- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1599 Culés
Gorące dyskusje
Batys
1
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
58 odpowiedzi
michaleu
4
Vice City też było moim pierwszym GTA :') https://twitter.com/i/status/2069385649678151701
21 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1599 Culés
4
Puig, moim zdaniem powinien iść na wypożyczenie. Dembele, Messi, Suarez mają kontuzje o chłopaka nie ma w 18. Rozumiem że to pomocnik ale przy tej ilości zawodników to on nie będzie miał żadnych szans na gre. Kolejny sezon w 3 lidze to tragedia dla chłopaka który ma 20 lat i jest podobno wielkim talentem Barcelony. Jeżeli faktycznie jest tak wspaniałym zawodnikiem to niech spróbuje swoich umiejętności w innym klubie. Troszkę dziwię się że sam nie dąży do tego by odejść na wypożyczenie.
11
@Janiama Chłopak pewnie widzi co sie dzieje z wypożyczanymi przez Barce piłkarzami i woli sie trzymać klubu, ciężko mu sie dziwić
1
@Janiama A kto powrócił w tym klubie z wypożyczenia i odgrywał jakąkolwiek rolę? Przecież widzi jak inni zawodnicy z Barcy B idą na te wypożyczenia i żaden z nich nie wraca.
1
@Janiama Wiadomo jak wypożyczenia działały w ostatnich latach. Więc pewnie dlatego nie chce się ruszać.
2
@myscooter To świadczy tylko o tym o czym często piszę. To nie są żadne wielkie talenty, tylko na tej stronie pisze się tak o nich. Tyle w temacie
5
@Janiama Wydaje mi się, że tkwi w nim dużo większy potencjał, niż w Alenii i to tego drugiego bym wypożyczył na sezon, bo za rok się w tej formacji przerzedzi.
6
@Janiama A może po prostu całe życie byli szkoleni do gry w systemie Barcelony i idą na wypożyczenia do jakiegoś Getafe gdzie gra się zupełnie inną piłkę i się gubią?
3
@Janiama szkoda roku, ale za rok pewnie juz nie będzie Ernesto, Vidala, Rakitica wiec zwolni się miejsce dla Puiga
0
@Kubsoleon Zapomnij to jest Barcelona i przyjdą lepsi
0
@myscooter Umiejętności zawsze się obronią, pamietaj że może zmienić się taktyka czy schemat gry ale jak jesteś dobry to do wszystkiego się przyzwyczaisz
0
@Janiama Z pewnością ktoś przyjdzie, ale myślę, że miejsce w kadrze za rok będzie szykowane dla Puiga. Obecnie oprócz Alenii, który jest przeciętny nie mamy żadnego ofensywnego pomocnika. Żadnego.