0

@Rewolucja123 360p to zajebista jakość ??

0

@Yanek jak przyjdzie Neymar, zobaczmy co się stanie z Dembele, sprzedałbym jeszcze kogoś z dwójki Rakitic/Vidal

1

@Odesseiron pewnie, że warto

1

Zastanawiam się czy by nie kupić jakiś zwykły niedrogi komputer do robienia prezentacji co najwyżej, a do tego kupić PS4 do gier i wszystko podłączyć do dobrego monitora, co myślicie ? Warto ?

1

@damianex10 szajs bo to szajs

0

@marcin000019 ona nie kolaboracji z żadną firmą z tego co widać, wątpię by cokolwiek zarabiała

0

@Tomek_TF Dream League Soccer spoko ?

0

@kamilos1214 spokojnie kupisz, rok temu kupiłem za blisko 3k gamingowy, i na ultra najnowsze Pesy mi śmigają, GTA, Wiedźmin. Na Cyberpunka oczywiście nie liczę.

1

@Elnuum odkąd legalnie mogłem, 18 lat.

0

@barteq Już się ludzie powinni przyzwyczaić, jest tak nie od tego sezonu. Do Chin też chcą się dostosować

1

Co do Simonsa to prawda, Puig w tym roku ma 20 lat a nadal będzie grać w Barcelonie B. Jaki to znak dla Simonsa ?PSG nie ma takiej rywalizacji w pomocy i liga nie jest wymagająca co znaczy, że może szybko zacząć grać, już nawet jako 17 latek.

2

@G9 dla mnie najlepsza gra jaka powstała

1

@Cave Puig nie będzie grał, bo u Ernesto jest hierarchia, nawet Rafinha na wylocie z klubu więcej pewnie pogra.

0

Na Polsacie pokazują Juve ?

1

@ArterkHD Tokio to jest taka laska, że ja ciebie, ale Nairobi jest pod każdym innym względem lepsza.

0

@Homeopata8989 gdyby Alves nie odszedł grałby w 1 składzie.

1

@Elosek Co by nie mówić, dużo w tym prawdy.

13

@xavi890 hahahaha, jeden słabszy mecz i to towarzyski, i od razu nieporozumienie. Żałosna jest twoja opinia.

3

@Coachinho bo ich młodzież mogła się rozwijać w Championship, a nasza gra na 3 poziomie ligi hiszpańskiej

3

Neymara bym tu widział w Barcy, potrzebny jest cholernie.

0

@kuz Dostawali by szanse i nie trzeba byłoby kupować Malcomów

5

@daniel32778 przyjdzie sezon i kontuzja a nie słabo, Rafinha to zawodnik na poziom Barcy do rotacji

0

@LuisSalvano Puig owszem.

2

De Jong i Griezmann z miejsca podnoszą poziom

0

@monsterrize Ale jak Messi wróci to Antek fajnie może sobie z nim pograć, a jeszcze jakby był Neymar to to by było zabójcze trio, oni przede wszystkim są świetni technicznie i potrafiliby ze sobą klepać

9

@monsterrize W Fortnite.

0

@MichalZZZ Brakuje takiego dobrego lewoskrzydłowego z prawą nogą w Barcelonie.

0

@krzychu1526 no zrąbałeś, ale Barca wraca hehe

0

@Zuchowicz_PL i po co płaczesz

0

No to standardowo TIDAL lub Spotify, ewentualnie Youtube Premium

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?