Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kupiłem godzinę temu, na maila z kluczem czekam nadal.
0
Korzystał ktoś z keye.pl platformy gdzie można kupić klucze do gier. Czy jest legitna ?
0
@Michaelo20000 Ja to bym chciał w Barcy Mane, ale to marzenie.
0
@Transu96 Mi się nie podoba ta nowa La Rambla, może kwestia przyzwyczajenia, ale zobaczymy, niby nowości są, ale to co dobrze funkcjonowało też się zapodziało.
0
@Colon Ostatnimi czasy CR7 był decydujący w takich fazach.
0
Powtórka słabego finału nie warta uwagi, lepiej książkę poczytać czy dobry serial obejrzeć.
2
Spanie ważna rzecz
2
W tym sezonie nie ma co się doszukiwać logiki, oni myślą chyba, że to sami debile oglądają co dla nich dobre jest tylko to by było sensacyjnie.
1
De Jomg, Couyinhl no nieźle
0
No mam nadzieję, że do czasu jak Messi zakończy karierę to zaczniemy znów grać efektownie i będzie jakiś piłkarz mocno wybijający się ponad stan, taki którego kibice pokochają.
3
Co za bullshit.
0
Gościu, serial przegonił książki dlatego twórcom tak do dupy idzie.
0
Zobaczymy czy to taki talent
1
Gówno a nie niezłe zwieńczenie serii. 7/10 to ocena dobra haha, nie wiem jak można ocenić ten sezon na dobry. 4/10 to max co bym dał.
6
Co za różnica kto przyjdzie jak gramy jak jakieś banany, przecież to jest przepaść jak się patrzy na Manchester City Pepa.
1
Wiadomo, że out. Przecież to by było nienormalne.
0
Jaki polecacie dobry telefon do około 1200-1300 zł
0
Ślepnąc od świateł
1
Uważam, że jedyne z wymienionych minusów to rola w zespole gwiazd i miejsce w jedenastce. Wyjazdy na mecze NBA i robienie show to są minusy haha
0
To co z niego za cule, że ze względu na 1 zawodnika na mecz nie pójdzie.
3
Jacy wielcy tu obrońcy Coutinho, nie rozumiem tego.
0
Idź do fizjoterapeuty, mój brat miał taki sam problem, ale od grania w siatkówkę. Najlepiej do sportowego fizjoterapeuty z dobrą opinią, bo są różni ludzie, niektórzy nie mieli by pojęcia o co ci chodzi.
23
Ale będzie kratka hehe
0
Kiedy to postawiłeś ?
3
Dobre projekty sportowe dla naszych wychowanków to w ostatnim czasie ciężka rzecz
0
W tym sezonie jednak już się nie patrzy tak samo na mecze aż do finału PK, mając w pamięci tą kaszanę. Jednak od następnego sezonu znowu oglądać mecze będę pewnie z wypiekami.
0
To wiadomo, ale mówmy o realnych, a Hazard woli Madryt
0
Przecież ten skład jest słabiutki
14
Wiele tytułów i mistrzostw xD
0
Nie mam zdania szczerze mówiąc, bo nie wiem jakie klub ma inne opcje.