Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Akurat Valverde wobec Dembele w tym sezonie jest sprawiedliwy. Za dobre mecze daje mu grać za słabe nie gra proste
5
To niedopuszczalne na takim poziomie
3
Takiej chemii jak między MSN była już nie będzie
0
Dużo ich jest a Rakieta nietykalny
2
Jakby Valverde nie był uparty to by i rotował Rakiticem a nie samym Vidalem, tak to przyjdzie Arthur i będzie tylko między nim a Vidalem rotacja podczas gdy Rakitic nietykalny, a dodając do tego Alene jak to ma wyglądać
0
Jakby użytkownicy uważnie śledzili ten sezon to by wiedzieli, że w tym sezonie Dembele po dobrych meczach zawsze wybiegał w 1 składzie, zaś po słabych siedział na ławce więc naprawdę nie wiem o co tutaj chodzi
3
Co to za nowy rodzaj składni
1
Nikt nie narzeka na wynik tylko na durne zmiany, bo jak to inaczej nazwać
0
I nie da się tego racjonalnie wytłumaczyć
1
Nic nie może usprawiedliwić nosacza, co on teraz odwala ? Jest 4-0 !
0
Tez mnie to denerwuje i Rakieta będzie miał 90 minut
0
dzięki
0
ma ktoś link do meczu ?
0
ma ktoś link do meczu dobry ?
2
A kto zawsze kreuje grę ?
0
Kibicujesz Barcelonie od półfinału Ligi Mistrzów z Bayernem ?
2
Dzisiaj pierwsza 11 Paco
9
Już za pół godziny derby Zagłębia Ruhry. Liczę, że Borussia znów zwycięska i Paco coś ustrzeli
1
Chiellini, Van Dijk, Thiago Silva
7
Tez Ronaldo nie lubię ale jakieś argumenty wypadałoby przedstawić
0
Ty chyba nie wiesz kim jest prawdziwy alkoholik i na pewno nie jest nim Peszko
0
Komentarz usunięty
0
Wiem, dlatego mówię, Barca niepotrzebnie kupiła lewonożnego Malcoma, teraz nie ma miejsca dla takich graczy jak Richarlison czy Lozano. Z kolei Coutinho jest zbyt wolny na skrzydło
1
Ehhh.
0
Byłby ciekawy gdyby Malcom nie grał w Barcelonie, za dużo Barca ma lewonożnych zawodników z przodu, nadal nie wiem po co Malcom był kupiony, sam byłem zwolennikiem lewoskrzydłowego prawonoznego, który by schodził do środka, chociażby taki Lozano
0
Mów za siebie.
1
Spróbuj wejść na transfermarkt tam powinno być dużo tego
1
Jest szansa, wczoraj mi ładnie siadł Juventus z handicapem 0-1 na remis, dziś liczę na BVB, Liverpool oraz właśnie Real
2
Sofifa.
0
Tak czy inaczej Neymara nie widzę w Barcelonie póki jest w niej Dembele