Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zodiac nie byłby gdzie jest, ale często durnymi wypowiedziami w mediach denerwuje ludzi.
0
@T_TG Zobaczymy po sezonie takie dywagacje, co się mówiło po odejściu Neymara, a potem Barca zdobyła 2 mistrzowska z rzędu.
0
@dawcio142 w to uwierzę
1
@TrueFCB 3 porażki pod rząd nie skłonią do zmiany trenera
0
@FafitFCB niektórzy dziennikarze są żałośni, ale co się dziwić, czego się nie zrobi dla pieniędzy.
0
@Skaramuczi a co myślicie o Dead By Deadlight
0
Ma ktoś propozycje ciekawych gier, które mógłbym sobie kupić na PC ?
0
@lukaszbarca15 tylko to śmieszne, że gościu pisze o profesjonalizmie w kontekście wymiany na Neymara, który też nie jest okazem profesjonalizmu.
3
@Pawlak1992 nie ma miejsca na cyrki, dlatego wymienimy jednego cyrkowca na drugiego
3
@MaTt_BarcaFan ale dzban xD
1
@mercurial2000 Tutaj są wielkie chorągiewy i mentalne dzieci albo po prostu dzieci
6
@AmigoBlancos Tutaj taka gównażeria na stronie się pląta
5
@Filter1904 Abel Ruiz i Carles Perez, serio myślisz, że mogą stanowić o sile zespołu ?
0
@Jakchcesz Rafinha powinien grać
0
@kielon93 jesteś trollem czy coś ? Dembele już 4 razy odkąd jest w Barcy złapał tę samą kontuzję mięśniową, Suarez i Messi nie mają takich problemów bo są profesjonalistami i dbają o siebie, a ty jakieś głupoty wypisujesz bo akurat chwilowo Suarez i Messi mają kontuzje.
0
@Fabik87 wiesz jak jest, ludzie lubią przekręcać wypowiedzi zawodników tak by im pasowało.
0
@kielon93 nie denerwuj mnie gościu
0
@kielon93 a może to Dembele zawala, może powinien zatrudnić kogoś prywatnego i popracować nad ciałem.
24
A szkoda strzępić ryja
1
@kulka tak mogli mówić ludzie nie myślący rozsądnie. Wiadome było, że Ter Stegen miał być zawodnikiem na lata.
0
@arcziFCB prawdopodobnie tak, Rakitic też w stosunku jakość do ceny.
1
Neymar to chłopaczek a nie mężczyzna.
8
Gdybyśmy mieli lepszego trenera to może nie potrzebowalibyśmy Neymara, ale w takiej sytaucji to trzeba liczyć, że indywidualności będą wygrywać, bo pomysłu na grę to u Valverde nie ma.
0
@Persyfl No właśnie taki ma styl, dlatego mówię, że nie jest szyty pod Barcę.
0
@Skaramuczi Mbappe bardzo możliwe
0
@Persyfl Oba sezony mu wyszły, ale wydaje mi się, że pod względem atrakcyjności to nie.
0
@Persyfl Wyniki mu wychodzą, ale i tak to nie trener szyty pod Barcelonę
18
Człowiek czeka prawie 3 miesiące by zobaczyć drużynę, w której się zakochał, by zobaczyć taką padlinę. Mój ojciec miał dość meczu po kolejnym złym zagraniu Dembele, a on kibicem Barcy nie jest, po prostu chce oglądać dobry futbol. Niestety jak widać Barca Valverde jest odpychająca.
0
@Persyfl chodzi o grę, a nie wyniki. Barcelona to coś więcej niż wynik.
0
@koksik2700 10 lat to z Valverde. Wytrwają najsilniejsi kibice.