Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
I co nawet jeśli by wrócił to co będzie sobie gwiazdorzyl jakby nigdy nic się wcześniej nie stało ?
7
To jest taki dzban. Teraz jego buractwo wychodzi. Więcej go na salonach niż na boisku. Do tego on uważa, że jest nawróconym wierzącym chrześcijaninem i jaki on przykład daje.
1
Tylko teraz mi szkoda Neymara, zmarnował sobie tym transferem karierę. On jest wspaniałym piłkarzem ale teraz tylko transfer do Realu może go uratować co oczywiście dałoby mu tytuł wielkiego zdrajcy.
0
Dzięki.
1
PSG dominuje i tworzy niezłe okazje, ale szczęście sprzyja United. 2 gole Lukaku po juniorskich błędach Kehrera i Buffona.
0
Gra ktoś w PES 19 na PC i ma dobry, sprawdzony patch ?
0
A ja nie.
1
Zwolnić trenera, hańba. Z Realem wygrywamy a najważniejszy mecz o Puchar Katalonii przegrać ? Teraz rok Girona jest najlepszym katalońskim klubem.
13
Z tym Dembele to poleciał. Szczerze mówiąc wątpię by kiedykolwiek był tak dobry jak dobry jest Neymar.
0
Wiele takich historii chodzi po Internecie, jak chociaż historia gościa co go nawiedziała kobieta bez twarzy, ja osobiście nie kupuję tego. Równie dobrze ktoś mógł się przebrać.
0
za Ancelottiego, sezon 2013/14
0
Każda okazja jest dobra do pośmiania się z Realu.
1
A ty co kibic Realu ?
0
Uważam, że rosyjski czy niemiecki bardziej mogą mi się przydać.
0
Uniwersytet Wrocławski.
1
Co myślicie o kierunku studiów filologia rosyjska ? Zakładając, że już ma się opanowany język angielski.
0
Bazylika w Watykanie również warta zobaczenia.
3
Czemu mało ciekawa ? Jutro trzymamy kciuki za Ajax, a w środę też hit na Parc Des Princes. To nie są słabe mecze.
9
A na mnie wielkie wrażenie zrobił Mascherano w 2014.
0
Remontada z PSG, to było niezwykłe dla każdego kibica, a jako kibic Barcy to o wiele bardziej przeżywasz mecze swojej ukochanej drużyny.
0
Krysia już w TOP 3 nie będzie, w tym sezonie same Serie A to tak jak nic.
0
Do tego widać, że to zawodnik z charakterem, silną psychiką.
3
O co chodzi Neymar i kupno Dembele ? Przecież Dembele by się w Barcy nie znalazł gdyby nie odejście Neymara. Chyba, ze chodzi ci wymiana Neymara za Dembele.
8
Dlaczego radio takie pytania zadaje na antenie ?
0
Komentarz usunięty
3
Ale ludzie wiedzą, że Atletico jest mocne, po prostu zawsze fajnie zobaczyć naburmuszonego Ronaldo.
1
Taka mentalność Polaków.
0
Co to ma być ? Ani Cou ani Dembouza, oby to było bajdurzenie.
0
Jak ktoś ciągnął w tamtym czasie to właśnie Neymar, Roberto zagrał kilka fajnych spotkań w pomocy pamiętam, ale to Neymar ciągnął.
8
Już bez przesady, że Roberto ciągnął Barcę