Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Co ty pierdzielisz
5
Brawo Barca, tylko Suarez dalej wkur***
0
Pierwsza pożyczka przeważnie jest z zerowym oprocentowaniem
0
Co myślicie o takim składzie w Fantasy PL: De Gea-Y.Mina-M.Alonso-J.Vestergaard-Van Aanholt-Zambo Anguissa-Salah-Ghezall-Milivojevic-Aubameyang-Aguero. Na ławce Pickford-Zabaleta-Lerma-Rondon. Kapitan Salah, wicekapitan Aguero. Tylko nie wiem o co chodzi z bench boost i triple captain.
0
Gdzie można grać fantasy premier league lub La Liga ?
0
Czemu Zlatan jest CM ? Co ta FIFA
31
A skąd my mamy wiedzieć czy to prawda
0
już nawet go za te pieniądze sprzedać, bo po sezonie to dadzą jeszcze mniej
0
W porządku, mam nadzieję, że tak będzie ale nie wierze w to ze la masia będzie grać
0
4-3-3 Messi-Suarez-Dembele/Malcom, gdzie Messi nie gra jak skrzydłowy, te 4-3-3 w trakcie meczu się zmienia w 4-4-2 Na prawej stronie będzie biegał Malcom lub Dembele, zaś bliżej lewej Coutinho
0
Nie będziemy grać 4-3-3 będzie 4-4-2 znowu
0
Arturo Vidal, Digne to LO wiec co on ma do pomocy
0
Wypożyczenie to tez odejście
0
Odszedł Iniesta, Paulinho. Odejdzie Denis i Gomes. 4 zawodników odeszło a przyszło 4 czyli Malcom, Arthur, Rafinha i załóżmy Vidal. Przy tym układzie można zapomnieć o minutach dla Alenii czy Puiga
18
Lepiej żeby został on aniżeli Denis i Gomes.
0
IPhone 7
0
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
6
Komentarz usunięty
0
Nie wiem skąd media takie informacje biorą, co Dembele idzie do mediów i mówi im co siedzi w jego głowie, raczej wątpię.
3
Tak to Arturito
3
Ale Zlatana to ty szanuj
2
To jest dopiero Internet Explorer
0
sobotni wieczór z Barceloną, wolna niedziela, czego chcieć więcej
0
No tak bo Malcom, Arthur, Coutinho > Casemiro, Kroos, Modrić
0
No i Gelson Martins jest za darmo
2
taki już jest biznes
0
Takie pytanie czy laptop w rozdzielczości 1440x900 pociągnie filmy o rozdzielczości 1080p ?
0
Używasz ?
0
Jaki polecilibyscie niedrogi laptop nowy lub używany, niezbyt duży 13 cali może być, głównie do netflixa i szybkiego przeglądania Internetu