0

@Avada Kedavra Neymar to niewiadoma przez kontuzje, sam bym chętnie zobaczył Sane

1

@Karakanis ale po co porównywać od razu do CR7 i Messiego. Wystarczy, że porówna się choćby do takiego Thierry Henry

2

@messi564 Roszczeniowi kibice co nawet chcą decydować o urlopie zawodnika. Beka xD

0

@Ogrodnik no scam, 100 % legit

0

@Goh W ten sam dzień wraca do treningów, ja bym się nie nastawiał.

36

Arthur i De Jong oni muszą być najważniejsi w pomocy jeśli Barca chce zachować filozofię i grać tak by kibicom się oczy nie zamykały.

0

@Yoshi94 O wiele bardziej to irytuje gdy się ogląda mecz w TV, co mnie interesują wpisy na La Rambli ?

2

@BarcaInfo Przynajmniej co poniektórzy komentatorzy w TV nie będą denerwować zła wymową. Jak ostatni bucek z Polsatu w meczu z Kobe.

0

@BigShaq Niestety norma w social media La Liga

0

@Phatro Nie wiem co masz do domówek, jak dla mnie bardzo ładnie się prezentują, może nawet sobie kupię.

0

@BigShaq Liverpool miał pełne portki, że hej. Prędzej Barca.

0

@Trexas Dużo pewnie zależy od tego co z Coutinho

0

@4drian0 z Antkiem to było bardzo proste do przewidzenia.

0

De Jong i to się ceni

4

@JaSzymon no niezły drybling xD

0

@TheNekro94 nic nie oceniłem

0

@FutbolowyJanusz najpierw gadasz, że Yen z krzywą facjatą to nie odwzorowanie książki, a teraz co piszesz ? Od razu mogłeś to napisać.

1

@insp1re Bo Sterling też jest mega kotem, razem z Bernardo Silvą

0

@FutbolowyJanusz Nie wiem czy wiesz, ale Yen była brzydka zanim została czarodziejką, gdy nabyła moce mogła się zmienić, wiem to z gier nie książek. Co do Triss to nie wiem czy w książce była też ruda ?

0

@cules100pro Mało ci pieniędzy ?

16

@Momalsino Dembele, Cou i Suareza. Messi to legenda.

0

@aro1 szczerze wątpię, ale sam Malcom grałby w tym sezonie jeszcze mniej niż w poprzednim po przyjściu Griezmanna

1

@geass Laptop w serwisie mam, ale kurczę liczę na tego Pesa w tym roku, poprzedni mi się podobał, tak jak i jeszcze poprzedni.

1

@FC1899Barca kilka lat posuchy może czekać Real

1

@IronSanHybrid nikt nie jest święty, bo to niemożliwe, jednak staram się jak mogę.

1

@sebasek99 Ja się kieruję Biblią i nigdy nie będę uważał homoseksualizmu za coś normalnego.

0

@sebasek99 Biblia daje jasny przekaz, a że ludzie i instytucje sobie ją interpretują jak chcą to ich sprawa.

0

@JaSzymon Taki z niego pastor jak z koziej dupy trąba, co z niego za naśladowca Chrystusa jak nie przestrzega nawet tego co w Biblii napisane. Gdzie związki takie są uznane za grzeszne.

6

@stone80 Malcom nie jest na poziomie Barcelony, Carles Perez pewnie byłby w stanie zaoferować tyle samo co Malcom.

0

@czosnekfcb Neymar bierz przykład

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?