0

Wie ktoś gdzie na necie można obejrzeć Parasite ?

0

@luna666moon kawalerka ?

1

@IronSanHybrid to jest serio złoto

1

@PatrychoO zależy czy już wszystko oglądałeś

1

@Chaoss ja tam się cieszę, że wszystkie naraz.

0

Ciekawe jak dałby sobie radę na 9 Ansu Fati ?

4

@kewin zgadzam się z tym, rewanż z Romą był gorszy niż z Liverpoolem, bo w Liverpoolu przynajmniej mieliśmy sytuacje na gola.

0

@DonMatteo901 co za kretyn

0

@Kapitan hawk Nawet na co dzień flexuje się ze swoimi balonami.

0

@mrboom i co myślisz, że jest w stanie coś z nią wygrać ? Bale wygrał wszystko co było realnie do wygrania i to z nawiązką.

0

@Socjopata Mbappe jest bardzo podobnym piłkarzem co CR7

0

@itmustbejoke Liga Mistrzów, Barca i kibice tego potrzebują.

1

@mrboom wygrał La Ligę, 4 razy LM i wiele innych pucharów z Realem, jak to nie jest wszystko to ja nie wiem.

0

@BarcaInfo Messi jest piłkarzem, który podnosi atrakcyjność tej ligi, która zdecydowanie ostatnio spadła. Dlatego będzie mocno hypowany.

2

Gdyby nie te kontuzje, ale on już może być zniszczony fizycznie.

0

@bartekvisca powiedz to biednym afrykańcom.

1

gdzie pokazują Brazylię ?

2

@ViscaBarca123 Tyle co Neymar kosztował wtedy Barcelonę to teraz byłoby wiele więcej.

0

@LuisSalvano taktyk

0

@Maniek9444 na przestrzeni całej kariery oczywiście ? Ramos.

0

Valencia zasłużenie wygrała Puchar Króla, a teraz Tebas chce ich wyj**ać.

0

@Jordi10 Chodzi o Frenkiego, bo to on zajął miejsce Rakiety

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

25

@MasterOne no cóż, po prostu grają najlepsi a nie najbardziej zasłużeni.

0

Neymar powołany na mecz ?

13

Puig sobie pogra i się może w końcu hejterzy odczepią od Ernesto.

0

@sokot przecież to od razu widać, że Messi ma silne nogi.

0

@masq a dla mnie to tandeta

0

Pewnie, że mu nie przeszkadza bo ich nie powinno w ogóle być w Superpucharze.

1

@IronSanHybrid pojebało ich i tyle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?