0

AirPodsy dość drogie są, jednak jakości dźwięku nie znam

0

Ok.

0

Dobra nie ma co dyskusji prowadzić

0

Paco co to się dzieje

0

przestań żyć jak jakiś visca łepek, Ronaldo to jeden z najwybitniejszych piłkarzy naszych czasów

5

Tebas to potajemny fan Realu

2

Znajomy coś ci naściemniał, taka jest po prostu moda.

0

Przecież gościu nic nie napisał, że nie można rozmawiać, tylko by nie dawać sądów.

0

No tak bo on nigdy nic nie wygrał a piłka mu się od nogi wiecznie do bramki odbijała

0

z nim jest jak z Cristiano Ronaldo, może i jest wielki ale nie będziesz go szanować

3

z tego co widziałem był to PES

0

Allegro polecam

1

złap bana i napisz do nich

0

Neymar wydaje się oczywisty

13

zluzuj trochę

0

Cokolwiek zrobi Valverde trzeba mecz wygrać, jeśli Suarez jest zdrowy musi grać

5

A ja uważam, że to nie ma sensu, bo i tak Messi gdziekolwiek by nie grał cofa się po piłkę i wprowadza ją w pole karne

2

No w ofensywie to Alba wyczynia już 2 sezon z rzędu cuda

0

Ronaldo solidarnie z Messim

0

De Ligt byłby super transfer

7

Szczerze mówiąc cieszę się, że bez Dembele a za to z Arthurem

0

no Kylian miał taką setę, że Benzema by strzelił

0

Alena sobie nie pogra, nie przy Valverde

0

Lepsza niż Cardi B

0

Jaki mecz polecacie dziś w LM. Ja się skłaniam ku City z Hoffenheim, dobrze się ich ogląda

0

Jak nie wyjdziemy z grupy to Valverde odejdzie.

1

Właśnie oglądam Dexter i podpasował od razu

0

Vidal powinen zagrać jutro od początku

0

Nie no ten Pepe przecież nie może być dobry, gra w Ligue 1 a tam poziom słaby, byle Neymar tam strzela gole.

0

Żeby to chociaż był jakiś mecz na szczycie, a to Betis-Leganes...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?