0

@tadzik447 a co zazdrościsz im odwagi bo sam byś chciał taką mieć by to zrobić ?

0

@tadzik447 nie wiem czego tu zazdrościć ?

1

No niestety przegapił moment odejścia. Co ma powiedzieć taki Alena z kolei.

0

@Zip Takie prawdziwe.

0

@Janiama według mnie bez sensu stawiać na takie City z Wolves z tak niskim kursem

0

No ja tylko mam nadzieję, że będą grali co co są w formie a nie co dużo kosztowali

28

Ja bym chętnie zobaczył skład:
Ter Stegen
Semedo-Pique-Todibo-Alba
Vidal-De Jong-Arthur
Messi-Suarez-Dembele

1

obstawiam, że skreśli Pereza

0

Skoro tak ostro reagują to coś się musi dziać.

27

@zodiak_10 Neymar gra w Europie od 2013 więc robi wrażenie

0

@sintesox Pezet owszem, ale Radio Pezet było dość krytykowane.

1

@niepoprawniepoprawny wcale nie jest przereklamowany, teraz w Realu gra słabo, ale w Chelsea potrafił się wzbić na najwyższy poziom, MŚ 2018 też miał świetne

0

Wielki Real. Haha Madrid

2

@staske jak za darmo to czemu nie

0

To jakiś żart ?

0

@Rewolucja123 szanuje takich ludzi mocno, żeby doprowadzić ciało do takiego stanu.

0

@MT7 David Silva, zawsze był lepszy od Maty

0

@soczeq11 szkoda, że sytuacja z Neymarem zaczęła się formować dopiero po tym jak z Griezmannem było dopięte wszystko

0

@Lares dzieje się to co jest w twoich przekonaniach, lub nie jeśli są błędne

3

@PatrickoBarca google chrome

0

@Janiama Będzie CR7 kontra R10

5

@obiektywnie88 nie zgadzam się

3

@BarcaInfo Young Fati

6

Ale ten filmik to jest zmontowany tragicznie

1

Todibo z telefonem w ręku

0

@MACIEK 22 Ja bym chciał w końcu zobaczyć Todibo, po to został w Barcy by zagrać teraz gdy mamy taki natłok meczów, a szanse musi dostać tym bardziej póki nie ma Umtitiego

1

@jedrek7000 po kiepa ci ten Malcom, Carles Perez jest darmowym wychowankiem i daje tyle samo co Malcom

0

@jakub9611 ja też tak musiałem tylko, że 3 godziny snu, kawka z rana, po 2 godzinach energetyk, zjeść coś i jakoś się dawało radę

0

1,5 godziny ta gala będzie trwać, pewnie jakieś nudy

1

@OsehShalom Po sezonie marzy mi się Koeman, a teraz też chętnie bym zobaczył Setiena, jego Betis grał pięknie a co by mógł zrobić z kadrą Barcelony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?