1

Jest szansa, wczoraj mi ładnie siadł Juventus z handicapem 0-1 na remis, dziś liczę na BVB, Liverpool oraz właśnie Real

2

Sofifa.

0

Tak czy inaczej Neymara nie widzę w Barcelonie póki jest w niej Dembele

1

Już PSG zdażyło zaprzeczyć tym informacjom

2

Haha jak niby miałby ci się wkraść na konto ?

0

Mam przeczucie kogo rola jest ostatnią i różne media podawały jednak nie napisze tutaj by spoilerów nie wywoływać. Co do ostatniej części to wątpię bo już zapowiedziany jest nowy Spider Man czy Strażnicy Galaktyki, ale jako ostatni Avengers to nie wiem

0

Normalnie powiedziałbym, że filmy z DC ale ich filmy są słabe

0

Ostatnim czym ? Filmem z serii ? Końcem aktora w serii ?

1

Rozumiem frustrację, ale z tym obiadem mógł sobie odpuścić

0

Ciekawe czy ich The Best Ronaldo będzie ?

2

Już na jego miejsce czeka Riqui Puig a jest także Alena więc nawet dobrze, że odejdzie

0

A nie lepiej po prostu postawić Coutinho w pomocy

1

W Fifie można piłkarza kupić już w 1 dzień

3

Włącz AdBlocka i lecisz fili.cc żadnych trojanów tam nie ma

1

Ja uważam, że De Ligt powinien być priorytetem Barcy, oraz jakiś lewy obrońca bo Miranda nie zapowiada się na dobrego zastępcę/zmiennika Alby, może Cucurella ? Do tego warto faktycznie postawić na wychowanków jak Alena czy Puig, pytanie czy Oriol Busquets prezentuje poziom godny do zastąpienia Sergio Busquetsa. W dodatku Barca nie ma zmiennika dla El Pistolero a i Suarez jest coraz starszy. Trochę tych transferów Barca będzie musiała poczynić

0

De Ligt musi trafić do Barcy

1

Czemu nagle Piątek 3 karnego nie strzelał ?

0

Co jak co, ale Modric to wyższy poziom niż Rakitic

21

To chyba dobrze co nie ?

0

Może tak być ale nie musi

0

Copa America jest znowu w 2020 ?

3

Szczerze mówiąc ja też uważałem, że to był transfer z czapy by tylko zmniejszyć ból po klapie z Willianem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

Jak dla mnie niesamowity spiderman z Garfieldem był tragicznym filmem obie części, jednak sam Garfield był w porządku. Do Toby’ego mam sentyment, a Holland jak dla mnie tez świetny. Na pewno największe emocje wzbudzała trylogia z Tobym.

0

Szkoda, że jakość zdjęcia nijaka :/

0

O co ci chodzi ? Na dniach będzie zwiastun kontynuacji Infinity War

0

Wrażenia nie robi, trzeba liczyć, że Marvel nie zawiedzie, a na dniach zwiastun Infinity War

0

Ta nagroda sama swój prestiż zmniejszyła odłączając się od FIFA i robiąc takie żałosne gale jak właśnie ta ostatnia

0

Ja na Once upon a time in Hollywood Tarantino, ale to dopiero przyszłe wakacje

0

Według mnie CR7 teraz powinien dostać zamiast poprzednich 2 lat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?