ernesto:
Ter Stegen
Semedo-Pique-Umtiti-Alba
Vidal-Busquets-De Jong
Perez-Griezmann-Rafinha

1

@xJLx gameplay za to FIFA ma badziewny, licencje z kolei to nie problem o ile nie grasz na Xboxie, bo patche są łatwe do wgrania.

1

@draxidox gościu od razu widać, że zerżnąłeś avatar od BarcaInfo.

3

@victor Rakitic spokojnie może być zastąpiony i zrobić miejsce młodzieży.

1

@SuperPatsonFCB ja bym Iniesty wziął jakąś koszulkę z sezonu gdzie jeszcze grał w Barcelonie, teraz De Jong byłby ciekawy albo Griezmann

1

@Salwik92 Też wolę Neymara, ale boję się o niego tylko i wyłącznie z powodu częstych kontuzji, że jego kostka już jest zjechana.

0

@Salwik92 myślę, że jednak Sancho o wiele bardziej profesjonalny niż Ousmane

0

@culesjasiules kontke ? Copa A ? Proszę nie kalecz języka, bo to kłuje w oczy.

0

@Jarema2000 chyba nie bez powodu BVB wczoraj otrzymało nagrodę Fair Play, za walkę z uprzedzeniami, rasizmem, przemocą.

1

@klopx i, że chętnie zjadłby z Messim kolację

1

@AdrianGajewski2005 Roberto wróci na PO i po co wtedy w ogóle Wague ? Niech już gra na ŚP a na PO Semedo z Wague

3

@Lares chyba nie mówisz tego na serio ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?