2

I co nawet jeśli by wrócił to co będzie sobie gwiazdorzyl jakby nigdy nic się wcześniej nie stało ?

7

To jest taki dzban. Teraz jego buractwo wychodzi. Więcej go na salonach niż na boisku. Do tego on uważa, że jest nawróconym wierzącym chrześcijaninem i jaki on przykład daje.

1

Tylko teraz mi szkoda Neymara, zmarnował sobie tym transferem karierę. On jest wspaniałym piłkarzem ale teraz tylko transfer do Realu może go uratować co oczywiście dałoby mu tytuł wielkiego zdrajcy.

0

Dzięki.

1

PSG dominuje i tworzy niezłe okazje, ale szczęście sprzyja United. 2 gole Lukaku po juniorskich błędach Kehrera i Buffona.

0

Gra ktoś w PES 19 na PC i ma dobry, sprawdzony patch ?

0

A ja nie.

1

Zwolnić trenera, hańba. Z Realem wygrywamy a najważniejszy mecz o Puchar Katalonii przegrać ? Teraz rok Girona jest najlepszym katalońskim klubem.

13

Z tym Dembele to poleciał. Szczerze mówiąc wątpię by kiedykolwiek był tak dobry jak dobry jest Neymar.

0

Wiele takich historii chodzi po Internecie, jak chociaż historia gościa co go nawiedziała kobieta bez twarzy, ja osobiście nie kupuję tego. Równie dobrze ktoś mógł się przebrać.

0

za Ancelottiego, sezon 2013/14

0

Każda okazja jest dobra do pośmiania się z Realu.

1

A ty co kibic Realu ?

0

Uważam, że rosyjski czy niemiecki bardziej mogą mi się przydać.

0

Uniwersytet Wrocławski.

1

Co myślicie o kierunku studiów filologia rosyjska ? Zakładając, że już ma się opanowany język angielski.

0

Bazylika w Watykanie również warta zobaczenia.

3

Czemu mało ciekawa ? Jutro trzymamy kciuki za Ajax, a w środę też hit na Parc Des Princes. To nie są słabe mecze.

9

A na mnie wielkie wrażenie zrobił Mascherano w 2014.

0

Remontada z PSG, to było niezwykłe dla każdego kibica, a jako kibic Barcy to o wiele bardziej przeżywasz mecze swojej ukochanej drużyny.

0

Krysia już w TOP 3 nie będzie, w tym sezonie same Serie A to tak jak nic.

0

Do tego widać, że to zawodnik z charakterem, silną psychiką.

3

O co chodzi Neymar i kupno Dembele ? Przecież Dembele by się w Barcy nie znalazł gdyby nie odejście Neymara. Chyba, ze chodzi ci wymiana Neymara za Dembele.

8

Dlaczego radio takie pytania zadaje na antenie ?

0

Komentarz usunięty

3

Ale ludzie wiedzą, że Atletico jest mocne, po prostu zawsze fajnie zobaczyć naburmuszonego Ronaldo.

1

Taka mentalność Polaków.

0

Co to ma być ? Ani Cou ani Dembouza, oby to było bajdurzenie.

0

Jak ktoś ciągnął w tamtym czasie to właśnie Neymar, Roberto zagrał kilka fajnych spotkań w pomocy pamiętam, ale to Neymar ciągnął.

8

Już bez przesady, że Roberto ciągnął Barcę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?