1

@LuisSalvano Serio grasz w PES 13 ? Kup sobie już PES 19 tam zawodnicy są zdecydowanie zwrotni

1

@Nazio87 Fifa nic się nie zmieni w tym roku, oprócz Volty

0

@Wilczeq Ter Stegen-Semedo-Pique-Umtiti-Alba-Busquets-De Jong-Vidal-Messi-Griezmann-Rafinha. Ja tylko obstawiam co zrobi Valverde

24

Do wszystkich co się czepiają o Puiga. On teraz nie będzie grał, bo nasza pomoc się zaprezentowała świetnie, a do tego jeszcze na powrót do gry czeka Arthur. Nie ma obecnie miejsca jeszcze na Puiga. Mamy bardzo szeroką kadrę w pomocy. Osobiście sprzedałbym Rakitica.

3

@Gaucho a po co Vidala sprzedawać ? Miał dobry sezon, zasługuje na kolejny.

5

@culesjasiules po co ? Griezmann może z powodzeniem grać na ataku

1

@Witekk10 Właśnie sobie przypominasz, że tu serio byli tacy rycerze i masz niezłą bekę.

2

Na to właśnie człowiek czeka, niesamowity spektakl. Dziś świętujemy.

8

To jest Barca ,od której nie chce się odrywać wzroku. Visca el Barca.

0

@sebasek99 Taka już wizja Tarantino, choć sam się mocno zdziwiłem.

0

@Colon Starcie Tytanów i jest jeszcze jakaś druga część tych tytanów

0

@czarnatom też prawdopodobne

14

@masq Alena najlepszy w 1 połowie ? Co on takiego zagrał

3

@Janiama szkoda roku, ale za rok pewnie juz nie będzie Ernesto, Vidala, Rakitica wiec zwolni się miejsce dla Puiga

11

Ernesto zrobi to tak:
Ter Stegen
Semedo-Pique-Lenglet-Alba
De Jong-Busquets-Rakitic
Rafinha-Griezmann-Carles Perez

0

@Hanok To słaby żart tak ?

0

@Pablit a nawet ją rozgrywać, napisałeś to tak jakby samo to było czymś niesamowitym.

0

@student97r to chyba oczywiste, zawodnicy po kontuzji nie wskakują od tak do pierwszego składu. Nie mówię tu o Messim czy innych mega gwiazdach.

0

@Phatro dokładnie, nawet jak on publicznie powie, że chce do Barcy, to finansowo kluby mogą się nie dogadać. Ludzie tutaj naprawdę nie rozumieją podstawowych spraw.

1

@JimMorrisonFCB jako regres można też rozumieć wycofywanie się ze swojego stylu i zanudzanie kibiców, choć to akurat wina Valdka

0

@DonMatteo901 Boba Fett, może być ciekawe, edit. to jednak nie Boba Fett

0

@Kamilos84 niektórzy kibice Barcelony są aż nadto wrażliwi i pamiętliwi.

0

@NemeZis93 tak na logikę, czemu ma ogłaszać chęć powrotu do Barcelony jeśli kluby się nie dogadają wcześniej ? Żeby mieć jeszcze gorzej niż ma teraz ?

2

@NemeZis93 Wiesz, po prostu nie jest głupi. Ja rozumiem niechęć do niego ale postaw się w jego sytuacji.

0

zna ktoś dobry konwerter youtube

7

Czemu sam po sezonie nie podał się do dymisji jak tak mu ciężko

1

@clyde ja jestem za Rangersami bo postawiłem handicap na nich, kurs boski

1

@Darox ja mam logitech f710 bezprzewodowy pad i jestem w pełni zadowolony

0

@msmsms taki pewny to postaw coś wielkiego u buka

3

Rivaldo tak pieprzy, że to jest niepojęte.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?