0

@gabrys6973 hahahahaha

0

@Barcelismo Rzeczywistość jest inna

0

@Katalonbar bo sadził, że Atleti jest w stanie rywalizować z Barcą i innymi potęgami europejskimi. Na dłuższą metę jak widać nie są.

1

@gabrys6973 i wiele gorszego

30

Ale serwery to macie tragiczne

3

@Forza_Juve nie, nie mieli lepszego sezonu. Indywidualnie Messi był zdecydowanie najlepszy.

2

@Forza_Juve oo w mordę gościu xDD

0

@Aaron10 Nowy PES to będzie cudo.

0

@Suzu meczyki źródłem XD a tak poza tym to sprzedaż Rakitica to wyszłoby na dobre, oczywiście odejść musiałby jeszcze Coutinho, może Manchester United będzie poszukiwać pomocnika po odejściu Pogby.

0

@Momalsino A co jak pójdzie nie po twojej myśli i Barca znowu nie wygra LM ?

0

@Chwytliwy a po kij młoda krew, Alba się nigdzie nie wybiera i nie potrzebuje kopa bo jest obecnie TOP na swojej pozycji, potrzebuje jedynie oddechu od czasu do czasu.

1

@Momalsino no to jak oglądałeś filmiki jak Neymar kiwa to chyba faktycznie będzie niepokonana.

0

@BarcaInfo Messi nie ingeruje w transfery klubu, sam to potwierdza, a szmatławce i tak swoje napiszą

15

Jak Barca chce mieć i Neymara i Griezmanna to odejść musi Coutinho i Rakitic, innej opcji nie widzę, ewentualnie jeszcze Semedo

0

@sewciu50 Jak Copa America jest oglądana również ze względu na takich piłkarzy jak Neymar czy Messi, a oni niby mają go zawiesić ? Coś mi się wierzyć nie chce.

0

@DanielVeB Nie jestem za tym, bo jak po całym dniu wieczorem przeglądnąłbyś na szybko Ramblę ? Po to są zielone by ciekawsze komentarze się wyróżniały, a nie żebym musiał wieczorem scrollować całego dnia.

0

@Remi1899 też wolę Neymara niż Griezmanna

0

@K0stek poczekaj na PES 2020 już za 2 miesiące wyjdzie.

0

@olikwierk10 The Last of Us oglądałem u Rocka i było świetnie, zaś Drake’a sam przeszedłem i jest również świetny, do tego polecam 4 cześć Uncharted, która jest piękna. Warto też mieć w głowie to, że wkrótce może wyjść The Last of Us 2

9

Czyli co Barca nagle nie ma pieniędzy na Griezmanna i musi ich szukać ?

4

@BarcaInfo a ja mam nadzieję, że Suarez powoli będzie odsyłany na ławkę a nie grał bo jest kumplem Messiego.

0

@damianex10 Messi w nike

0

@Mesi12 Danke schön

0

Ma ktoś jakiś link do polskiej transmisji ?

2

Co to w ogóle za 3 podpunkt xdd to co Barca ma gnieść co sezon Real strzelając im 5 bramek ?

0

Kiedy nowa kadencja ?

0

@Fohin ale ja was przepraszam, gdzie wyżej mowa o Guerreiro ? Mowa jest o Rodriguezie.

0

@SeeleyBooth życie bogaczy

0

@Gaucho i gralibyśmy samym Suarezem, który grałby jak drewno.

0

@snoopdegie https://www.pesuniverse.com/pes-2020-master-league-revamped/ jak już zmienią transfery na bardziej realistycznie jak to zapowiadają to duży plus

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?