0

@Encore ja skorzystałem na handi

2

Czemu 3 zmiany nie ma. Niech Fati łapie minuty, albo Todibo

0

@Krzychu1899 14 lat ? To w ogóle legalne ?

1

@pomi11 nie pier***l

3

Co ten Messi odwalił

0

@macio_944 przecież to troll

0

@norbi77 w Pesie to mnie denerwuje, że tam praktycznie niemożliwe jest by znaleźć przeciwnika gdy chcę grać Online Cup Challenge, a gram na PC, u ciebie też taka sytuacja ?

1

@codemat ja chętny na turniej, ale w Pesa 20 na PC

2

@Adamski69 będzie opowiadał żarty.

1

@Grzesior667 duży skok w czasie i zamknięcie w Arkham.

0

Ma ktoś streama do meczu Hiszpanii U21 ?

1

@MacieG oglądasz mecze Neymara, nie wydaje mi się by grał pod siebie w Ligue 1

0

@sonny24 The Office

0

@ViscaBarca123 Sancho albo De Ligt jak dla mnie. Felix jednak grał w słabszej lidze i nie grał w Champions League.

0

@fajny_football szkoda Neymara, ale za dużo rzeczy jest przeciwko temu transferowi, kontuzje, wiek, pieniądze, rozwój właśnie Fatiego.

8

Po prostu Fati jest za dobry by grać w U17, dlaczego w takim razie Pedri nie dostał powołania do wyższej kategorii.

1

@messiiiiik założyłbym homonto

0

Malcom chce zostać Rosjaninem

0

@niepoprawniepoprawny hehe, ale przynajmniej mają własny stadion

0

Kim zrobić karierę w Pesie 2020 ? Tylko nie jakieś cieniasy

8

Czy ten gościu uważa, że Rakitic wygryzie Arthura ?

0

@IAmBackCules pokazują gdzieś ?

1

@Rewolucja123 jednak z Sevillą zagrał gorzej według mnie

0

@PeteR10 właśnie wpisałem xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@czółkovsky no jednak patrz ile jest ten Asensio teraz wart a za ile go kupili

0

@BigShaq może to będzie ten Asensio, którego Barca przespała kiedyś.

0

@Rewolucja123 jeszcze cała sekwencja gdy Joker siedział w areszcie, od przesłuchania do ucieczki.

0

@tadzik447 a co zazdrościsz im odwagi bo sam byś chciał taką mieć by to zrobić ?

0

@tadzik447 nie wiem czego tu zazdrościć ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?