Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@blaugrana1980 jeszcze De Ligt, Luka Jovic, Grimaldo i Rodri. Dopiero wtedy cacy.
0
@fajny_football „some men just want to watch the world burn”
0
@Asturyjczyk no nie wydaje mi się, według nas kibiców Barcy należy się Messiemu, ale jak rozmawiałem ze znajomymi, którzy jej nie kibicują zwątpili w ZP dla Leo po odpadnięciu z LM. Ja oczywiście uważam, że Messi bezapelacyjnie, ale kogo obchodzi mój głos skoro głosować będą dziennikarze.
0
@ściah jest mężczyzną, ale się tak nie zachowuje.
1
@Maximus2 wy tutaj płaczecie jak baby
0
@Leoo94 głównie dużo chodzenia gdy jest gorąco, ustawianie linek przy krzaczkach, takie tam.
0
Poleci ktoś jakieś buty do pracy na pole, by były przewiewne i wygodne.
0
@prokofiew hahahaha a dlaczego Perez miałby nagle z dupy oddać Ramosa za darmo, bo nagle Ramos ma humorek. Ronaldo nie chciał żadnego pożegnania, kibice Realu i tak go szanują.
1
@YoungMan niby czemu ?
3
@NeroTFP Rewolucja123
0
@Barca_Big_Moment teraz będzie dyskredytowanie osiągnięć Barcelony tylko po to by nawrzucać Valverde ?
0
@Arthur "oddajcie cesarzowi co cesarskie, a Bogu co boskie"
0
@fcbheroes Barcelona potrzebuje konkretnego piłkarza a nie znanego nazwiska, po cholerę nam kolejny lewonożny zawodnik do ataku, do tego grający na pozycji Messiego.
18
@MarcinVeB4 syn.
0
@Cochise u mnie poszedł głos nieważny
0
@Coutinho007 Umtiti jak teraz pójdzie na stół to pewnie do końca roku nie zagra. Niepoważnie się zachował. Z drugiej strony nie wiemy jak jest naprawdę z jego zdrowiem.
0
A ja mam bekę, bo wielu ludzi tutaj teraz tęskni za Neymarem, a na początku zaczęli wszystkie jego osiągnięcia i grę dyskredytować.
1
@zTx jutro poniedziałek, dajmy sobie czas.
0
@masq selfsucking.
25
Co to w ogóle za poroniony pomysł z final four superpucharu, jakby dwumecz to było za mało.
0
@robsesh Malcom wcale by nie był kozakiem, bo jest bardzo jednowymiarowy.
5
@chavez Jednak zdrowie ważniejsze, sam wiem bo jestem po zerwanym więzadle.
0
@Mathew86 już sama różnica między 720 a 1080 jest widoczna, a 4K robi dużą różnicę. Miałem porównanie chociażby oglądając ostatni mundial zarówno w 1080 jak i 4K.
0
@Mathew86 Oglądałeś chociaż jakiś mecz w 4K, że takie głupoty mówisz ?
0
@TheNekro94 w tym sezonie strzelił wyjątkowo dużo w LM i też nie pomogło.
3
@feiticeira Wystarczy, że Barca będzie grać jak Ajax Ten Haga, Bayern Pepa czy City Pepa. Wcale nie mamy gorszych piłkarzy do grania w ten sposób.
0
@BarcaInfo ty masz sen ?
0
@deyna2018 Myślę, że Margot Robbie i Rachel Weisz
2
@strazak1991 Prawda jest też taka, że mało kto w Europie interesuje się Copa America, też ze względu na godziny rozgrywania meczów.
4
Bezsensowny transfer, dobrze wiedzieli, że w ataku mamy już dwóch lewonożnych zawodników, Messiego, który teoretycznie trzyma się prawej strony, oraz Dembele, który potrafi zagrać na obu skrzydłach, ale widać, że lepiej mu idzie na prawej stronie. Za to oni kupują jednowymiarowego prawo skrzydłowego z lewą nogą, który tylko schodzi do środka i strzela ile fabryka daje. Bezsensowny transfer i fajnie będzie jak Barca odzyska pieniądze, które na niego wydała.