6

Była saga z odejściem Neymara, to teraz będzie z przyjściem xd

0

Jednak i tak na żadne inne mecze jak te Barcelony nigdy nie czekam bardziej

16

Ekscytujący czas dla kibica Barcelony

0

6 tygodni absencji, czyli półtora miesiąca, więc do stycznia będzie zdrowy Verma, a Barca chce kupić jego zastępcę. Jaka tu logika

0

Co za gościu

1

Ciężka robota nie pomoże Kylianowi się zbliżyć do Messiego. Messi po prostu się z tym urodził. Kylian za to może być jak Cristiano Ronaldo.

2

ja podobny problem miałem z FIFA 18, komputer czytał mojego pada bezprzewodowego jako 2 pady. Kwestię udawało się rozwiązać podłączając pada dopiero przy wejściu w menu fify lub wchodząc w bluetooth w trakcie gry gdy wariuje i rozłączyć pada wtedy wszystko działało. W FIFA 19 za to takiego problemu w ogóle nie miałem

0

Dembele grał cały czas, od 2 meczu go nie ma, ale to nie znaczy, że na stałe.

0

Prędzej Alex Song zagra na środku obrony niż piłkarz z rezerw

0

Mbappe dawno odskoczył Dembele, on teraz rywalizuje z najlepszymi i nie ma się co z tym kłócić

0

Crvena może mieć kłopoty

4

Jeszcze za wcześnie by nazywać ten transfer porażką

6

Ile razy trzeba ludziom tłumaczyć, że Barca nie ma obowiązku zaakceptować tej klauzuli

26

Jak taki skrupulatny to dopisz bramki Dembele, które dały nam zwycięstwa. Z Valencią Dembele też nie grał a zwycięstwa też nie było.

6

Semedo też by hulał na prawej obronie wczoraj

1

Tak, karny powinien być powtórzony.

3

Bardzo mądre to jest twoje pogrążanie się

0

Mi z kolei, odpowiedzi przekierowują ze strony mobilnej na stronę desktopową. Nie wiem czy inni użytkownicy mają tak samo

1

Może nie promocja, ale normalna cena

0

Przecież Yennefer to jakieś dziecko

0

Pięknie z Liverpoolem zagrali

1

Już się nie ośmieszaj

0

Haha, Puig, pomyśl, że przed nim jest jeszcze Alena

0

Inaki Williams na atak polecam

0

Adekwatna do jego gry

27

sorry, ale nie jest na poziomie Neymara. Podania, przegląd gry, technika, stałe fragmenty. W tych wszystkich aspektach Neymar jest lepszy

1

właśnie sam sobie odpowiedziałeś

1

bardzo zawistni są ludzie wobec niego

2

Benzemy nie trzeba komentować bo to wiadome.

7

Nie wiem dlaczego nominowany jest Suarez a nie Coutinho, sam Coutinho w 2018 grał lepiej, wygrał to co Suarez a i na mistrzostwach dobrze się zaprszentował. Ale nie od dziś wiadomo, że nominacje się dostaje za nazwisko nie za faktyczną grę w danym roku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?