Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na g2a.com tak.
0
Szczyt bezczelności
0
Dawać te 70 milionów i się nie zastanawiać, za kilka lat się okaże, że to promocja
1
Nie tak męczące jak mecze co 3 dni
0
Duża różnica w rozgrywce ?
0
Jest tu jakiś gracz pes 19 ? Zastanawiam się czy kupić, obecnie gram w pes 18 i dobrze mi się gra
1
Szkoda zdrowia.
4
Po co ten Rabiot Barcelonie
0
Dokładnie to 21 lat
0
W jakiej kategorii gra już Xavi Simons ?
0
Już się słuchać nie da płaczu użytkowników tej strony i narzekania po każdym nieudanym meczu. Valverde to, Valverde tamto. Niedobrze się od tego robi.
1
Dobre
0
Oo kurde ale to jest dobre
1
Pamietam młodego Borka gdy jeszcze zaczynał, od razu było wiadome, że zrobi karierę. Teraz trochę traci się do niego sympatii
0
Messi śmierdzi ? XD serio takie coś było ?
0
Jak mogłeś powiedzieć, że kiedyś miałem lepszy brzuch
0
Przecież wiem jaka była historia Aleixa Vidala, ale czy to znaczy, że każdemu komu zależy ma być jak z Aleixem Vidalem ?
1
Może być interesujące
0
A znam, ale ja tylko napisałem o tym jak zależy mu na tym by odnieść sukces, nie zakładam z góry, że zostanie skreślony
0
Vidal nigdzie jeszcze nie skończył, ostatnio wraca do łask. Wkrótce wyjdzie i w pierwszym składzie
0
Pytanie co będzie z Dembele i Malcomem gdy wróci Messi. Bo wątpię by przesunął Coutinho na pomoc i odsunął Arthura. Oboje będą grzać ławę, taki już problem bogactwa
14
Malcom się autentycznie popłakał po bramce, co pokazuje jak bardzo mu zależy by odnieść sukces tutaj w Barcelonie
0
Mam nadzieję, że robili screeny
49
Każdy pała zapałem by obejrzeć
1
Tak, bo Dembele zawsze gra dobre mecze
0
Wątpię by udało się Realowi znowu wygrać, choćby dlatego, że Ronaldo był kluczowy w fazie pucharowej
0
Fajnie jakby ten ich cały zrąbany gameplay wyrzucili do kosza i zbudowali coś nowego. Ja osobiście zacząłem grać w PES i gameplay daje satysfakcję. Jednak PES jest niszczony w każdym innym aspekcie, takie połączenie FIFA z PES to byłaby idealna gra
0
Mascherano miał wspaniały turniej
0
CR7 może być pierwszym
0
Gdyby nie groźba wyjścia z La Liga to nawet nie byłoby tematu