Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@malicinho De Jong-Verratti-De Bruyne
0
@Avatarr Bo Barcelona generalnie nie zawodzi jeśli chodzi o wyniki, poza zawsze tym 1 meczem w sezonie
3
@deyna2018 niech nie siedzi potulnie a walczy o swoje, jakoś w Hiszpanii zauważyli, że De Gea bez formy to przeplata minuty z Kepą
0
@MejorCampeones pewnie pasowałby idealnie ale 2 lata temu szejk go nie puścił a szkoda bo to według mnie top topów jeśli chodzi o ŚP
1
Dobry ten Dimaria kupmy go
0
@amanter Nie można odstawiać od składu Arthura, Rakitic będzie zmiennikiem w tym sezonie
0
@fifek jak dla mnie ploty
2
@derlysy1979 do zmiany Messiego nie powinieneś się czepiać, to było oczywiste, że wejdzie
0
@derlysy1979 większe było prawdopodobieństwo, że Messi zmieni wynik meczu niż Perez
3
@derlysy1979 What XD Wpuścił Messiego właśnie po to by złapał rytm meczowy
1
@Kuczek a dlatego, że brakuje w Barcelonie skrzydłowych
0
@Coutinho007 z Granadą ważne, że Messi się rozegra
0
@Coutinho007 obstawiam, że prędzej na Villareal
0
Kiedy przewidywany powrót Dembele ?
2
@Criss18Barca Neuer lepszy
2
@ukaszz Patrząc na przebieg meczu to jest to pozytyw bo powinnismy przegrać, więc warto docenić ten punkt.
0
@Barca_Big_Moment Roberto bez rytmu meczowego ?
0
@_kamil93_ Nie ma Kubo gra Perez i też sobie radzi przyzwoicie, poza tym, już jest Messi i Suarez, wkrótce Dembele i rywalizacja w ataku będzie duża
0
Marca jaja sobie robi ?
1
@amanter w 2 ostatnich meczach 2 gole i asysta, na pewno daje dużo Fati na obecny moment
0
@amanter nie ma czegoś takiego jak za młody gdy dobrze gra
1
@Phatro lepiej jakby nie byli potrzebni, ale są potrzebni bo ludzie to krętacze i brudasy, nie wszyscy oczywiście
0
@kkbarca to może wygrać każdy, ale Suarez może ukąsić
0
@koszol na pewno nie ma to sensu w obecnej sytuacji gdy już się rozpoczął nowy sezon i nie ma ciekawych alternatyw, w lecie też brakowało alternatyw
3
@Kenxu generalnie to na treningach raczej nikt nie gra ostro przeciw sobie, to raczej normalne
0
@Aaron10 PSG bez Neymara, Mbappe i Cavaniego i kogo tu oglądać ?
14
@Aaron10 Serio nie zagrasz w Pesa bo nie ma spolszczenia ?
0
@Skaramuczi bo jedna osoba tak napisała na La Ramblii ?
0
Obstawiam Valdka:
Ter Stegen
Semedo-Pique-Lenglet-Alba
De Jong-Arthur-Busquets
Fati-Suarez-Griezmann
1
@usztafeusze xd