Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może fili.cc ? Sam nie oglądam
0
Przede wszystkim Willian miałby kosztować 80 mln a Mata 0 to ta różnica. Jednak zgadzam się, niepotrzebny transfer
0
To jest inny przykład, bo nam sędziowie nie pomagają
1
Nie należało bo co ? Bo sędzia pomaga czy o co chodzi ? Ja rozumiem, że komuś się nie należy jeśli sędziowie wypaczają wyniki(Real Madrid) ale proszę cię. Taki maja sposób i wygrywają
1
Mimo ogromnej sympatii do Dembele to Malcom sobie zasłużył by chociaż wejść z ławki za dobre występy.
0
Ale to było oczywiste, że te egzaminy się odbędą, przed strajkiem już byli obsadzeni ludzie na egzaminy
0
Wiadomo kto na Polsat premium ?
0
Coś w tym jest, ale nikt nie spodziewał się takiego zjazdu formy Coutinho, pierwsze pół roku w Barcelonie miał wyborne
0
Ale Coutinho ma ogromną klauzulę, o ile pamiętam 500 mln
1
Spoko, ale w takich filmikach irytuje tylko muzyka
0
A zastanawiałem się czy obejrzeć Mindhunter, teraz to jestem pewny, że tak.
0
Hazarda chętnie bym przygarnął ale na lewe skrzydło
0
Eden to by grał w 1 składzie
4
No chociażby dlatego, że ktoś z innej ligi mógłby go wyprzedzić ?
4
No nie wiem, my nigdy takiej kupy nie graliśmy, a w Hiszpanii i tak rządziliśmy. Jako kibic Barcy w ogóle nie czuje by Real był lepszy od Barcy nawet gdy 3 razy wygrał LM
0
Sergi Roberto bezapelacyjnie.
0
Komentarz usunięty
0
A może nie przejmuje się tym co ludzie pomyślą
1
Kibice Barcelony często nie potrafią trzeźwo myśleć
1
A ja nie wiem po co się dopieprzać komuś do pensji. Zasłużył to zarabia.
0
PSG ma i Jordana i Nike
1
Prawdę mówiąc irytuje ta reklama po wielu razach
0
Myślę, że Neymar ma szansę na ZP nawet w PSG bo on umiejętności ma nadzwyczajne już predyspujące do najlepszego piłkarza na świecie, ale musi wygrać Ligę Mistrzów ewentualnie mundial w Katarze.
0
Może szlabanu tam akurat nie było, zaryzykowali i przypłacili życiem. Trzeba przyznać, że do końca byli poświęceni pracy.
1
A jak dla mnie to wiele bardziej się jaram tegoroczną Ligą Mistrzów, która ma super mecze i zwroty akcji a nie mundialem w Rosji, który według mnie był najgorszy jaki oglądałem choć oglądałem tylko 2010 i 2014
1
Ja jestem ogromnym fanem Marvela i ogólnie kina superbohaterskiego bo zawsze mnie fascynowali superbohaterzy. Do tego oglądając całe uniwersum MCU mocno się z tymi bohaterami zżyło i najbliższe Endgame to kulminacyjny punkt. W ogóle mnie nie dziwi sukces bohaterskiego kina. Na świecie są miliony ludzi, którzy kochają superbohaterów. To, że ja jestem fanem Marvela to nie znaczy, że nie doceniam innych artystycznie filmów.
0
Coś czuję, że w boxoffice przebije Infinity War, Przebudzenie mocy i Titanica. Ciekawe jak będzie z Avatarem
0
Jedyny zawodnik, który mógłby zastąpić 1 do 1 Neymara to chyba właśnie Hazard
0
Patologia.
0
A kto by się nie cieszył