Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NaFazieHitman 21.000 miejsc, biletów jeszcze nie ma w sprzedaży.
0
Barca zagra w Pradze, myślicie, że są szanse na wyciągnięcie biletu ?
0
Punkt 18 transmisja w TV z losowania ?
1
@kokos_xd nie mów za wszystkich normalnych, zdrowo myślących kibiców
3
Szkoda jakby Todibo miałby odejść, bo to materiał na nowego Varane
0
@8Iniestazo8 oho, Messiego poturbował i będzie teraz cały czas na niego nagonka ?
0
Komentarz usunięty
7
@asterix78 jak Messi na kadrę i tak ma zawieszenie
0
@BarcaInfo spoko oferta, zwolni się pensja 2 zawodników, zrobi się miejsce dla innych w pomocy a Dembele za rok może wrócić.
1
@Azi Mbappe to zawodnik, który dałby sobie radę, w każdym klubie.
2
Czy tylko ja tu wszedłem by poczytać komentarze. Wiem, że przeczytam to co zawsze w newsie hehe
0
@LuisSalvano no niech osobiście spyta Abidala czy będą negocjacje, na pewno mu powie haha
3
@LuisSalvano a skąd on może to wiedzieć ? Tak naprawdę ci dziennikarze też nie wiedzą. Wy musicie zdać sobie sprawę, że większość zdecydowana to wymysły dziennikarzy.
1
@DanielOOL no matchmaking restrictions, trzeba trochę poczekać, jak to w Pesie.
0
@dux i ciekawe kto wtedy zagra na LS jak nikogo nie kupimy i jeszcze sprzedamy Dembele.
0
@barcelonaLM zbyt duża wolność w Internecie i takie kwiatki się dzieją
0
@NaFazieHitman xD.
4
@BarcaKings965212 odezwał się król życia.
0
@KSSniper 7 jeśli Dembouz zostaje. Koszulki też pewnie by się fajnie sprzedawały z nowym numerem.
0
@bartoszekkk Serio ? Kurde nie wiedziałem tego
0
Dembele na instagramie zmienił nazwę na Ousmane Dembele 7. To może znaczyć, że zostaje i bierze wolną 7 a Neymar dostaje jego 11. Co myślicie ?
0
@burixgm i czemu Dembele na instagramie ma nazwę Ousmane Dembele 7 ? Czyżby Neymar przejmował 11
7
Saga z Neymarem się zakończy to przynajmniej La Rambla stanie się ciekawsza.
1
@culesjasiules Byle nie ten Bentancur, myślę jednak, że osoby pracujące w Barcy widzą, że mamy wielu dobrych pomocników i nie ma sensu kupować kolejnego.
0
@Odesseiron Dembele ok, ale Semedo musi zostać.
0
To prawda, że dziś działacze lecą do Paryża ?
0
@jayziembka no tak średnio bym powiedział.
10
@Eleri ja Grizzowi dałem 10. Naprawdę imponujący występ.
0
@LuisSalvano są też mniej zwrotni niż w 19
1
@Colon myślę, że Leo stworzy z nim świetny duet