0

@grizzy10 Nie, nie lepszy Neymar, którego nie będzie i to za takie pieniądze.

3

Mam złe przeczucie, że zapłacimy wielki hajs, a Neymar będzie połowę sezonu i tak spędzał u lekarza.

0

@Veb1233 Pytanie, po kij Bayernowi Coutinho jak oni potrzebują skrzydłowego, Coutinho mimo iż grał na skrzydle w poprzednim sezonie to jest za słaby na skrzydło, co było widać po wykończeniu, przewidywalności i po prostu był zbyt wolny.

0

@konrad1661 nie to nie przesada

0

@Skaramuczi to bardzo dobra antologia do syna marnotrawnego, Neymara nie było 2 lata w przysłowiowym domu, poszalał, skandale go nie omijały. Teraz po 2 latach wróci z podkulonym ogonem.

1

@Janiama obiektywności to tu nie ma co się doszukiwać, jednak wiadomo, że Pique i Puyol to wspaniali piłkarze.

1

Komentarz usunięty

0

@Messibestplayerintheworld Bo na tej stronie większość to pampersy.

0

@PeteR10 wódką xD.

2

@monsterrize nawet w nocy o Neymarze

34

I pomyśleć, że kilka miesięcy po tym wydarzeniu opuściłeś Barcelonę.

0

@BarcaInfo Rakitic to solidny zawodnik, a w rozegraniu lepiej sobie radzi niż Vidal, nie jest tak wolny jak Busquets i nie popełnia baboli. Nie ma co się dziwić, że gra. Nie żebym był jakimś wielkim fanem jego talentu, ale to dobry zawodnik.

1

@hoeniker ale durne sytuacje

0

Ma ktoś link do meczu ?

0

@adamek1910 może i Neymar lepszy, ale jaką masz gwarancję, że teraz będzie zdrowy, cały czas ma problemy z kostką i to nie jest byle błahostka.

0

@damiano996 dajesz sobie rękę uciąć ?

1

@tbas myślę, że trochę na wyrost powiedziałeś. Duża w tym wina Valverde, taki np Setien nie pozwoliłby by Barca grała w ten sposób nawet bez Neymara.

0

@Mathew86 no to już prędzej Guardiola

0

@Suzu a ty serio w to wierzysz, że on cokolwiek im sugerował xD

1

@Kamilos84 Jedynie co go broni to wyniki, które są niezłe, ale oczy często same się zamykają, a nie po to czekam tydzień na mecz by zasypiać.

1

Kolejny komentator, którego nie da się słuchać.

0

@KapiFCB wiadomo.

0

@jakub6623 to jest ledwie 5 króciutkich linijek tekstu

0

@KapiFCB Alba nie daje powodów by go odstawiać od składu ani piłkarsko ani fizycznie.

0

@Striker Jednak Clasico według mnie nadal bardziej elektryzujące.

1

Prezentacja drużyny o której się zacznie ?

1

@barcanawieki 1. Wiedźmin 3
2. Uncharted 4
3. Jakiś PES albo FIFA

0

@daniel32778 Coutinho i Rafinha obstawiam, że odejdą

3

@tunczas4 No jednak fifa kolego

13

@robsesh Arthur dopiero wznowił treningi, spokojnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?