Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Homeopata8989 1/8 LM to nic wybitnego.
0
Co myślicie o telefonach zamawianych z Chin?
0
@dominik127pl Tylko kiedy ten Suarez w formie będzie?
0
@Messibestplayerintheworld Bez przesady, wystarczy zobaczyć akcję z Atletico Madryt o ile się nie mylę w poprzednim sezonie.
0
Pytanie do tych, którzy oglądali Narcos. Czy Narcos:Mexico trzyma poziom? Czy warto do tego się w ogóle zabierać?
0
@Kapitan_SW Trzeba żyć tak i starać się by nasze życie nie było jak te Miauczyńskiego.
3
@Jackazz kup od Xbox one z adapterem do PC. W Media Expert taki jest.
2
@mrboom no ostatnie 5 minut zasnąłem i mnie obudziły reklamy.
3
Gra Barcelony skutecznie usypia. Brawo.
0
@Baaarca95 Myślę, że teraz z powodu koronawirusa wątpię by coś przyjęli od Ciebie
1
Co to za durna zmiana
0
@Messinio82 Suarez wiadomo
0
Fajnie, ale Ci komentatorzy to tragedia.
0
@LuisSalvano poczekam na nowe, bo będą ładne.
0
@ronni37 nie pasują, ja zasypiam gdzieś w 60 minucie
3
@sebasek99 o co chodzi?
0
Dobry ten Kubo.
0
@barteq tak właśnie myślałem
0
Czemu zawsze jak tu jest podawany skład to pisze składy, a jest tylko skład Barcelony?
0
@MichVeB Brazylia zawsze będzie mieć napastników, jest jeszcze Jesus i Neres. Neymar i Firmino jeszcze trochę pograją.
1
@Ratamahatta Co ma do rzeczy to co się działo 13 lat temu?? Po co taki shit piszesz?
0
@Viscael11Barca i to się powinno przedstawiać celebrytom, którzy krzyczą „Black Lives Matter”
1
@MESSIah16 Aguero nigdy nie był na tyle dobry by walczyć o Złotą Piłkę.
0
Halo, mam prośbę, wiem, że ktoś tu ostatnio wstawił fajną grafikę czy post o zawodnikach z wypracowanymi sytuacjami dla kolegów i różnicą między tym ile wykorzystał a ile stracił. Może się tym ktoś podzielić?
0
@maatiixx jak będzie nadal kozakiem i Barca będzie mogła sobie pozwolić na pensję to why not
0
@Triv44 będzie remaster Mafii ?
0
@messinio83 PES 2020 i Assassin's Creed Odyssey
0
@Bagsik88 Dzięki za odpowiedź, czyli to taki tytuł nadany przez KK. Ja sam jestem wierzący, ale nie z KK więc dla mnie to dziwne bo w Biblii nie ma takich rzeczy by nazywać świętym zwykłego śmiertelnika.
18
Rakitic się zachowuje jak baba co znalazła super faceta i wie, że on może lepszą i teraz jest zdesperowana by go zatrzymać ze sobą.
0
@Chakalaka W ogóle co to znaczy bycie świętym ? Przecież święty jest tylko Bóg. JP2 jest bez grzechu ? Jest święty, co najwyżej jest zbawiony, ale święty ?