Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Prawdę mówiąc nie wiem jak wy, ale gdy odejdzie Valverde to nie będę psioczyć jaki to był słaby z niego trener, bo nawet z nim przez ten czas mieliśmy trochę pociechy z tego klubu. Liczne zwycięstwa z Realem, ligi zdominowane. Dwa upokorzenia, ale to też nie jest tak, że trzeba go obwiniać za wszystko co złe. Dostał pracę tutaj i robił to co uważał za słuszne. Na pewno nie powinien być żegnany gwizdami.
0
@Quanah_Parker Pogra sobie do połowy kwietnia, a jeśli pokaże się z dobrej strony, to nawet w lecie będzie mógł odejść do innego mocnego klubu. Nie jest to głupie.
0
@FcBarcaCules hahahaha, śmieszą mnie tacy ludzie na tej stronie.
1
@Avada Kedavra no to sposób Valverde jest iście barceloński.
0
@johny11 nie ma meczu o 3
1
@Encore Mbappe to kozak
1
@szkutnik91 w koszulce ziomeczka Kondogbii
2
@nadachu Kibice Barcelony mają tendencję do wyolbrzymiania.
0
@Coutinho007 Rodrygo przecież nie gra
0
@Witekk10 4-4-1 w Realu ?
0
@Pawlak1992 Jest Pique to i musi być Ramos.
4
Valverde kutas, mówi, że ufa a odstawia od składu na 2 miesiące.
2
@FC1899Barca szkoda, że nie ma minusów bo aż boli.
0
@Rewolucja123 pewnie jakieś drobne by zarobili, a jest to bogaty klub, wolą mieć dwie dobre 9 na końcówkę sezonu niż jedną.
2
@FafitFCB kolejny pies, nie rozumiem jak można tak gościa nazwać.
0
@takisobiektos W sumie to grali razem w PSG.
1
@michal26 Dlatego też tylko 1 nagroda za drugoplanówkę, też mnie nudził strasznie ten film.
0
@sabeot o której się zaczynają ?
0
@IronSanHybrid To ostatni sezon Valverde więc wszystko się jeszcze zmieni, a jednak filozofia klubu pozostanie taka sama, nowy trener może tylko poprawić naszą grę.
0
@Commando Jakie to drużyny ? To tylko gdybanie.
0
@Konradomoreno jakby ktoś farbą zapaćkał.
0
@PatrykBarcelona PSG mogło wygrywać zarówno Puchar Francji i Puchar Ligi Francuskiej
1
Tak w ogóle po co nam ten Dani Olmo, na skrzydłach grać mogą też młodzi Fati i Perez, w pomocy i tak mamy ścisk, że nawet Puig jeszcze nie gra.
8
Czytelnicy katalońskiej prasy, więc czemu tu się dziwić.
0
@MarioVeB! Gorsze od tego jest tylko narzekanie na to. Co ci to wadzi ?
13
@Chwytliwy no i po co taki shit post piszesz ?
0
@Czarnylotosbolec 4 razy przeszedłeś Wiedźmina, ale dodatków ani razu, to jest dopiero sprawa.
4
@Czarnylotosbolec jeszcze dodatków nie grałeś ?
0
@niepoprawniepoprawny może pod względem efektowności Ronaldinho faktycznie, ale z resztą bym się kłócił.
1
@Rewolucja123 jak dla mnie to najgorszy Star Wars jaki oglądałem. Nie wiem, może też dlatego, że nie jaram się tym tak samo jak kiedyś.