Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LuisSalvano Serio grasz w PES 13 ? Kup sobie już PES 19 tam zawodnicy są zdecydowanie zwrotni
1
@Nazio87 Fifa nic się nie zmieni w tym roku, oprócz Volty
0
@Wilczeq Ter Stegen-Semedo-Pique-Umtiti-Alba-Busquets-De Jong-Vidal-Messi-Griezmann-Rafinha. Ja tylko obstawiam co zrobi Valverde
24
Do wszystkich co się czepiają o Puiga. On teraz nie będzie grał, bo nasza pomoc się zaprezentowała świetnie, a do tego jeszcze na powrót do gry czeka Arthur. Nie ma obecnie miejsca jeszcze na Puiga. Mamy bardzo szeroką kadrę w pomocy. Osobiście sprzedałbym Rakitica.
3
@Gaucho a po co Vidala sprzedawać ? Miał dobry sezon, zasługuje na kolejny.
5
@culesjasiules po co ? Griezmann może z powodzeniem grać na ataku
1
@Witekk10 Właśnie sobie przypominasz, że tu serio byli tacy rycerze i masz niezłą bekę.
2
Na to właśnie człowiek czeka, niesamowity spektakl. Dziś świętujemy.
8
To jest Barca ,od której nie chce się odrywać wzroku. Visca el Barca.
0
@sebasek99 Taka już wizja Tarantino, choć sam się mocno zdziwiłem.
0
@Colon Starcie Tytanów i jest jeszcze jakaś druga część tych tytanów
0
@czarnatom też prawdopodobne
14
@masq Alena najlepszy w 1 połowie ? Co on takiego zagrał
3
@Janiama szkoda roku, ale za rok pewnie juz nie będzie Ernesto, Vidala, Rakitica wiec zwolni się miejsce dla Puiga
11
Ernesto zrobi to tak:
Ter Stegen
Semedo-Pique-Lenglet-Alba
De Jong-Busquets-Rakitic
Rafinha-Griezmann-Carles Perez
0
@Hanok To słaby żart tak ?
0
@Pablit a nawet ją rozgrywać, napisałeś to tak jakby samo to było czymś niesamowitym.
0
@student97r to chyba oczywiste, zawodnicy po kontuzji nie wskakują od tak do pierwszego składu. Nie mówię tu o Messim czy innych mega gwiazdach.
0
@Phatro dokładnie, nawet jak on publicznie powie, że chce do Barcy, to finansowo kluby mogą się nie dogadać. Ludzie tutaj naprawdę nie rozumieją podstawowych spraw.
1
@JimMorrisonFCB jako regres można też rozumieć wycofywanie się ze swojego stylu i zanudzanie kibiców, choć to akurat wina Valdka
0
@DonMatteo901 Boba Fett, może być ciekawe, edit. to jednak nie Boba Fett
0
@Kamilos84 niektórzy kibice Barcelony są aż nadto wrażliwi i pamiętliwi.
0
@NemeZis93 tak na logikę, czemu ma ogłaszać chęć powrotu do Barcelony jeśli kluby się nie dogadają wcześniej ? Żeby mieć jeszcze gorzej niż ma teraz ?
2
@NemeZis93 Wiesz, po prostu nie jest głupi. Ja rozumiem niechęć do niego ale postaw się w jego sytuacji.
0
zna ktoś dobry konwerter youtube
7
Czemu sam po sezonie nie podał się do dymisji jak tak mu ciężko
1
@clyde ja jestem za Rangersami bo postawiłem handicap na nich, kurs boski
1
@Darox ja mam logitech f710 bezprzewodowy pad i jestem w pełni zadowolony
0
@msmsms taki pewny to postaw coś wielkiego u buka
3
Rivaldo tak pieprzy, że to jest niepojęte.