0

Na g2a.com tak.

0

Szczyt bezczelności

0

Dawać te 70 milionów i się nie zastanawiać, za kilka lat się okaże, że to promocja

1

Nie tak męczące jak mecze co 3 dni

0

Duża różnica w rozgrywce ?

0

Jest tu jakiś gracz pes 19 ? Zastanawiam się czy kupić, obecnie gram w pes 18 i dobrze mi się gra

1

Szkoda zdrowia.

4

Po co ten Rabiot Barcelonie

0

Dokładnie to 21 lat

0

W jakiej kategorii gra już Xavi Simons ?

0

Już się słuchać nie da płaczu użytkowników tej strony i narzekania po każdym nieudanym meczu. Valverde to, Valverde tamto. Niedobrze się od tego robi.

1

Dobre

0

Oo kurde ale to jest dobre

1

Pamietam młodego Borka gdy jeszcze zaczynał, od razu było wiadome, że zrobi karierę. Teraz trochę traci się do niego sympatii

0

Messi śmierdzi ? XD serio takie coś było ?

0

Jak mogłeś powiedzieć, że kiedyś miałem lepszy brzuch

0

Przecież wiem jaka była historia Aleixa Vidala, ale czy to znaczy, że każdemu komu zależy ma być jak z Aleixem Vidalem ?

1

Może być interesujące

0

A znam, ale ja tylko napisałem o tym jak zależy mu na tym by odnieść sukces, nie zakładam z góry, że zostanie skreślony

0

Vidal nigdzie jeszcze nie skończył, ostatnio wraca do łask. Wkrótce wyjdzie i w pierwszym składzie

0

Pytanie co będzie z Dembele i Malcomem gdy wróci Messi. Bo wątpię by przesunął Coutinho na pomoc i odsunął Arthura. Oboje będą grzać ławę, taki już problem bogactwa

14

Malcom się autentycznie popłakał po bramce, co pokazuje jak bardzo mu zależy by odnieść sukces tutaj w Barcelonie

0

Mam nadzieję, że robili screeny

49

Każdy pała zapałem by obejrzeć

1

Tak, bo Dembele zawsze gra dobre mecze

0

Wątpię by udało się Realowi znowu wygrać, choćby dlatego, że Ronaldo był kluczowy w fazie pucharowej

0

Fajnie jakby ten ich cały zrąbany gameplay wyrzucili do kosza i zbudowali coś nowego. Ja osobiście zacząłem grać w PES i gameplay daje satysfakcję. Jednak PES jest niszczony w każdym innym aspekcie, takie połączenie FIFA z PES to byłaby idealna gra

0

Mascherano miał wspaniały turniej

0

CR7 może być pierwszym

0

Gdyby nie groźba wyjścia z La Liga to nawet nie byłoby tematu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?