Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mascherano miał wspaniały turniej
0
CR7 może być pierwszym
0
Gdyby nie groźba wyjścia z La Liga to nawet nie byłoby tematu
33
Skromny jak zawsze
0
każdy ma swoje powody dlaczego nie ufa lekarzom, mnie też już jeden zawiódł i to na tyle poważnie, że zmarnował wiele mojego cennego czasu
11
Casillasa wypchnął tylnymi drzwiami, w Ronaldo widział biznes, a do tego zniszczył kadrę przed mundialem.
10
Załóżmy się
3
Prawdę mówiąc Ernesto coraz lepiej wychodzi
8
Kochamy Cię El Pistolero
5
Powiedziałbym co myślę o tym co napisałeś ale dostałbym bana
0
Bartek by nie pogrążać Pereza ukrywał emocje
1
Festiwalu narzekania ciąg dalszy
0
Obstawiam, że wygra Griezmann
0
Świat schodzi na psy
3
Beka jak PSG nie wyjdzie z grupy xD Cały ten ich projekt pójdzie w piz*u
5
Jak można się tak drzeć ?
1
Dobrze, że zazwyczaj oglądam LM na angielskich streamach
1
Ale tu nikt nie mówi Dembele out, jedynie kibice chcą zobaczyć jak na jego miejscu poradziłby sobie Malcom. Do tego uważam, że uzasadnione są pretensje co do Dembele
1
Nigdy tak się nie dzieje. Zawsze trzeba kupić kolejną edycję
1
W sumie cieszyłbym się, Zlatana w Europie chętnie bym zobaczył.
0
Pomimo całej sympatii do Neymara to jednak zachował się chamsko względem Barcelony i jeśli mowa by była o każdym innym zawodniku nie byłoby mowy o powrocie. On jest rozpatrywany bo robi ogromną różnicę.
2
No właśnie kto to jest ? Jakaś wyrocznia ? Dla mnie jest błaznem
2
Kto podsumował ?
1
Jak uzależnia to może lepiej nie ściągać
0
bo na Napoli się oszczędza
0
Griezmann.
0
Jeśli chodzi ci o 2 nowych Neymarów to są to Vinicius i Rodrygo
0
Tylko, że nikt tak nie mówił
0
XD.
0
Żadna sugestia.