Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wie ktoś gdzie na necie można obejrzeć Parasite ?
0
@luna666moon kawalerka ?
1
@IronSanHybrid to jest serio złoto
1
@PatrychoO zależy czy już wszystko oglądałeś
1
@Chaoss ja tam się cieszę, że wszystkie naraz.
0
Ciekawe jak dałby sobie radę na 9 Ansu Fati ?
4
@kewin zgadzam się z tym, rewanż z Romą był gorszy niż z Liverpoolem, bo w Liverpoolu przynajmniej mieliśmy sytuacje na gola.
0
@DonMatteo901 co za kretyn
0
@Kapitan hawk Nawet na co dzień flexuje się ze swoimi balonami.
0
@mrboom i co myślisz, że jest w stanie coś z nią wygrać ? Bale wygrał wszystko co było realnie do wygrania i to z nawiązką.
0
@Socjopata Mbappe jest bardzo podobnym piłkarzem co CR7
0
@itmustbejoke Liga Mistrzów, Barca i kibice tego potrzebują.
1
@mrboom wygrał La Ligę, 4 razy LM i wiele innych pucharów z Realem, jak to nie jest wszystko to ja nie wiem.
0
@BarcaInfo Messi jest piłkarzem, który podnosi atrakcyjność tej ligi, która zdecydowanie ostatnio spadła. Dlatego będzie mocno hypowany.
2
Gdyby nie te kontuzje, ale on już może być zniszczony fizycznie.
0
@bartekvisca powiedz to biednym afrykańcom.
1
gdzie pokazują Brazylię ?
2
@ViscaBarca123 Tyle co Neymar kosztował wtedy Barcelonę to teraz byłoby wiele więcej.
0
@LuisSalvano taktyk
0
@Maniek9444 na przestrzeni całej kariery oczywiście ? Ramos.
0
Valencia zasłużenie wygrała Puchar Króla, a teraz Tebas chce ich wyj**ać.
0
@Jordi10 Chodzi o Frenkiego, bo to on zajął miejsce Rakiety
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
25
@MasterOne no cóż, po prostu grają najlepsi a nie najbardziej zasłużeni.
0
Neymar powołany na mecz ?
13
Puig sobie pogra i się może w końcu hejterzy odczepią od Ernesto.
0
@sokot przecież to od razu widać, że Messi ma silne nogi.
0
@masq a dla mnie to tandeta
0
Pewnie, że mu nie przeszkadza bo ich nie powinno w ogóle być w Superpucharze.
1
@IronSanHybrid pojebało ich i tyle.