- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1742 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
165
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1742 Culés
7
Jeśli transfer Juliana dojdzie do skutku, to razem z Gordonem Barca wyda grubo ponad 200mln. I chyba większość z nas nie ma wątpliwości, że te transfery będą grubo przesadzone i na papierze wyglądają mocno średnio jeśli weźmiemy pod uwagę wydaną kwotę / jakość.
Oczywiście, prawdziwa weryfikacja nastąpi po sezonie, ale póki co daleko mi do optymizmu. Mamy dwóch graczy, którzy oprócz pracowitości na boisku, nie wyróżniają się jakimiś wyjątkowymi umiejętnościami.
Bardzo chciałbym, żeby to były transfery, które nas napędzą, ale po prostu na ten moment są dla mnie zawodnikami bardzo mocno przepłaconymi. A o tym, że obrona leży i kwiczy już nawet nie będę wspominać.
1
@bartulek98 nie no są tu tacy co uważają że 150 milionów za Alvareza to spoko kwota ;)
1
@bartulek98 Jeśli nie wypalą to BartomeuOUT ;)
0
@bartulek98 Najpierw zweryfikuj jakie teraz się kwoty za piłkarzy płaci a potem takie rzeczy pisz.
1
@bartulek98 fakt ze obrona leży, ale odnośnie wyjątkowych umiejętności to Alvarez zajebiście klepie wolne i technicznie również imponował za City. Gordon fakt, to bez szału gość
0
@bartulek98 No zdecydowanie ryzykowne kwoty, pozostaje mieć nadzieję że chociaż jeden z nich się opłaci
1
@bartulek98 Ja bym w życiu nie dał,za Alvareza 120,130 mln euro on nie jest tyle wart,już 100mln to przesada.
2
@Dankho94isback Może to przypadek, ale dziwnym trafem, wszystkie nasze najdroższe transfery nam wychodziły bokiem. Cou totalnie nie wypalił, a co do niego miałem największe oczekiwania, Dembele niestety więcej bywał na L4 + miał problem z dyscypliną no i największe rozczarowanie czyli Griezmann. Ogromna kwota, ligowa gwiazda, pracowity grajek, a w Barcie się nie odnalazł, a koniec końców, jeszcze za pół darmo wrócił do atletico. Mam wielkie obawy, że Julian podzieli jego los.
2
@Kubsoleon Oprócz transferów Liverpoolu nie widzę, żeby płaciło się po jakieś ~120/130 mln za zawodników.
0
@Dexelele nie powiedziałbym że Alvarez lepiej strzela wolne niż Rashford którego mogliśmy mieć za 1/5 ceny Alvareza
1
@Kubsoleon w ostatnich dwóch latach był jeden transfer za około 145 mln euro, jeden za około 120, reszta to pułap 80 mln i mniej, więc kto tu powinien coś zweryfikować? Czy w twoim uniwersum dwa (potencjalne )transfery za 200 mln euro to codzienność?
0
@RichardWinters Za Gordona 60 milionów to jest normalna kwota. Za Alvareza się płaci 120/130 milionów i to też jest normalna cena, bo już mówimy o zawodniku o ugruntowanej pozycji w futbolu. Sesko 80 milionów, Moises Caicedo 120, Enzo Fernandez 120, Rice 120, Gvardiol 90, Cunha 75, Isak 145, Ekitike 95, Bellingham 105, Vlahovic 80. Takie się kwoty płaci. Tak, to jest codzienność w wielkich klubach, poza tym my nie wydawaliśmy grubych kwot od 4 lat.