Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Akurat to są filmy, których nie oglądałem
0
Neymar? Nie znam xDDD
1
DC ma potencjał, ale ich filmy są po prostu źle zrobione i napisane
1
Na premierę Avengers też trzeba iść jak najprędzej
0
Jak wywalczy to będzie grać, Coutinho nie ogór
0
Endgame zdobędzie kina już za niecały tydzień
0
Dobra dobra, nie ujmuję nic Bernarde ale to Ronaldo w tym meczu był kluczowy, każdy ci to powie tylko nie zawistny kibic Barcelony
0
Medialność medialnością ale to Ronaldo wpakował 3 bramki. Zdecydowanie on był kluczowy w remontadzie a nie Bernardeschi
0
Co ma być to będzie
0
Też mam iPhone 7 i fili.cc działa
1
ej, a chrześcijanie to tylko katolicy ?
1
Jak nigdy nie korzystałeś z hbo go to załóż sobie tam darmowe konto na miesiąc
0
tyle, że na filmiku to jest chyba facet
0
Jak myślicie czy realne jest to, że nie odbędą się matury ? I co by było z tymi, którzy chcą poprawić maturę, bo ja się do nich zaliczam. Świadectwo mam więc chyba normalnie mogę.
0
prawdę mówiąc już rok temu Valverde miałby perfekcyjny sezon gdyby nie zaćmiło piłkarzy w rewanżu z Romą
0
to się w ogóle nie komponuje
14
I to jest zawodnik
0
Raczej chodzi mi o liczne symulki, machanie łapami, fochy i „dryblingi” nie podważam klasy Ronaldo, ale to akurat prawda
0
Ale się Watford załatwił
1
Ja to bym się nawet cieszył jeśli jacyś klasowi piłkarze by trafili do Realu jak Pogba czy Hazard. Obecnie oglądając Real się nudzę, jedynie gdy Vinicius grał robił wiatr. Jeszcze gdy był Ronaldo chciało się to oglądać chociażby dlatego by się pośmiać z CRa
0
Kolega kupił, nawet widziałem jak sobie gra i mówi, że szkoda pieniędzy, mnie tez nie porwała z tego co widziałem.
0
Bo lubię tą stronę
24
Jeśli ktoś tutaj ma zamiar pisać o GoT to niech wpisze na początku UWAGA SPOILER i zrobi kilka linijek przerwy. Od razu tak lepiej
0
Wymyślił sobie.
2
Można zagrać bardzo dobry mecz bez gola będąc jednocześnie napastnikem
0
Bardzo dobry pomysł, ani Todibo ani Puig w przyszłym sezonie nie będą mieć szans na grę, a gdy już wrócą to mogą zastąpić Pique i Vidala czy Rakitica
0
Śmieszy mnie to, że oni w tym zwiastunie uważają Rey za jakaś legendę teraźniejszej generacji. Jak już Kylo Ren jest ciekawszą postacią.
0
Iniesta również mógłby nie być mistrzem świata gdyby nie to, że Casillas zatrzymał Robbena w finale. Tak jak mówi, granica między sukcesem a porażką jest minimalna. Czasem nawet teoretycznie lepsi na boisku mogą mieć pecha.
0
Liczę na Semedo i Wague razem w pierwszym
0
Ale sranie w banie, matury się odbędą, nauczyciele nie są tak głupi i wiedzą, że jeśli uczniowie mieliby rok powtarzać to opinia publiczna by ich zniszczyła