1

Akurat Valverde wobec Dembele w tym sezonie jest sprawiedliwy. Za dobre mecze daje mu grać za słabe nie gra proste

5

To niedopuszczalne na takim poziomie

3

Takiej chemii jak między MSN była już nie będzie

0

Dużo ich jest a Rakieta nietykalny

2

Jakby Valverde nie był uparty to by i rotował Rakiticem a nie samym Vidalem, tak to przyjdzie Arthur i będzie tylko między nim a Vidalem rotacja podczas gdy Rakitic nietykalny, a dodając do tego Alene jak to ma wyglądać

0

Jakby użytkownicy uważnie śledzili ten sezon to by wiedzieli, że w tym sezonie Dembele po dobrych meczach zawsze wybiegał w 1 składzie, zaś po słabych siedział na ławce więc naprawdę nie wiem o co tutaj chodzi

3

Co to za nowy rodzaj składni

1

Nikt nie narzeka na wynik tylko na durne zmiany, bo jak to inaczej nazwać

0

I nie da się tego racjonalnie wytłumaczyć

1

Nic nie może usprawiedliwić nosacza, co on teraz odwala ? Jest 4-0 !

0

Tez mnie to denerwuje i Rakieta będzie miał 90 minut

0

dzięki

0

ma ktoś link do meczu ?

0

ma ktoś link do meczu dobry ?

2

A kto zawsze kreuje grę ?

0

Kibicujesz Barcelonie od półfinału Ligi Mistrzów z Bayernem ?

2

Dzisiaj pierwsza 11 Paco

9

Już za pół godziny derby Zagłębia Ruhry. Liczę, że Borussia znów zwycięska i Paco coś ustrzeli

1

Chiellini, Van Dijk, Thiago Silva

7

Tez Ronaldo nie lubię ale jakieś argumenty wypadałoby przedstawić

0

Ty chyba nie wiesz kim jest prawdziwy alkoholik i na pewno nie jest nim Peszko

0

Komentarz usunięty

0

Wiem, dlatego mówię, Barca niepotrzebnie kupiła lewonożnego Malcoma, teraz nie ma miejsca dla takich graczy jak Richarlison czy Lozano. Z kolei Coutinho jest zbyt wolny na skrzydło

1

Ehhh.

0

Byłby ciekawy gdyby Malcom nie grał w Barcelonie, za dużo Barca ma lewonożnych zawodników z przodu, nadal nie wiem po co Malcom był kupiony, sam byłem zwolennikiem lewoskrzydłowego prawonoznego, który by schodził do środka, chociażby taki Lozano

0

Mów za siebie.

1

Spróbuj wejść na transfermarkt tam powinno być dużo tego

1

Jest szansa, wczoraj mi ładnie siadł Juventus z handicapem 0-1 na remis, dziś liczę na BVB, Liverpool oraz właśnie Real

2

Sofifa.

0

Tak czy inaczej Neymara nie widzę w Barcelonie póki jest w niej Dembele

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?