0

Może fili.cc ? Sam nie oglądam

0

Przede wszystkim Willian miałby kosztować 80 mln a Mata 0 to ta różnica. Jednak zgadzam się, niepotrzebny transfer

0

To jest inny przykład, bo nam sędziowie nie pomagają

1

Nie należało bo co ? Bo sędzia pomaga czy o co chodzi ? Ja rozumiem, że komuś się nie należy jeśli sędziowie wypaczają wyniki(Real Madrid) ale proszę cię. Taki maja sposób i wygrywają

1

Mimo ogromnej sympatii do Dembele to Malcom sobie zasłużył by chociaż wejść z ławki za dobre występy.

0

Ale to było oczywiste, że te egzaminy się odbędą, przed strajkiem już byli obsadzeni ludzie na egzaminy

0

Wiadomo kto na Polsat premium ?

0

Coś w tym jest, ale nikt nie spodziewał się takiego zjazdu formy Coutinho, pierwsze pół roku w Barcelonie miał wyborne

0

Ale Coutinho ma ogromną klauzulę, o ile pamiętam 500 mln

1

Spoko, ale w takich filmikach irytuje tylko muzyka

0

A zastanawiałem się czy obejrzeć Mindhunter, teraz to jestem pewny, że tak.

0

Hazarda chętnie bym przygarnął ale na lewe skrzydło

0

Eden to by grał w 1 składzie

4

No chociażby dlatego, że ktoś z innej ligi mógłby go wyprzedzić ?

4

No nie wiem, my nigdy takiej kupy nie graliśmy, a w Hiszpanii i tak rządziliśmy. Jako kibic Barcy w ogóle nie czuje by Real był lepszy od Barcy nawet gdy 3 razy wygrał LM

0

Sergi Roberto bezapelacyjnie.

0

Komentarz usunięty

0

A może nie przejmuje się tym co ludzie pomyślą

1

Kibice Barcelony często nie potrafią trzeźwo myśleć

1

A ja nie wiem po co się dopieprzać komuś do pensji. Zasłużył to zarabia.

0

PSG ma i Jordana i Nike

1

Prawdę mówiąc irytuje ta reklama po wielu razach

0

Myślę, że Neymar ma szansę na ZP nawet w PSG bo on umiejętności ma nadzwyczajne już predyspujące do najlepszego piłkarza na świecie, ale musi wygrać Ligę Mistrzów ewentualnie mundial w Katarze.

0

Może szlabanu tam akurat nie było, zaryzykowali i przypłacili życiem. Trzeba przyznać, że do końca byli poświęceni pracy.

1

A jak dla mnie to wiele bardziej się jaram tegoroczną Ligą Mistrzów, która ma super mecze i zwroty akcji a nie mundialem w Rosji, który według mnie był najgorszy jaki oglądałem choć oglądałem tylko 2010 i 2014

1

Ja jestem ogromnym fanem Marvela i ogólnie kina superbohaterskiego bo zawsze mnie fascynowali superbohaterzy. Do tego oglądając całe uniwersum MCU mocno się z tymi bohaterami zżyło i najbliższe Endgame to kulminacyjny punkt. W ogóle mnie nie dziwi sukces bohaterskiego kina. Na świecie są miliony ludzi, którzy kochają superbohaterów. To, że ja jestem fanem Marvela to nie znaczy, że nie doceniam innych artystycznie filmów.

0

Coś czuję, że w boxoffice przebije Infinity War, Przebudzenie mocy i Titanica. Ciekawe jak będzie z Avatarem

0

Jedyny zawodnik, który mógłby zastąpić 1 do 1 Neymara to chyba właśnie Hazard

0

Patologia.

0

A kto by się nie cieszył

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?