0

@AmigoBlancos Tak karierę zakończył, że opuścił dosłownie ZERO spotkań kadry. To był jakiś emocjonalny słowotok po 3 z rzędu rok po roku przegranym finale.

6

Dobra decyzja. Brak był tu konfrontacji. Nie róbmy jaj z tego sportu. To, że tutaj są nienawistni ludzie na tej stronie nie zmienia faktów.

11

Te mecze z młodym Cristiano i Messim, a obok Xabi Alonso, Xavi, Iniesta, Ozil czy Benzema to był peak futbolu.

12

@Karol145 Spokojnie, jeszcze przyjdzie na to czas.

0

@derus Frankie De Jong ma rację…

1

Lincz na Gordona ze strony komentatorów jest tylko dlatego, że trafił do Barcelony za dość duże pieniądze, ale wcale nie są to niepoważne kwoty gdy mówimy o graczach Premier League. On dziś nie był tak słaby jak go przedstawiają.

4

Wszyscy się z was stary dziadku śmieją.

2

@Kamiloza91 Ja pieprzę xD co za dzieci, każdy kapitan tak robi

0

@Kozinho. Liczyć i się przeliczyć.

0

@RichardWinters Za Gordona 60 milionów to jest normalna kwota. Za Alvareza się płaci 120/130 milionów i to też jest normalna cena, bo już mówimy o zawodniku o ugruntowanej pozycji w futbolu. Sesko 80 milionów, Moises Caicedo 120, Enzo Fernandez 120, Rice 120, Gvardiol 90, Cunha 75, Isak 145, Ekitike 95, Bellingham 105, Vlahovic 80. Takie się kwoty płaci. Tak, to jest codzienność w wielkich klubach, poza tym my nie wydawaliśmy grubych kwot od 4 lat.

0

@bartulek98 Najpierw zweryfikuj jakie teraz się kwoty za piłkarzy płaci a potem takie rzeczy pisz.

0

W ostatnim meczu Argentyny z Jordanią pewnie będzie dużo roszad, bo już 1 miejsce w grupie pewne. Pytanie czy Messi zagra od pierwszej minuty.

0

Popatrzmy sobie na Cristiano Ronaldo na Mundialach. 0 medali, 0 G/A w fazie playoff i tylko 8 bramek a teraz gra szósty Mundial. To jest kompromitacja a on gra w bardzo dobrej drużynie. Mbappe go wciąga dupą. Nawet Luka Modrić ma 2 medale.

0

Czy nie uważacie, że para Laskowski i kto tam z nim jest komentuje mecze bardzo nudno i bez polotu. Borek przynajmniej potrafi się tym ekscytować albo szuka takich momentów by kibica tym zainteresować.

1

18 latek musi dorosłym chłopom takie oczywistości mówić. Jeszcze rozumiem narrację mediów, bo oni mają pożywkę i mają o czym pisać, ale że taki Kowalski po jednym meczu jest w stanie stwierdzić, kto rozczaruje a kto będzie mistrzem na Mundialu to niezły ubaw. Historia niczego takich ludzi nie uczy.

6

Naprawdę mocno liczę, że Barca nic nie odwali i kupi tego Cancelo.

0

@kkbarca Po MŚ to ceny idą w górę takich graczy. Barca ma już pewnie bardzo szeroką listę graczy.

0

@LukaszFan Nie wiesz tego, poza tym jeśli Flick go bardzo chciał to miał prawo go dostać. Ja liczę, że w to okienko będziemy w stanie wydać ponad 200 milionów.

2

Chyba się nie zapowiada by Barca miała kupić nowego stopera co? Przedłużony Christensen, jest Araujo, Cubarsi, Eric Garcia i Gerard Martin. Więc liczba stoperów się zgadza. Jedynie szkoda Flicka, że musi lepić z takiego czegoś, ale to co zrobił z Martina to mistrzostwo. Powinien przyjść jeszcze Cancelo, Alvarez i może ten młody z Racingu Santander. Przynajmniej się nie zapowiada na coś innego.

1

Coś czuję, że na tym Mundialu Messi jeszcze jakąś brameczkę z wolnego zapakuje.

11

Człowiek się wzrusza jak myśli o Messim.

0

@szonik94 Nie wydaje mi się, że to coś da. Cała drużyna źle funkcjonuje.

1

Niech on Leao wprowadzi jeśli chce coś rozruszać.

0

@DiSBlaDE Poszedł cash out. Teraz już tylko i wyłącznie Team Kongo.

0

@DiSBlaDE Nie widać płomyka nadziei. Póki co to Kongo bliżej gola niż Portugalce.

0

Pytanie czy robić cash out czy liczyć, że Portugalia wygra.

10

@lajcior Darzyć sympatią Viniego zdecydowanie.

0

@LAMC_10 W takim razie trzeba wstać o 3 w nocy.

0

@LAMC_10 On nie jest po jakiejś kontuzji?

0

Messi w nocy ma planowo zagrać w pierwszym składzie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?