Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Piłkarskie party
0
A może to w całym budynku tak ? Miałem podobną sytuację i okazało się, że każdy był zalany
58
Kto jak kto, ale Petr Cech o strzelaniu bramek wie dużo
1
Silaurum.
0
Nie wierzę.
1
Też mi się marzy Polak w Barcy, ale nie widzę żadnego na horyzoncie
0
Myślę, że Kane jest w stanie strzelić więcej niż Shearer
0
Jak dla mnie najgorszy kanał piłkarski na yt to Sportowo TV. Słuchanie go to katorga dla uszu.
1
Może Dembouz musi wzmocnić mięśnie, prawdę mówiąc nie mam pojęcia co trzeba zrobić by tego uniknąć, pewnie lekarze Barcelony wiedzą i powinni coś młodemu doradzić
1
BVB miało przewagę ale frajersko ją stracili w sezonie gdzie Bayern nie był mocny
0
pewnie im się już nie chce
2
też kiedyś w takie coś wpadłem, w moim przypadku przestałem odpowiadać na wiadomości i podziałało xd
3
Myślę, że taki Rakitic zrobił większą karierę u nas
0
Po takim czasie, to nie trzeba już pisać spoiler, a jeżeli w poniedziałek ktoś spoileruje to się nie dziwię banów
0
Vidal 6 Arthur Lenglet 5, Malcom 2 bo według mnie to nie był przemyślany transfer a jedynie alternatywa bez pomysłu na fiasko Williana
0
Vidal to jest przekozak
0
Tak słucham tego komentarza to na Polsat sport lepiej to wyglądało
0
W ogóle się to nie trzyma ale okej
0
Ma ktoś linka do ostatnich popisów Hajto ?
1
spokojnie, dzisiaj też dobry mecz
0
napisał spoiler, poza tym mamy już wtorek, niech się ludzie liczą z tym, że fani chcą podyskutować o odcinku
1
Zdjęcia były do bani, gra światłem ? Patrz jakie tam rozmycia były. Mam naprawdę dobry telewizor i się zastanawiałem co jest nie tak. Bitwa o Helmowy Jar była milion razy lepsza, a tak się porównywali, nie wspominając o ilości nielogicznych akcji, które się działy. Miał swoje dobre momenty, ale to nie była taka petarda na jaką czekałem.
1
Zdecydowane.
0
Jestem strasznie rozczarowany
0
Każda okazja jest dobra by się pośmiać z Realu
1
Już tej nocy oczekiwany odcinek GoT, twórcy zapowiadali, że inspirują się choćby Bitwą o Helmowy Jar. Trzeba będzie cały jutrzejszy dzień przetrwać bez spoilerów.
0
Poleci ktoś jakiś fajny film, który jest na netflixie
2
Mi to się kojarzy z jakimiś robolami co piją piwsko w pubie i mecze obstawiają
0
To nie lepiej bronić swego odpowiadając na ich portalu ?
0
Skąd wiesz czy by się tak rozwinął u nas jak w City, według mnie to duża zasługa Pepa w tym, że Bernardo tak gra.