Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przecież Cou gra cały czas, poza tym ostatnio fajnie zagrał w LM
0
Nie gram w fife ale może Ben Chilwell
0
Nie uważasz, że się zestarzały ?
0
Grałem tylko w Arkham Knight i była świetna.
5
De Ligt jak teraz nie przyjdzie to sprzątnie go ktoś inny, a Pique jest coraz starszy. De Ligt to idealny zastępca na wiele lat. Co do Jovica i Griezmanna. Griezmann to nie jest typowa 9tka do tego zarabia ogromne pieniądze. Jovic jest młodszy, jest typowym napastnikiem a do tego tańszy i wiele mniej zarabia. Już w tym sezonie Suarez nie miał zmiennika, Jovic jest szykowany jako zmiennik a później zastępca.
0
Przecież ten Kean pewnie zarabia tyle, że sam mógłby mu kupić
0
Fortuna.
0
Może chodzi o seks przedmałżeński ?
1
A jakiego ma kolegę w szatni ?
1
Właśnie znajoma mi się wydawała miejscówka
12
Czemu tak dużo osób pisze de Light, to jest Matthijs De Ligt
0
XD.
0
No pewnie fejk, ludzie lubią tworzyć fałszywe cytaty w Internecie.
1
fullmatchesandshows
14
Obraził się xDDD
0
Gotze talent może i miał, ale nie zrobił kariery na jego skalę.
9
Nie mów hop, Neymar tez miał być graczem na 10 lat
0
Ronnie faktycznie szybko zszedł z piedestału
0
Kiedyś próbowałem tego, to jest zwykłe naciąganie ludzi i wyciąganie od nich procentów np z polecenia założenia konta bankowego, według mnie trochę to nieetyczne a też się trzeba trochę namęczyć, żeby dobrze zarobić. Tak jak kolega wyżej napisał lepiej iść do normalnej pracy.
0
Super będzie jak wytrzyma psychicznie po powrocie z reprezentacji.
0
Ale krzywo wyglada na tym zdjęciu
13
To bait chyba ?
0
Na pewno było wiele lepszych meczy w tak bogatej historii jaką ma Manchester United.
8
Paweł Brożek.
10
Jeden z najlepszych meczy w historii ? Hahaha awans może i zdobyli, ale to była padaka w ich wykonaniu, cały ten dwumecz.
2
To musi być fake
1
Ja tam uważam, że Kapitan Marvel był nijaki, Czarna Pantera miała przynajmniej historię o Wakandzie
0
Nie przebije Neymara, obecnie Neymar ma wszystko na najwyższym poziomie, kreowanie, drybling, strzelanie goli, poza tym Neymar wydaje mi się bardziej ambitny.
0
Nowy Ronaldo, w sensie tak bramkostrzelny to może być chyba tylko Mbappe
2
Myślę, że jakby się zgolił na łyso to by lepiej wyglądał