Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@grizzy10 Nie, nie lepszy Neymar, którego nie będzie i to za takie pieniądze.
3
Mam złe przeczucie, że zapłacimy wielki hajs, a Neymar będzie połowę sezonu i tak spędzał u lekarza.
0
@Veb1233 Pytanie, po kij Bayernowi Coutinho jak oni potrzebują skrzydłowego, Coutinho mimo iż grał na skrzydle w poprzednim sezonie to jest za słaby na skrzydło, co było widać po wykończeniu, przewidywalności i po prostu był zbyt wolny.
0
@konrad1661 nie to nie przesada
0
@Skaramuczi to bardzo dobra antologia do syna marnotrawnego, Neymara nie było 2 lata w przysłowiowym domu, poszalał, skandale go nie omijały. Teraz po 2 latach wróci z podkulonym ogonem.
1
@Janiama obiektywności to tu nie ma co się doszukiwać, jednak wiadomo, że Pique i Puyol to wspaniali piłkarze.
1
Komentarz usunięty
0
@Messibestplayerintheworld Bo na tej stronie większość to pampersy.
0
@PeteR10 wódką xD.
2
@monsterrize nawet w nocy o Neymarze
34
I pomyśleć, że kilka miesięcy po tym wydarzeniu opuściłeś Barcelonę.
0
@BarcaInfo Rakitic to solidny zawodnik, a w rozegraniu lepiej sobie radzi niż Vidal, nie jest tak wolny jak Busquets i nie popełnia baboli. Nie ma co się dziwić, że gra. Nie żebym był jakimś wielkim fanem jego talentu, ale to dobry zawodnik.
1
@hoeniker ale durne sytuacje
0
Ma ktoś link do meczu ?
0
@adamek1910 może i Neymar lepszy, ale jaką masz gwarancję, że teraz będzie zdrowy, cały czas ma problemy z kostką i to nie jest byle błahostka.
0
@damiano996 dajesz sobie rękę uciąć ?
1
@tbas myślę, że trochę na wyrost powiedziałeś. Duża w tym wina Valverde, taki np Setien nie pozwoliłby by Barca grała w ten sposób nawet bez Neymara.
0
@Mathew86 no to już prędzej Guardiola
0
@Suzu a ty serio w to wierzysz, że on cokolwiek im sugerował xD
1
@Kamilos84 Jedynie co go broni to wyniki, które są niezłe, ale oczy często same się zamykają, a nie po to czekam tydzień na mecz by zasypiać.
1
Kolejny komentator, którego nie da się słuchać.
0
@KapiFCB wiadomo.
0
@jakub6623 to jest ledwie 5 króciutkich linijek tekstu
0
@KapiFCB Alba nie daje powodów by go odstawiać od składu ani piłkarsko ani fizycznie.
0
@Striker Jednak Clasico według mnie nadal bardziej elektryzujące.
1
Prezentacja drużyny o której się zacznie ?
1
@barcanawieki 1. Wiedźmin 3
2. Uncharted 4
3. Jakiś PES albo FIFA
0
@daniel32778 Coutinho i Rafinha obstawiam, że odejdą
3
@tunczas4 No jednak fifa kolego
13
@robsesh Arthur dopiero wznowił treningi, spokojnie