0

@culesjasiules no bez przesady

0

@zodiak_10 Akurat to bardzo dobry obrońca, ale wiem o co biega.

0

@BarcaInfo Ciężko będzie kupić Neymara jeśli ma przyjść wpierw LO. Jednak nadal odejść mogą Malcom, Coutinho i Rafinha

1

@patrykzmc2000 mi się podobały mecze reprezentacji po sezonie w tym roku. Było mini Euro i Copa.

0

@Kredon To jest aż nieprawdopodobna sytuacja, mieć 5 takich cracków w ataku jednocześnie, na 3 miejsca w ataku

0

@ksobi wiem, jednak myślę, że będzie grał coraz mniej, mam nadzieję taką przynajmniej, jeśli będzie grał bez formy rywalizując z takimi graczami to dowód, że Messi dobiera sobie kolegów. Suarez na Copa nie pokazał nic dobrego.

3

@mesi8191 ja szczerze mówiąc wolę by Barca grała swoim 4-3-3 z Neymarem, Griezmannem i Messim. Griezmann wierzę, że da radę jako napastnik.

0

Djokovic czy Federer kto waszym zdaniem dziś ma minimalnie większe szanse ?

0

@Takaniec Teraz to już gra w Fulham

0

@wachaFCB PSG nie lubi tego.

0

Zna ktoś sprawdzoną stronę, firmę, która zajmuje się organizowaniem wyjazdów na mecze Barcelony ? Wiem, że tutaj od czasu do czasu są wrzucane takie artykuły z wyjazdami.

0

Czy w tym roku Barcelona organizuje otwarty trening dla kibiców ? Jeśli tak to kiedy można się spodziewać ?

2

Niech zasuwają, przecież cały sezon grali w trybie eko

0

@czesctuam Miał świetny sezon

4

@FC1899Barca Krótką ma kolega pamięć, gdy Dembele wszyscy się zachwycali. Dzida do przodu jak Bale ? Nie wiem czy ty w ogóle oglądasz mecze Barcelony.

6

Messi, Ronaldo, Mbappe. Jak widać decyduje popularność a nie faktyczny sezon. Gdzie taki Mane czy De Jong ?

0

#tikitaka Klub wolałby mieć więcej czasu na odpoczynek i ma o to wąty do La Liga, a sami organizują wyjazd do USA i Azji, brawo.

4

@rado_Barca Dobrze, że to tylko twoja teoria.

0

Podpisanie umowy z Griezmannem w niedzielę ? Przecież Atletico twierdzi, że on od marca jest zawodnikiem Barcelony.

22

Jak on miałby się rozwinąć będąc zmiennikiem Ter Stegena, tak młody bramkarz potrzebuje regularnej gry.

0

@Lama20 i dobrze i nie dobrze, jak dla mnie to nigdy nie był na poziomie Barcy, brak mu inteligencji boiskowej.

2

@Kamilos84 Piątek czy Chiesa xD jest Malcom na ich poziomie i widzisz jak się sprawdza.

3

Już ich nie lubiłem za styl gry, ale teraz to mam nadzieję, że przyszły sezon dla nich będzie poza TOP 4

0

@didzejos Debile, bo jak inaczej ich nazwać.

0

Ale to są płaczki

0

@gabrys6973 hahahahaha

0

@Barcelismo Rzeczywistość jest inna

0

@Katalonbar bo sadził, że Atleti jest w stanie rywalizować z Barcą i innymi potęgami europejskimi. Na dłuższą metę jak widać nie są.

1

@gabrys6973 i wiele gorszego

30

Ale serwery to macie tragiczne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?