Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Avada Kedavra Neymar to niewiadoma przez kontuzje, sam bym chętnie zobaczył Sane
1
@Karakanis ale po co porównywać od razu do CR7 i Messiego. Wystarczy, że porówna się choćby do takiego Thierry Henry
2
@messi564 Roszczeniowi kibice co nawet chcą decydować o urlopie zawodnika. Beka xD
0
@Ogrodnik no scam, 100 % legit
0
@Goh W ten sam dzień wraca do treningów, ja bym się nie nastawiał.
36
Arthur i De Jong oni muszą być najważniejsi w pomocy jeśli Barca chce zachować filozofię i grać tak by kibicom się oczy nie zamykały.
0
@Yoshi94 O wiele bardziej to irytuje gdy się ogląda mecz w TV, co mnie interesują wpisy na La Rambli ?
2
@BarcaInfo Przynajmniej co poniektórzy komentatorzy w TV nie będą denerwować zła wymową. Jak ostatni bucek z Polsatu w meczu z Kobe.
0
@BigShaq Niestety norma w social media La Liga
0
@Phatro Nie wiem co masz do domówek, jak dla mnie bardzo ładnie się prezentują, może nawet sobie kupię.
0
@BigShaq Liverpool miał pełne portki, że hej. Prędzej Barca.
0
@Trexas Dużo pewnie zależy od tego co z Coutinho
0
@4drian0 z Antkiem to było bardzo proste do przewidzenia.
0
De Jong i to się ceni
4
@JaSzymon no niezły drybling xD
0
@TheNekro94 nic nie oceniłem
0
@FutbolowyJanusz najpierw gadasz, że Yen z krzywą facjatą to nie odwzorowanie książki, a teraz co piszesz ? Od razu mogłeś to napisać.
1
@insp1re Bo Sterling też jest mega kotem, razem z Bernardo Silvą
0
@FutbolowyJanusz Nie wiem czy wiesz, ale Yen była brzydka zanim została czarodziejką, gdy nabyła moce mogła się zmienić, wiem to z gier nie książek. Co do Triss to nie wiem czy w książce była też ruda ?
0
@cules100pro Mało ci pieniędzy ?
16
@Momalsino Dembele, Cou i Suareza. Messi to legenda.
0
@aro1 szczerze wątpię, ale sam Malcom grałby w tym sezonie jeszcze mniej niż w poprzednim po przyjściu Griezmanna
1
@geass Laptop w serwisie mam, ale kurczę liczę na tego Pesa w tym roku, poprzedni mi się podobał, tak jak i jeszcze poprzedni.
1
@FC1899Barca kilka lat posuchy może czekać Real
1
@IronSanHybrid nikt nie jest święty, bo to niemożliwe, jednak staram się jak mogę.
1
@sebasek99 Ja się kieruję Biblią i nigdy nie będę uważał homoseksualizmu za coś normalnego.
0
@sebasek99 Biblia daje jasny przekaz, a że ludzie i instytucje sobie ją interpretują jak chcą to ich sprawa.
0
@JaSzymon Taki z niego pastor jak z koziej dupy trąba, co z niego za naśladowca Chrystusa jak nie przestrzega nawet tego co w Biblii napisane. Gdzie związki takie są uznane za grzeszne.
6
@stone80 Malcom nie jest na poziomie Barcelony, Carles Perez pewnie byłby w stanie zaoferować tyle samo co Malcom.
0
@czosnekfcb Neymar bierz przykład