4

Wolę widzieć PSG w finale niż okropnie nudno grające Atletico.

9

Boję się, że Busi coś spieprzy, on albo zagra genialnie albo katastrofalnie.

0

@LioMessi10 Correa i Vrsaljko nie jadą, reszta gra.

2

Panowie, miłego wieczoru z Ligą Mistrzów. To jest coś pięknego, że teraz nas czeka tyle super meczy w tak krótkim czasie. Miłego oglądania.

0

@pt9 Dlatego preferuję PES

1

@DaPi Szkoda, że Xbox to taka cienioza jest. Najlepsze gry na PS4

0

Ma ktoś z was pomysł na grę dla 13 letniego brata na konsolę Xbox one. Generalnie on lubi fifę, ale chciałbym mu kupić jakąś grę fabularną i najlepiej bez open worldu. Co myślicie? Mi chodzi po głowie Star Wars Jedi Fallen Order

3

@BartqRKO Decydujący gol w finale MŚ Iniesty lub Gotze. To jest dużo więcej niż LM czy cokolwiek innego.

1

@donleo12 Nikt nie wątpi w jego talent, ale Barcelonę nie stać na taki transfer. Trzeba postawić na młodych. Też żałuję, że już tu nie gra, ale to był jego wybór.

1

@mateusz33 Ter Stegen czasem zrobił babola, ale generalnie już od pierwszego sezonu na bardzo wysokim poziomie, który z sezonu na sezon był tylko wyższy.

1

@KamilZ De Bruyne, Hazard, Lautaro

0

@otylla12 nie, bo Ter Stegen to nie jest bramkarz, którego można tak łatwo zastąpić. On potrafi uratować niejeden mecz.

0

Pytanie do Pesowców z ciekawości, jaką gracie taktyką i formacją vs COM i czy gracie na poziomie Super Star lub Legend. Jestem ciekaw jakie macie pomysły na drużynę.

3

Komentarz usunięty

0

@AdiKingu96 Kto? Gdzie?

0

@Naturopata Barcelonie po prostu potrzebny jest zwycięzca.

0

@Gaucho Na to liczę i myślę, że tak będzie.

1

@barcowy1899 Ja widzę tak, że nawet Barca może wygrać. Ze względu na mecz bez rewanżu.

1

@Ghostface Jak dla Ciebie nawet GOT był rozaczarowaniem to nie wiem jakie masz wymagania odnośnie serialu fantasy.

0

@cules100pro Jak ktoś wcześnie rano wstaje do pracy to nie jest dobra pora.

5

Czemu mecze Barcelony są o tak słabych godzinach?

0

@Jordi10 Społeczność meczyków to rak straszny, a same artykuły albo clickbaitowe albo populistyczne.

0

@Ricardinio14 co to za praca jeśli można spytać?

1

@NeroTFP koniec psot

1

@SonBarcaGoku i batów nie dostajemy

1

@NaFazieHitman ale jakie ząbki ma białe

1

Szkoda, że prawdopodobnie Messi i Ronaldo nigdy nie zagrają razem w klubie

0

@Ghotti wysyłam

0

Wysyłał ktoś z was pocztę kwiatową za granicę? Macie jakieś tipy?

0

@Elisan12 Podoba mi się, tak samo jak podobał mi się mecz z Celtą Vigo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?