0

Przecież Cou gra cały czas, poza tym ostatnio fajnie zagrał w LM

0

Nie gram w fife ale może Ben Chilwell

0

Nie uważasz, że się zestarzały ?

0

Grałem tylko w Arkham Knight i była świetna.

5

De Ligt jak teraz nie przyjdzie to sprzątnie go ktoś inny, a Pique jest coraz starszy. De Ligt to idealny zastępca na wiele lat. Co do Jovica i Griezmanna. Griezmann to nie jest typowa 9tka do tego zarabia ogromne pieniądze. Jovic jest młodszy, jest typowym napastnikiem a do tego tańszy i wiele mniej zarabia. Już w tym sezonie Suarez nie miał zmiennika, Jovic jest szykowany jako zmiennik a później zastępca.

0

Przecież ten Kean pewnie zarabia tyle, że sam mógłby mu kupić

0

Fortuna.

0

Może chodzi o seks przedmałżeński ?

1

A jakiego ma kolegę w szatni ?

1

Właśnie znajoma mi się wydawała miejscówka

12

Czemu tak dużo osób pisze de Light, to jest Matthijs De Ligt

0

XD.

0

No pewnie fejk, ludzie lubią tworzyć fałszywe cytaty w Internecie.

1

fullmatchesandshows

14

Obraził się xDDD

0

Gotze talent może i miał, ale nie zrobił kariery na jego skalę.

9

Nie mów hop, Neymar tez miał być graczem na 10 lat

0

Ronnie faktycznie szybko zszedł z piedestału

0

Kiedyś próbowałem tego, to jest zwykłe naciąganie ludzi i wyciąganie od nich procentów np z polecenia założenia konta bankowego, według mnie trochę to nieetyczne a też się trzeba trochę namęczyć, żeby dobrze zarobić. Tak jak kolega wyżej napisał lepiej iść do normalnej pracy.

0

Super będzie jak wytrzyma psychicznie po powrocie z reprezentacji.

0

Ale krzywo wyglada na tym zdjęciu

13

To bait chyba ?

0

Na pewno było wiele lepszych meczy w tak bogatej historii jaką ma Manchester United.

8

Paweł Brożek.

10

Jeden z najlepszych meczy w historii ? Hahaha awans może i zdobyli, ale to była padaka w ich wykonaniu, cały ten dwumecz.

2

To musi być fake

1

Ja tam uważam, że Kapitan Marvel był nijaki, Czarna Pantera miała przynajmniej historię o Wakandzie

0

Nie przebije Neymara, obecnie Neymar ma wszystko na najwyższym poziomie, kreowanie, drybling, strzelanie goli, poza tym Neymar wydaje mi się bardziej ambitny.

0

Nowy Ronaldo, w sensie tak bramkostrzelny to może być chyba tylko Mbappe

2

Myślę, że jakby się zgolił na łyso to by lepiej wyglądał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?