Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ty to tak napisałeś, bo czekasz na kogoś ze strony LFC i to takie orędzie do nich ?
0
60 mln €.
0
Ktoś dobry na pewno
0
Zejdą z ceny.
1
Byle tylko mu Barca problemów nie robiła z transferem, zasłużył sobie na to co chce.
0
Ja strzelam, że by ich pokonali
3
Pewnie mu coś chamskiego powiedział, ale Neymar powinien ogarnąć tyłek.
1
Według mnie PES ma gameplay genialny, ale kariera zawodnika leży i kwiczy a kariera klubem tak nie leży, ale są tak nierealne transfery, że tego nie pojmuję.
1
Sicario z tych polecam najbardziej, jednak sam dziś kino i Avengers.
2
Koledze pewnie chodzi o kibiców środowych, że tak powiem
2
Jak niegdyś liga Zidana
1
Mnie to cieszy, jakby jeszcze poza TOP 4 byli to byłoby nieźle.
0
Ale tego Realu się oglądać nie da, grają beznadziejnie. Nie wiem co się musi stać w przyszłym sezonie by zaczęli coś grać.
18
Hehehehe w Madrycie będzie ból tyłka
4
Może Fargo.
0
Gra o Tron, Sherlock, Breaking Bad, Dom z Papieru, Detektyw 1 sezon, Fargo, Stranger Things, Lost, House of Cards do czasu.
0
Jak to nie jego
0
Jak czekasz na 360p obejrzane w necie to spoko
1
Na Paramount dobry film, ale tam reklamy są tak długie i tak ich wiele, że odechciewa się oglądać
3
Tak.
0
Nie wiem jak można oglądać taki film nagrywany lodówką
0
dopiero w piątek
2
Ludzie mają choćby nawet cały rok by nadrobić Marvela a w dniu premiery pytają się co obejrzeć by wiedzieć o co chodzi.
0
Derby Manchesteru innej opcji nie widzę
9
To brzmi jak żart
1
Obstawiam Neymara na nowej okładce
0
Staty o ile się nie mylę podobne jak Dembele z BVB
0
Jak w B klasie.
2
Dior Sauvage polecam
0
Z kolei Manchester City walczy o Premier League i Puchar Anglii