Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tadzik447 a co zazdrościsz im odwagi bo sam byś chciał taką mieć by to zrobić ?
0
@tadzik447 nie wiem czego tu zazdrościć ?
1
No niestety przegapił moment odejścia. Co ma powiedzieć taki Alena z kolei.
0
@Zip Takie prawdziwe.
0
@Janiama według mnie bez sensu stawiać na takie City z Wolves z tak niskim kursem
0
No ja tylko mam nadzieję, że będą grali co co są w formie a nie co dużo kosztowali
28
Ja bym chętnie zobaczył skład:
Ter Stegen
Semedo-Pique-Todibo-Alba
Vidal-De Jong-Arthur
Messi-Suarez-Dembele
1
obstawiam, że skreśli Pereza
0
Skoro tak ostro reagują to coś się musi dziać.
27
@zodiak_10 Neymar gra w Europie od 2013 więc robi wrażenie
0
@sintesox Pezet owszem, ale Radio Pezet było dość krytykowane.
1
@niepoprawniepoprawny wcale nie jest przereklamowany, teraz w Realu gra słabo, ale w Chelsea potrafił się wzbić na najwyższy poziom, MŚ 2018 też miał świetne
0
Wielki Real. Haha Madrid
2
@staske jak za darmo to czemu nie
0
To jakiś żart ?
0
@Rewolucja123 szanuje takich ludzi mocno, żeby doprowadzić ciało do takiego stanu.
0
@MT7 David Silva, zawsze był lepszy od Maty
0
@soczeq11 szkoda, że sytuacja z Neymarem zaczęła się formować dopiero po tym jak z Griezmannem było dopięte wszystko
0
@Lares dzieje się to co jest w twoich przekonaniach, lub nie jeśli są błędne
3
@PatrickoBarca google chrome
0
@Janiama Będzie CR7 kontra R10
5
@obiektywnie88 nie zgadzam się
3
@BarcaInfo Young Fati
6
Ale ten filmik to jest zmontowany tragicznie
1
Todibo z telefonem w ręku
0
@MACIEK 22 Ja bym chciał w końcu zobaczyć Todibo, po to został w Barcy by zagrać teraz gdy mamy taki natłok meczów, a szanse musi dostać tym bardziej póki nie ma Umtitiego
1
@jedrek7000 po kiepa ci ten Malcom, Carles Perez jest darmowym wychowankiem i daje tyle samo co Malcom
0
@jakub9611 ja też tak musiałem tylko, że 3 godziny snu, kawka z rana, po 2 godzinach energetyk, zjeść coś i jakoś się dawało radę
0
1,5 godziny ta gala będzie trwać, pewnie jakieś nudy
1
@OsehShalom Po sezonie marzy mi się Koeman, a teraz też chętnie bym zobaczył Setiena, jego Betis grał pięknie a co by mógł zrobić z kadrą Barcelony