0

Mascherano miał wspaniały turniej

0

CR7 może być pierwszym

0

Gdyby nie groźba wyjścia z La Liga to nawet nie byłoby tematu

33

Skromny jak zawsze

0

każdy ma swoje powody dlaczego nie ufa lekarzom, mnie też już jeden zawiódł i to na tyle poważnie, że zmarnował wiele mojego cennego czasu

11

Casillasa wypchnął tylnymi drzwiami, w Ronaldo widział biznes, a do tego zniszczył kadrę przed mundialem.

10

Załóżmy się

3

Prawdę mówiąc Ernesto coraz lepiej wychodzi

8

Kochamy Cię El Pistolero

5

Powiedziałbym co myślę o tym co napisałeś ale dostałbym bana

0

Bartek by nie pogrążać Pereza ukrywał emocje

1

Festiwalu narzekania ciąg dalszy

0

Obstawiam, że wygra Griezmann

0

Świat schodzi na psy

3

Beka jak PSG nie wyjdzie z grupy xD Cały ten ich projekt pójdzie w piz*u

5

Jak można się tak drzeć ?

1

Dobrze, że zazwyczaj oglądam LM na angielskich streamach

1

Ale tu nikt nie mówi Dembele out, jedynie kibice chcą zobaczyć jak na jego miejscu poradziłby sobie Malcom. Do tego uważam, że uzasadnione są pretensje co do Dembele

1

Nigdy tak się nie dzieje. Zawsze trzeba kupić kolejną edycję

1

W sumie cieszyłbym się, Zlatana w Europie chętnie bym zobaczył.

0

Pomimo całej sympatii do Neymara to jednak zachował się chamsko względem Barcelony i jeśli mowa by była o każdym innym zawodniku nie byłoby mowy o powrocie. On jest rozpatrywany bo robi ogromną różnicę.

2

No właśnie kto to jest ? Jakaś wyrocznia ? Dla mnie jest błaznem

2

Kto podsumował ?

1

Jak uzależnia to może lepiej nie ściągać

0

bo na Napoli się oszczędza

0

Griezmann.

0

Jeśli chodzi ci o 2 nowych Neymarów to są to Vinicius i Rodrygo

0

Tylko, że nikt tak nie mówił

0

XD.

0

Żadna sugestia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?