Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobra, dobra. Każdy zrobi po swojemu. Już raz mecz Barcy w LM odpuściłem, a był to mecz z PSV i nie żałuję bo to była lipa. Na szczęście PSG z Liverpoolem nadrobiło.
1
A co to sobie nie można odpuścić 1 meczu Barcy gdy w tym czasie leci inny wielki mecz ?
4
Taktyk.
1
Zdecydowanie!
0
Ale dlaczego mieliby Realu nie stawiać na równi z tymi klubami ? Śmieszny to jesteś ty chłopie.
0
Też Dembouz grający na lewej i prawej stronie wygląda inaczej
0
Big Sam to Big Sam, on wróci i będzie grał w pierwszym.
1
Tak i jeszcze giba się jak pierd***y rezus na klipach.
0
I co tutaj Lewy robi ? Jest producentem ?
0
To sa świetne transfery Barcelony. Wcześniej Arthur teraz De Jong. Się okaże, że z Frenkiem będzie jak z Eriksenem. Wtedy Barca pożałowała, że nie ściągnęła go bezpośrednio z Ajaxu bo potem w Totkach już był dużo droższy. Z De Jongiem mogłoby być podobnie.
41
5 lat Rakitica w Barcelonie zostanie zapamiętane bardzo pozytywnie. Jednak czas na powiew świeżości.
0
I po co ta ironia ?
0
Pogba nie miał z kim pograć.
3
Trafili na taki Manchester jaki zasłużyli 1 miejscem w grupie.
0
Hajto xDDDDDDDD
0
W żadnej lidze tak nie ma.
0
Nie tylko w Polsce, wejdź sobie na jakiekolwiek social media Barcelony zobaczysz co tam się odwala. Chociaż większość tych wpisów to jakieś murzyny z Afryki.
0
Nie byłem, ale od znajomego słyszałem, że straszna harówa
0
Na transfer do innej drużyny ?
4
Ale ty masz kij w tyłku
0
Jeśli do końca sezonu będzie tak grał to trzeba to rozważyć
0
Stworzył naszą wolną wolę
0
To może być prawonożny skrzydłowy, ich na rynku też wielu
4
Tak jak było w Pucharze Króla było bardzo dobrze
0
Musiałby naprawdę pokazać, że ma to coś. Jak narazie tego nie pokazał.
0
Nie warto za ten syf się brać.
0
Dzięki za numery
0
To prawda, że Barca gra z Betisem w 1/2 ? Tak już w radiu mówią
0
Czyli to jest once de gala na obecną chwilę. Plus Dembele za Cou po powrocie.
7
Jak dla mnie gra źle i to nie ulega wątpliwości.