Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Janiama Masz absolutną rację
0
@Gargamel01 To jest inny zawodnik i jak chce odejść to Barca nie powinna mu robić problemów. Jaki jest sens trzymać skłóconego zawodnika, do tego takiego. Niech go puszczą i niech to się skończy.
0
@Gargamel01 XD nikt nie da 700, jak teraz nie odejdzie to za rok odejdzie za darmo. I tak już jest kwas i powinien odejść. Trzeba już budować drużynę bez niego.
0
@Gargamel01 Narracja Barcelony jest 700 milionów. Powinni się zgodzić na 100-150 i pozwolić mu odejść.
0
@IronSanHybrid ? Przecież chce odejść, to klub nie chce go puścić.
9
Trzymanie na siłę teraz Messiego to debilizm. Za rok odejdzie za darmo, teraz to już za daleko zaszło by tak po prostu został w klubie.
0
Kiedy okienko transferowe się kończy?
0
@Maciek1983 No xD zwłaszcza obecnie
0
@itmustbejoke Jakbyście byli Messim? Messi ma własny mózg i inne spojrzenie na sytuację niż przeciętny fan Barcelony.
1
@Pepiko Ja nie będę miał za złe Messiemu gdy odejdzie, a nawet kibicuję mu by poszedł do City. Będę mu kibicował na pewno tak jak i Barcelonie. Nie trzeba zaraz wyzywać i szczuć.
0
@Chakalaka Śmieszny to w tej chwili jest nasz klub. PSG było godnym przeciwnikiem dla Bayernu.
0
Jak tam komentarz na TVP?
0
Siema, gdzie można obejrzeć filmy na necie oprócz netflixa i cda?
0
@Bartoso Z Liverpoolem byłem załamany, bo to był wspaniały sezon Leo i Barca grała o tryplet, o krok od finału, a rewanż to miała być formalność. Z kolei Bayern to jak już strzelili 3 gola i atakowali Barcelonę niemiłosiernie, to wiedziałem, że Barca się zesra i co najmniej Niemcy 7 wbiją. Potem to tylko się śmiałem po pewnym czasie.
0
@kibicsportu Rico ma kontuzję, że tak o tym Bułce?
1
@Globus1902 Dobra, a teraz powiedzcie mi z kim ma grać Semedo czy jakikolwiek PO u nas w Barcelonie, przecież my nie mamy PS, a Messi praktycznie wszystkie piłki rozsyła Albie.
4
@MichVeB Ktoś chory na dekiel by mógł powiedzieć, że by mu to nie przeszkadzało.
1
@messiandiniesta Szczerze mówiąc kibicuję PSG tuż po Barcelonie chociażby po to aby zobaczyć ból dupy Polaków i niech w końcu Neymara ludzie docenią.
1
@Mathew86 Akurat PSG ma dużo klasy w sobie. Szkoda wielka jedynie, że Verratti nie zagra wcale. To dla nich olbrzymia strata, jeśli mają wygrać LM.
3
@PaPo Wiadomo, że na luzie. Jak nic Cię nie blokuje to nie ma co się w ogóle zastanawiać, może kuchnię mistrzów uda Ci się jeszcze obejrzeć.
3
@lukasbarca86 Ąż szkoda, że to tylko 5 zł.
4
Wolę widzieć PSG w finale niż okropnie nudno grające Atletico.
9
Boję się, że Busi coś spieprzy, on albo zagra genialnie albo katastrofalnie.
0
@LioMessi10 Correa i Vrsaljko nie jadą, reszta gra.
2
Panowie, miłego wieczoru z Ligą Mistrzów. To jest coś pięknego, że teraz nas czeka tyle super meczy w tak krótkim czasie. Miłego oglądania.
0
@pt9 Dlatego preferuję PES
1
@DaPi Szkoda, że Xbox to taka cienioza jest. Najlepsze gry na PS4
0
Ma ktoś z was pomysł na grę dla 13 letniego brata na konsolę Xbox one. Generalnie on lubi fifę, ale chciałbym mu kupić jakąś grę fabularną i najlepiej bez open worldu. Co myślicie? Mi chodzi po głowie Star Wars Jedi Fallen Order
3
@BartqRKO Decydujący gol w finale MŚ Iniesty lub Gotze. To jest dużo więcej niż LM czy cokolwiek innego.
1
@donleo12 Nikt nie wątpi w jego talent, ale Barcelonę nie stać na taki transfer. Trzeba postawić na młodych. Też żałuję, że już tu nie gra, ale to był jego wybór.