6

@Janiama Masz absolutną rację

0

@Gargamel01 To jest inny zawodnik i jak chce odejść to Barca nie powinna mu robić problemów. Jaki jest sens trzymać skłóconego zawodnika, do tego takiego. Niech go puszczą i niech to się skończy.

0

@Gargamel01 XD nikt nie da 700, jak teraz nie odejdzie to za rok odejdzie za darmo. I tak już jest kwas i powinien odejść. Trzeba już budować drużynę bez niego.

0

@Gargamel01 Narracja Barcelony jest 700 milionów. Powinni się zgodzić na 100-150 i pozwolić mu odejść.

0

@IronSanHybrid ? Przecież chce odejść, to klub nie chce go puścić.

9

Trzymanie na siłę teraz Messiego to debilizm. Za rok odejdzie za darmo, teraz to już za daleko zaszło by tak po prostu został w klubie.

0

Kiedy okienko transferowe się kończy?

0

@Maciek1983 No xD zwłaszcza obecnie

0

@itmustbejoke Jakbyście byli Messim? Messi ma własny mózg i inne spojrzenie na sytuację niż przeciętny fan Barcelony.

1

@Pepiko Ja nie będę miał za złe Messiemu gdy odejdzie, a nawet kibicuję mu by poszedł do City. Będę mu kibicował na pewno tak jak i Barcelonie. Nie trzeba zaraz wyzywać i szczuć.

0

@Chakalaka Śmieszny to w tej chwili jest nasz klub. PSG było godnym przeciwnikiem dla Bayernu.

0

Jak tam komentarz na TVP?

0

Siema, gdzie można obejrzeć filmy na necie oprócz netflixa i cda?

0

@Bartoso Z Liverpoolem byłem załamany, bo to był wspaniały sezon Leo i Barca grała o tryplet, o krok od finału, a rewanż to miała być formalność. Z kolei Bayern to jak już strzelili 3 gola i atakowali Barcelonę niemiłosiernie, to wiedziałem, że Barca się zesra i co najmniej Niemcy 7 wbiją. Potem to tylko się śmiałem po pewnym czasie.

0

@kibicsportu Rico ma kontuzję, że tak o tym Bułce?

1

@Globus1902 Dobra, a teraz powiedzcie mi z kim ma grać Semedo czy jakikolwiek PO u nas w Barcelonie, przecież my nie mamy PS, a Messi praktycznie wszystkie piłki rozsyła Albie.

4

@MichVeB Ktoś chory na dekiel by mógł powiedzieć, że by mu to nie przeszkadzało.

1

@messiandiniesta Szczerze mówiąc kibicuję PSG tuż po Barcelonie chociażby po to aby zobaczyć ból dupy Polaków i niech w końcu Neymara ludzie docenią.

1

@Mathew86 Akurat PSG ma dużo klasy w sobie. Szkoda wielka jedynie, że Verratti nie zagra wcale. To dla nich olbrzymia strata, jeśli mają wygrać LM.

3

@PaPo Wiadomo, że na luzie. Jak nic Cię nie blokuje to nie ma co się w ogóle zastanawiać, może kuchnię mistrzów uda Ci się jeszcze obejrzeć.

3

@lukasbarca86 Ąż szkoda, że to tylko 5 zł.

4

Wolę widzieć PSG w finale niż okropnie nudno grające Atletico.

9

Boję się, że Busi coś spieprzy, on albo zagra genialnie albo katastrofalnie.

0

@LioMessi10 Correa i Vrsaljko nie jadą, reszta gra.

2

Panowie, miłego wieczoru z Ligą Mistrzów. To jest coś pięknego, że teraz nas czeka tyle super meczy w tak krótkim czasie. Miłego oglądania.

0

@pt9 Dlatego preferuję PES

1

@DaPi Szkoda, że Xbox to taka cienioza jest. Najlepsze gry na PS4

0

Ma ktoś z was pomysł na grę dla 13 letniego brata na konsolę Xbox one. Generalnie on lubi fifę, ale chciałbym mu kupić jakąś grę fabularną i najlepiej bez open worldu. Co myślicie? Mi chodzi po głowie Star Wars Jedi Fallen Order

3

@BartqRKO Decydujący gol w finale MŚ Iniesty lub Gotze. To jest dużo więcej niż LM czy cokolwiek innego.

1

@donleo12 Nikt nie wątpi w jego talent, ale Barcelonę nie stać na taki transfer. Trzeba postawić na młodych. Też żałuję, że już tu nie gra, ale to był jego wybór.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?