Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 360p to zajebista jakość ??
0
@Yanek jak przyjdzie Neymar, zobaczmy co się stanie z Dembele, sprzedałbym jeszcze kogoś z dwójki Rakitic/Vidal
1
@Odesseiron pewnie, że warto
1
Zastanawiam się czy by nie kupić jakiś zwykły niedrogi komputer do robienia prezentacji co najwyżej, a do tego kupić PS4 do gier i wszystko podłączyć do dobrego monitora, co myślicie ? Warto ?
1
@damianex10 szajs bo to szajs
0
@marcin000019 ona nie kolaboracji z żadną firmą z tego co widać, wątpię by cokolwiek zarabiała
0
@Tomek_TF Dream League Soccer spoko ?
0
@kamilos1214 spokojnie kupisz, rok temu kupiłem za blisko 3k gamingowy, i na ultra najnowsze Pesy mi śmigają, GTA, Wiedźmin. Na Cyberpunka oczywiście nie liczę.
1
@Elnuum odkąd legalnie mogłem, 18 lat.
0
@barteq Już się ludzie powinni przyzwyczaić, jest tak nie od tego sezonu. Do Chin też chcą się dostosować
1
Co do Simonsa to prawda, Puig w tym roku ma 20 lat a nadal będzie grać w Barcelonie B. Jaki to znak dla Simonsa ?PSG nie ma takiej rywalizacji w pomocy i liga nie jest wymagająca co znaczy, że może szybko zacząć grać, już nawet jako 17 latek.
2
@G9 dla mnie najlepsza gra jaka powstała
1
@Cave Puig nie będzie grał, bo u Ernesto jest hierarchia, nawet Rafinha na wylocie z klubu więcej pewnie pogra.
0
Na Polsacie pokazują Juve ?
1
@ArterkHD Tokio to jest taka laska, że ja ciebie, ale Nairobi jest pod każdym innym względem lepsza.
0
@Homeopata8989 gdyby Alves nie odszedł grałby w 1 składzie.
1
@Elosek Co by nie mówić, dużo w tym prawdy.
13
@xavi890 hahahaha, jeden słabszy mecz i to towarzyski, i od razu nieporozumienie. Żałosna jest twoja opinia.
3
@Coachinho bo ich młodzież mogła się rozwijać w Championship, a nasza gra na 3 poziomie ligi hiszpańskiej
3
Neymara bym tu widział w Barcy, potrzebny jest cholernie.
0
@kuz Dostawali by szanse i nie trzeba byłoby kupować Malcomów
5
@daniel32778 przyjdzie sezon i kontuzja a nie słabo, Rafinha to zawodnik na poziom Barcy do rotacji
0
@LuisSalvano Puig owszem.
2
De Jong i Griezmann z miejsca podnoszą poziom
0
@monsterrize Ale jak Messi wróci to Antek fajnie może sobie z nim pograć, a jeszcze jakby był Neymar to to by było zabójcze trio, oni przede wszystkim są świetni technicznie i potrafiliby ze sobą klepać
9
@monsterrize W Fortnite.
0
@MichalZZZ Brakuje takiego dobrego lewoskrzydłowego z prawą nogą w Barcelonie.
0
@krzychu1526 no zrąbałeś, ale Barca wraca hehe
0
@Zuchowicz_PL i po co płaczesz
0
No to standardowo TIDAL lub Spotify, ewentualnie Youtube Premium