2

Dobre.

1

Nie policzone zostały nadgodziny dodatki za frekwencję, chociaż według nich wszystko jest policzone i w porządku jednak w rzeczywistości kilka dobrych stów mi zabrali

1

Co zrobić gdy pracodawca zapłacił mi zbyt niskie wynagrodzenie ?

3

Dobrze, że tego dziecka nie ma z Tobą

2

Taktyk.

0

Kurde, to szukam dziś stream

1

Jak to jest z tymi kodami jak dzisiaj zagrałem i smsa nie dostałem jeszcze to już kodu na dziś nie będę mieć ?

20

Zdzisiu ty to masz łeb

1

Praga. Wrocław nie polecam

0

Prawdopodobnie dodane było przed meczem z Interem ;)

1

MALCOM.

1

Odpowiedź na słowa Ronaldo sprzed kilku dni dodane 5 listopada.

1

Nie no jak dobrze gra to się może spóźniać to spoko Ousmane. W takim razie Messi najlepiej jakby w ogóle nie trenował tylko na mecze przychodził.

0

Nic tylko płakać

2

To jest naprawdę kuriozalna sytuacja z tym Dembele, niezbyt mądry ten Francuz

0

Moja 11: Ter Stegen-Alba, Van Dijk, Varane, Kimmich-Silva, Modrić, Hazard-Messi, Ronaldo, Salah

0

Busquets też nie był jakiś genialny w tym roku, ten sezon to pokazuje

0

Wejdź na tą stronę to zobaczysz, że Messiego tam w pomocy nie ustawisz bo jest wśród napastników

2

Ale Pique serio ?

1

Kto mu w ogóle pozwolił grać ze złamanym palcem ? Tym bardziej, że jest bramkarzem

1

Powinni ją a raczej go wykluczyć i po sprawie

1

Mistrz Darek hahaha

9

Ja myślę, że Deulofeu pod wodzą Valverde wcale nie grał bardzo dobrze tak jak on sam twierdzi. Miewał dobre mecze to fakt, jednak obraz jego większości meczów to ciagłe głupie straty po beznadziejnym dryblingu

6

Ale ten Real jest słaby

1

BarcaInfo mój faworyt

1

Dembouz powinien ochłonąć po incydencie, ławka mu dobrze zrobi

0

co to za bełkot

2

I to będzie dobry moment na pożegnanie, na pewno będzie Ivan zapamiętany i zapisany na kartach historii klubu

0

To jest jego obowiązek, to jest jego normalna praca, za którą dostaje miliony i zapewne ją kocha. My z kolei zwykli pracownicy nie możemy się spóźniać i olewać bo wiemy, że będą konsekwencje. W tym przypadku też powinny zostać wyciągnięte konsekwencje, to nie są wakacje.

0

Jakby był murzynek mądrzejszy to by tak się nie działo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?