Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LuisSalvano Puig owszem.
2
De Jong i Griezmann z miejsca podnoszą poziom
0
@monsterrize Ale jak Messi wróci to Antek fajnie może sobie z nim pograć, a jeszcze jakby był Neymar to to by było zabójcze trio, oni przede wszystkim są świetni technicznie i potrafiliby ze sobą klepać
9
@monsterrize W Fortnite.
0
@MichalZZZ Brakuje takiego dobrego lewoskrzydłowego z prawą nogą w Barcelonie.
0
@krzychu1526 no zrąbałeś, ale Barca wraca hehe
0
@Zuchowicz_PL i po co płaczesz
0
No to standardowo TIDAL lub Spotify, ewentualnie Youtube Premium
0
@betonito Neymar to głupi bachor, a jednak go uwielbiam
0
@Yanek pięknie.
1
@Bobo25 Przynajmniej nie ma takiej patologii jak na powyższym filmie
0
@jakubkuba07 też poproszę
0
Mecz z Chelsea będzie gdzieś pokazywany w polskiej TV ?
0
@NeroTFP W ogóle śmieszna sytuacja, homosie, którzy gardzą religią powołują się na miłość biblijną, a chrześcijaństwa bronią nie chrześcijanie a narodowcy, którzy też nie mają nic wspólnego z religią. Parodia.
0
Na jakim kanale pokazują Juventus-Spurs ?
0
@Katalończyk 99 a co myślałeś, że od razu kupią Van Dijka, Ramos i Varane to i tak najwyższy poziom, tak samo Marcelo. Perez kupił młodych dobrych zawodników.
0
@matirix20 Na Fortunie, kurs jest 1.65
0
@BaRcA!FaN Sam nie jestem wielkim fanem Rakitica, ale to naprawdę solidny piłkarz z równą formą. Na pewno grał solidniej niż Busquets
0
@betonito Zobaczymy, w poprzednim sezonie Rakieta grał bo po prostu grał solidnie, teraz po przyjściu De Jonga sama solidność może nie wystarczyć.
0
@FC1899Barca Co ty chcesz, dobry sezon Stranger Things, ja się dobrze bawiłem.
0
@Corr Kakę zatrzymały kontuzję, tak samo może być teraz z Neymarem, bo nie wierzę, że byłby w stanie ktokolwiek wygryźć Neymara ze składu.
6
@BykFCB grałeś chociaż w PESA, że mówisz jakoby nie był konkurencją ?
1
Bo nie, nie ma czego roztrząsać, Barca nie będzie mieć każdego piłkarza jakiego sobie zamarzy.
0
@didzejos mam opcję kupić używany półroczny S8 od zaufanego kolegi w świetnym stanie za 1300-1400 zł. Zastanawiam się czy to dobry pomysł
0
@MesQueUnClub_87 nówkę kupiłeś ?
0
Panowie, telefon do + - 1300 zł z Androidem
1
@Momalsino niby w jakim sensie nie mają podjazdu ? W zdobywanych trofeach, w pieniądzach do zaoferowania ? Juventus w ostatnich latach wszedł na najwyższą półkę klubów.
1
@Grubson06 Wierzę, że Todibo to będzie transfer Barcelony w stylu Varane do Realu. Oby tak było.
2
@TassoBarca De Ligt dostał więcej kasy i pewny pierwszy skład. Tych 2 rzeczy Barca nie mogła przebić. Do tego Juventus to ta sama półka piłkarska co Barca.
0
@D10SLEO ooo to nieźle