Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Była saga z odejściem Neymara, to teraz będzie z przyjściem xd
0
Jednak i tak na żadne inne mecze jak te Barcelony nigdy nie czekam bardziej
16
Ekscytujący czas dla kibica Barcelony
0
6 tygodni absencji, czyli półtora miesiąca, więc do stycznia będzie zdrowy Verma, a Barca chce kupić jego zastępcę. Jaka tu logika
0
Co za gościu
1
Ciężka robota nie pomoże Kylianowi się zbliżyć do Messiego. Messi po prostu się z tym urodził. Kylian za to może być jak Cristiano Ronaldo.
2
ja podobny problem miałem z FIFA 18, komputer czytał mojego pada bezprzewodowego jako 2 pady. Kwestię udawało się rozwiązać podłączając pada dopiero przy wejściu w menu fify lub wchodząc w bluetooth w trakcie gry gdy wariuje i rozłączyć pada wtedy wszystko działało. W FIFA 19 za to takiego problemu w ogóle nie miałem
0
Dembele grał cały czas, od 2 meczu go nie ma, ale to nie znaczy, że na stałe.
0
Prędzej Alex Song zagra na środku obrony niż piłkarz z rezerw
0
Mbappe dawno odskoczył Dembele, on teraz rywalizuje z najlepszymi i nie ma się co z tym kłócić
0
Crvena może mieć kłopoty
4
Jeszcze za wcześnie by nazywać ten transfer porażką
6
Ile razy trzeba ludziom tłumaczyć, że Barca nie ma obowiązku zaakceptować tej klauzuli
26
Jak taki skrupulatny to dopisz bramki Dembele, które dały nam zwycięstwa. Z Valencią Dembele też nie grał a zwycięstwa też nie było.
6
Semedo też by hulał na prawej obronie wczoraj
1
Tak, karny powinien być powtórzony.
3
Bardzo mądre to jest twoje pogrążanie się
0
Mi z kolei, odpowiedzi przekierowują ze strony mobilnej na stronę desktopową. Nie wiem czy inni użytkownicy mają tak samo
1
Może nie promocja, ale normalna cena
0
Przecież Yennefer to jakieś dziecko
0
Pięknie z Liverpoolem zagrali
1
Już się nie ośmieszaj
0
Haha, Puig, pomyśl, że przed nim jest jeszcze Alena
0
Inaki Williams na atak polecam
0
Adekwatna do jego gry
27
sorry, ale nie jest na poziomie Neymara. Podania, przegląd gry, technika, stałe fragmenty. W tych wszystkich aspektach Neymar jest lepszy
1
właśnie sam sobie odpowiedziałeś
1
bardzo zawistni są ludzie wobec niego
2
Benzemy nie trzeba komentować bo to wiadome.
7
Nie wiem dlaczego nominowany jest Suarez a nie Coutinho, sam Coutinho w 2018 grał lepiej, wygrał to co Suarez a i na mistrzostwach dobrze się zaprszentował. Ale nie od dziś wiadomo, że nominacje się dostaje za nazwisko nie za faktyczną grę w danym roku.