Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@culesjasiules no bez przesady
0
@zodiak_10 Akurat to bardzo dobry obrońca, ale wiem o co biega.
0
@BarcaInfo Ciężko będzie kupić Neymara jeśli ma przyjść wpierw LO. Jednak nadal odejść mogą Malcom, Coutinho i Rafinha
1
@patrykzmc2000 mi się podobały mecze reprezentacji po sezonie w tym roku. Było mini Euro i Copa.
0
@Kredon To jest aż nieprawdopodobna sytuacja, mieć 5 takich cracków w ataku jednocześnie, na 3 miejsca w ataku
0
@ksobi wiem, jednak myślę, że będzie grał coraz mniej, mam nadzieję taką przynajmniej, jeśli będzie grał bez formy rywalizując z takimi graczami to dowód, że Messi dobiera sobie kolegów. Suarez na Copa nie pokazał nic dobrego.
3
@mesi8191 ja szczerze mówiąc wolę by Barca grała swoim 4-3-3 z Neymarem, Griezmannem i Messim. Griezmann wierzę, że da radę jako napastnik.
0
Djokovic czy Federer kto waszym zdaniem dziś ma minimalnie większe szanse ?
0
@Takaniec Teraz to już gra w Fulham
0
@wachaFCB PSG nie lubi tego.
0
Zna ktoś sprawdzoną stronę, firmę, która zajmuje się organizowaniem wyjazdów na mecze Barcelony ? Wiem, że tutaj od czasu do czasu są wrzucane takie artykuły z wyjazdami.
0
Czy w tym roku Barcelona organizuje otwarty trening dla kibiców ? Jeśli tak to kiedy można się spodziewać ?
2
Niech zasuwają, przecież cały sezon grali w trybie eko
0
@czesctuam Miał świetny sezon
4
@FC1899Barca Krótką ma kolega pamięć, gdy Dembele wszyscy się zachwycali. Dzida do przodu jak Bale ? Nie wiem czy ty w ogóle oglądasz mecze Barcelony.
6
Messi, Ronaldo, Mbappe. Jak widać decyduje popularność a nie faktyczny sezon. Gdzie taki Mane czy De Jong ?
0
#tikitaka Klub wolałby mieć więcej czasu na odpoczynek i ma o to wąty do La Liga, a sami organizują wyjazd do USA i Azji, brawo.
4
@rado_Barca Dobrze, że to tylko twoja teoria.
0
Podpisanie umowy z Griezmannem w niedzielę ? Przecież Atletico twierdzi, że on od marca jest zawodnikiem Barcelony.
22
Jak on miałby się rozwinąć będąc zmiennikiem Ter Stegena, tak młody bramkarz potrzebuje regularnej gry.
0
@Lama20 i dobrze i nie dobrze, jak dla mnie to nigdy nie był na poziomie Barcy, brak mu inteligencji boiskowej.
2
@Kamilos84 Piątek czy Chiesa xD jest Malcom na ich poziomie i widzisz jak się sprawdza.
3
Już ich nie lubiłem za styl gry, ale teraz to mam nadzieję, że przyszły sezon dla nich będzie poza TOP 4
0
@didzejos Debile, bo jak inaczej ich nazwać.
0
Ale to są płaczki
0
@gabrys6973 hahahahaha
0
@Barcelismo Rzeczywistość jest inna
0
@Katalonbar bo sadził, że Atleti jest w stanie rywalizować z Barcą i innymi potęgami europejskimi. Na dłuższą metę jak widać nie są.
1
@gabrys6973 i wiele gorszego
30
Ale serwery to macie tragiczne