0

Dobra, dobra. Każdy zrobi po swojemu. Już raz mecz Barcy w LM odpuściłem, a był to mecz z PSV i nie żałuję bo to była lipa. Na szczęście PSG z Liverpoolem nadrobiło.

1

A co to sobie nie można odpuścić 1 meczu Barcy gdy w tym czasie leci inny wielki mecz ?

4

Taktyk.

1

Zdecydowanie!

0

Ale dlaczego mieliby Realu nie stawiać na równi z tymi klubami ? Śmieszny to jesteś ty chłopie.

0

Też Dembouz grający na lewej i prawej stronie wygląda inaczej

0

Big Sam to Big Sam, on wróci i będzie grał w pierwszym.

1

Tak i jeszcze giba się jak pierd***y rezus na klipach.

0

I co tutaj Lewy robi ? Jest producentem ?

0

To sa świetne transfery Barcelony. Wcześniej Arthur teraz De Jong. Się okaże, że z Frenkiem będzie jak z Eriksenem. Wtedy Barca pożałowała, że nie ściągnęła go bezpośrednio z Ajaxu bo potem w Totkach już był dużo droższy. Z De Jongiem mogłoby być podobnie.

41

5 lat Rakitica w Barcelonie zostanie zapamiętane bardzo pozytywnie. Jednak czas na powiew świeżości.

0

I po co ta ironia ?

0

Pogba nie miał z kim pograć.

3

Trafili na taki Manchester jaki zasłużyli 1 miejscem w grupie.

0

Hajto xDDDDDDDD

0

W żadnej lidze tak nie ma.

0

Nie tylko w Polsce, wejdź sobie na jakiekolwiek social media Barcelony zobaczysz co tam się odwala. Chociaż większość tych wpisów to jakieś murzyny z Afryki.

0

Nie byłem, ale od znajomego słyszałem, że straszna harówa

0

Na transfer do innej drużyny ?

4

Ale ty masz kij w tyłku

0

Jeśli do końca sezonu będzie tak grał to trzeba to rozważyć

0

Stworzył naszą wolną wolę

0

To może być prawonożny skrzydłowy, ich na rynku też wielu

4

Tak jak było w Pucharze Króla było bardzo dobrze

0

Musiałby naprawdę pokazać, że ma to coś. Jak narazie tego nie pokazał.

0

Nie warto za ten syf się brać.

0

Dzięki za numery

0

To prawda, że Barca gra z Betisem w 1/2 ? Tak już w radiu mówią

0

Czyli to jest once de gala na obecną chwilę. Plus Dembele za Cou po powrocie.

7

Jak dla mnie gra źle i to nie ulega wątpliwości.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?