Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gabrys6973 hahahahaha
0
@Barcelismo Rzeczywistość jest inna
0
@Katalonbar bo sadził, że Atleti jest w stanie rywalizować z Barcą i innymi potęgami europejskimi. Na dłuższą metę jak widać nie są.
1
@gabrys6973 i wiele gorszego
30
Ale serwery to macie tragiczne
3
@Forza_Juve nie, nie mieli lepszego sezonu. Indywidualnie Messi był zdecydowanie najlepszy.
2
@Forza_Juve oo w mordę gościu xDD
0
@Aaron10 Nowy PES to będzie cudo.
0
@Suzu meczyki źródłem XD a tak poza tym to sprzedaż Rakitica to wyszłoby na dobre, oczywiście odejść musiałby jeszcze Coutinho, może Manchester United będzie poszukiwać pomocnika po odejściu Pogby.
0
@Momalsino A co jak pójdzie nie po twojej myśli i Barca znowu nie wygra LM ?
0
@Chwytliwy a po kij młoda krew, Alba się nigdzie nie wybiera i nie potrzebuje kopa bo jest obecnie TOP na swojej pozycji, potrzebuje jedynie oddechu od czasu do czasu.
1
@Momalsino no to jak oglądałeś filmiki jak Neymar kiwa to chyba faktycznie będzie niepokonana.
0
@BarcaInfo Messi nie ingeruje w transfery klubu, sam to potwierdza, a szmatławce i tak swoje napiszą
15
Jak Barca chce mieć i Neymara i Griezmanna to odejść musi Coutinho i Rakitic, innej opcji nie widzę, ewentualnie jeszcze Semedo
0
@sewciu50 Jak Copa America jest oglądana również ze względu na takich piłkarzy jak Neymar czy Messi, a oni niby mają go zawiesić ? Coś mi się wierzyć nie chce.
0
@DanielVeB Nie jestem za tym, bo jak po całym dniu wieczorem przeglądnąłbyś na szybko Ramblę ? Po to są zielone by ciekawsze komentarze się wyróżniały, a nie żebym musiał wieczorem scrollować całego dnia.
0
@Remi1899 też wolę Neymara niż Griezmanna
0
@K0stek poczekaj na PES 2020 już za 2 miesiące wyjdzie.
0
@olikwierk10 The Last of Us oglądałem u Rocka i było świetnie, zaś Drake’a sam przeszedłem i jest również świetny, do tego polecam 4 cześć Uncharted, która jest piękna. Warto też mieć w głowie to, że wkrótce może wyjść The Last of Us 2
9
Czyli co Barca nagle nie ma pieniędzy na Griezmanna i musi ich szukać ?
4
@BarcaInfo a ja mam nadzieję, że Suarez powoli będzie odsyłany na ławkę a nie grał bo jest kumplem Messiego.
0
@damianex10 Messi w nike
0
@Mesi12 Danke schön
0
Ma ktoś jakiś link do polskiej transmisji ?
2
Co to w ogóle za 3 podpunkt xdd to co Barca ma gnieść co sezon Real strzelając im 5 bramek ?
0
Kiedy nowa kadencja ?
0
@Fohin ale ja was przepraszam, gdzie wyżej mowa o Guerreiro ? Mowa jest o Rodriguezie.
0
@SeeleyBooth życie bogaczy
0
@Gaucho i gralibyśmy samym Suarezem, który grałby jak drewno.
0
@snoopdegie https://www.pesuniverse.com/pes-2020-master-league-revamped/ jak już zmienią transfery na bardziej realistycznie jak to zapowiadają to duży plus