7

@Boniek10 nie byle co gada, FIFa to arcade.

4

John Stones więcej wart niż De Ligt xDDD

10

Proszę redakcjo przywróćcie sortowanie komentarzy według godzin

0

@Dejvv i po co się tak podniecać tym

0

@kkbarca tylko dlaczego tu jest 10 zawodników ?

0

Będzie grał zamiast Rakitica, obok niego powinien grać Arthur a na ŚPD Busi lub Rakitic.

0

@Bagsik88 okej, ale nie można umniejszać Kloppowi, bo wyprowadził Liverpool na sam szczyt, już 2 sezon są niesamowici.

0

@Bagsik88 i ty serio myślisz, że jak przychodził do klubu to od razu miał z nim wygrać PL. Zbudował sobie skład i teraz szaleje. Pep też potrzebował zbudować skład. My byśmy w PL walczyli do końca z Liverpoolem i City.

2

@Pawlak1992 Dziwi cię Ronaldo, który w fazie pucharowej strzelił 5 goli, a nie dziwi Lucas Moura, który strzelił 3 bramki. Trochę coś nie tego. Według mnie nie można mieć pretensji do UEFY, bo tutaj biorą pod uwagę najważniejsze momenty Ligi Mistrzów, a remontada z Atletico też była ważna.

0

@Bagsik88 mówię tylko, że to nie takie łatwe zdobyć 100 czy 98 punktów.

0

@Bagsik88 a oni grają w Premier League i bardzo możliwe, że i my PL byśmy nie wygrali.

12

@snoopdegie aż mi się przypomniała akcja FIFY z Neymarem i opaską 100 % Jesus usuniętą co by nie obrazić inne wyznania.

9

@Dejvv Valdek jest w stanie zabić pozytywy Frenkiego.

2

@jeyx77x najpierw trzeba mieć samochód, który pojedzie 200 na autostradzie.

0

@Aerox to lipa.

0

Na TVP1 jakaś ceremonia będzie pokazana przed meczem ? I jeśli tak to od której ?

1

@AmigoBlancos sercem za Tottenham, ale na kuponie Liverpool.

1

@Zbyszard niektórzy ludzie naprawę mają myślenie niczym z fify.

0

@SuperPatsonFCB 80 minut jazdy, no to długo cię trzymali.

2

@KamQiX może coś u ciebie nie tak ? U mnie też normalnie ze strony działa.

2

@toszman rozumiem krytykę, ale czasem to jest przesada. Czasami jedynym argumentem ludzi na słabą grę zawodnika jest taktyka Valverde, to wina Valverde.

2

@BigShaq skraaa skibidi pa pa

0

@Arkon ja to bym chciał by dostał realną szansę Puig.

1

@Piorun stare przeszedłem dopóki to faktycznie był Assassin a nie RPG

0

@Transu96 stary, chętnie, ale chyba nie przełknę tej różnicy czasu. Może Wiedźmin 2 ? Chyba trzyma się nieźle.

0

Ludzie, zagrałbym w jakąś dobrą grę, ale nie mam pomysłu. Assassin odpada, GTA V i Wiedźmin mam za sobą, tak samo jak Batman. Oczywiście chodzi mi o gry na pc. Nie ukrywam, że lubię gry z otwartym światem i generalnie w kamerze 3 osobowej, ale bez otwartego świata też się obejdzie.

1

60 milionów nikt nie zapłaci.

6

@kordyl1010 już bez takiej spiny

0

@Midast tak to się oblicza

1

@Headliner9 xDDD se queda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?