0

@NaFazieHitman 21.000 miejsc, biletów jeszcze nie ma w sprzedaży.

0

Barca zagra w Pradze, myślicie, że są szanse na wyciągnięcie biletu ?

0

Punkt 18 transmisja w TV z losowania ?

1

@kokos_xd nie mów za wszystkich normalnych, zdrowo myślących kibiców

3

Szkoda jakby Todibo miałby odejść, bo to materiał na nowego Varane

0

@8Iniestazo8 oho, Messiego poturbował i będzie teraz cały czas na niego nagonka ?

0

Komentarz usunięty

7

@asterix78 jak Messi na kadrę i tak ma zawieszenie

0

@BarcaInfo spoko oferta, zwolni się pensja 2 zawodników, zrobi się miejsce dla innych w pomocy a Dembele za rok może wrócić.

1

@Azi Mbappe to zawodnik, który dałby sobie radę, w każdym klubie.

2

Czy tylko ja tu wszedłem by poczytać komentarze. Wiem, że przeczytam to co zawsze w newsie hehe

0

@LuisSalvano no niech osobiście spyta Abidala czy będą negocjacje, na pewno mu powie haha

3

@LuisSalvano a skąd on może to wiedzieć ? Tak naprawdę ci dziennikarze też nie wiedzą. Wy musicie zdać sobie sprawę, że większość zdecydowana to wymysły dziennikarzy.

1

@DanielOOL no matchmaking restrictions, trzeba trochę poczekać, jak to w Pesie.

0

@dux i ciekawe kto wtedy zagra na LS jak nikogo nie kupimy i jeszcze sprzedamy Dembele.

0

@barcelonaLM zbyt duża wolność w Internecie i takie kwiatki się dzieją

0

4

@BarcaKings965212 odezwał się król życia.

0

@KSSniper 7 jeśli Dembouz zostaje. Koszulki też pewnie by się fajnie sprzedawały z nowym numerem.

0

@bartoszekkk Serio ? Kurde nie wiedziałem tego

0

Dembele na instagramie zmienił nazwę na Ousmane Dembele 7. To może znaczyć, że zostaje i bierze wolną 7 a Neymar dostaje jego 11. Co myślicie ?

0

@burixgm i czemu Dembele na instagramie ma nazwę Ousmane Dembele 7 ? Czyżby Neymar przejmował 11

7

Saga z Neymarem się zakończy to przynajmniej La Rambla stanie się ciekawsza.

1

@culesjasiules Byle nie ten Bentancur, myślę jednak, że osoby pracujące w Barcy widzą, że mamy wielu dobrych pomocników i nie ma sensu kupować kolejnego.

0

@Odesseiron Dembele ok, ale Semedo musi zostać.

0

To prawda, że dziś działacze lecą do Paryża ?

0

@jayziembka no tak średnio bym powiedział.

10

@Eleri ja Grizzowi dałem 10. Naprawdę imponujący występ.

0

@LuisSalvano są też mniej zwrotni niż w 19

1

@Colon myślę, że Leo stworzy z nim świetny duet

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?