Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
AirPodsy dość drogie są, jednak jakości dźwięku nie znam
0
Ok.
0
Dobra nie ma co dyskusji prowadzić
0
Paco co to się dzieje
0
przestań żyć jak jakiś visca łepek, Ronaldo to jeden z najwybitniejszych piłkarzy naszych czasów
5
Tebas to potajemny fan Realu
2
Znajomy coś ci naściemniał, taka jest po prostu moda.
0
Przecież gościu nic nie napisał, że nie można rozmawiać, tylko by nie dawać sądów.
0
No tak bo on nigdy nic nie wygrał a piłka mu się od nogi wiecznie do bramki odbijała
0
z nim jest jak z Cristiano Ronaldo, może i jest wielki ale nie będziesz go szanować
3
z tego co widziałem był to PES
0
Allegro polecam
1
złap bana i napisz do nich
0
Neymar wydaje się oczywisty
13
zluzuj trochę
0
Cokolwiek zrobi Valverde trzeba mecz wygrać, jeśli Suarez jest zdrowy musi grać
5
A ja uważam, że to nie ma sensu, bo i tak Messi gdziekolwiek by nie grał cofa się po piłkę i wprowadza ją w pole karne
2
No w ofensywie to Alba wyczynia już 2 sezon z rzędu cuda
0
Ronaldo solidarnie z Messim
0
De Ligt byłby super transfer
7
Szczerze mówiąc cieszę się, że bez Dembele a za to z Arthurem
0
no Kylian miał taką setę, że Benzema by strzelił
0
Alena sobie nie pogra, nie przy Valverde
0
Lepsza niż Cardi B
0
Jaki mecz polecacie dziś w LM. Ja się skłaniam ku City z Hoffenheim, dobrze się ich ogląda
0
Jak nie wyjdziemy z grupy to Valverde odejdzie.
1
Właśnie oglądam Dexter i podpasował od razu
0
Vidal powinen zagrać jutro od początku
0
Nie no ten Pepe przecież nie może być dobry, gra w Ligue 1 a tam poziom słaby, byle Neymar tam strzela gole.
0
Żeby to chociaż był jakiś mecz na szczycie, a to Betis-Leganes...