Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Boniek10 nie byle co gada, FIFa to arcade.
4
John Stones więcej wart niż De Ligt xDDD
10
Proszę redakcjo przywróćcie sortowanie komentarzy według godzin
0
@Dejvv i po co się tak podniecać tym
0
@kkbarca tylko dlaczego tu jest 10 zawodników ?
0
Będzie grał zamiast Rakitica, obok niego powinien grać Arthur a na ŚPD Busi lub Rakitic.
0
@Bagsik88 okej, ale nie można umniejszać Kloppowi, bo wyprowadził Liverpool na sam szczyt, już 2 sezon są niesamowici.
0
@Bagsik88 i ty serio myślisz, że jak przychodził do klubu to od razu miał z nim wygrać PL. Zbudował sobie skład i teraz szaleje. Pep też potrzebował zbudować skład. My byśmy w PL walczyli do końca z Liverpoolem i City.
2
@Pawlak1992 Dziwi cię Ronaldo, który w fazie pucharowej strzelił 5 goli, a nie dziwi Lucas Moura, który strzelił 3 bramki. Trochę coś nie tego. Według mnie nie można mieć pretensji do UEFY, bo tutaj biorą pod uwagę najważniejsze momenty Ligi Mistrzów, a remontada z Atletico też była ważna.
0
@Bagsik88 mówię tylko, że to nie takie łatwe zdobyć 100 czy 98 punktów.
0
@Bagsik88 a oni grają w Premier League i bardzo możliwe, że i my PL byśmy nie wygrali.
12
@snoopdegie aż mi się przypomniała akcja FIFY z Neymarem i opaską 100 % Jesus usuniętą co by nie obrazić inne wyznania.
9
@Dejvv Valdek jest w stanie zabić pozytywy Frenkiego.
2
@jeyx77x najpierw trzeba mieć samochód, który pojedzie 200 na autostradzie.
0
@Aerox to lipa.
0
Na TVP1 jakaś ceremonia będzie pokazana przed meczem ? I jeśli tak to od której ?
1
@AmigoBlancos sercem za Tottenham, ale na kuponie Liverpool.
1
@Zbyszard niektórzy ludzie naprawę mają myślenie niczym z fify.
0
@SuperPatsonFCB 80 minut jazdy, no to długo cię trzymali.
2
@KamQiX może coś u ciebie nie tak ? U mnie też normalnie ze strony działa.
2
@toszman rozumiem krytykę, ale czasem to jest przesada. Czasami jedynym argumentem ludzi na słabą grę zawodnika jest taktyka Valverde, to wina Valverde.
2
@BigShaq skraaa skibidi pa pa
0
@Arkon ja to bym chciał by dostał realną szansę Puig.
1
@Piorun stare przeszedłem dopóki to faktycznie był Assassin a nie RPG
0
@Transu96 stary, chętnie, ale chyba nie przełknę tej różnicy czasu. Może Wiedźmin 2 ? Chyba trzyma się nieźle.
0
Ludzie, zagrałbym w jakąś dobrą grę, ale nie mam pomysłu. Assassin odpada, GTA V i Wiedźmin mam za sobą, tak samo jak Batman. Oczywiście chodzi mi o gry na pc. Nie ukrywam, że lubię gry z otwartym światem i generalnie w kamerze 3 osobowej, ale bez otwartego świata też się obejdzie.
1
60 milionów nikt nie zapłaci.
6
@kordyl1010 już bez takiej spiny
0
@Midast tak to się oblicza
1
@Headliner9 xDDD se queda