0

Piłkarskie party

0

A może to w całym budynku tak ? Miałem podobną sytuację i okazało się, że każdy był zalany

58

Kto jak kto, ale Petr Cech o strzelaniu bramek wie dużo

1

Silaurum.

0

Nie wierzę.

1

Też mi się marzy Polak w Barcy, ale nie widzę żadnego na horyzoncie

0

Myślę, że Kane jest w stanie strzelić więcej niż Shearer

0

Jak dla mnie najgorszy kanał piłkarski na yt to Sportowo TV. Słuchanie go to katorga dla uszu.

1

Może Dembouz musi wzmocnić mięśnie, prawdę mówiąc nie mam pojęcia co trzeba zrobić by tego uniknąć, pewnie lekarze Barcelony wiedzą i powinni coś młodemu doradzić

1

BVB miało przewagę ale frajersko ją stracili w sezonie gdzie Bayern nie był mocny

0

pewnie im się już nie chce

2

też kiedyś w takie coś wpadłem, w moim przypadku przestałem odpowiadać na wiadomości i podziałało xd

3

Myślę, że taki Rakitic zrobił większą karierę u nas

0

Po takim czasie, to nie trzeba już pisać spoiler, a jeżeli w poniedziałek ktoś spoileruje to się nie dziwię banów

0

Vidal 6 Arthur Lenglet 5, Malcom 2 bo według mnie to nie był przemyślany transfer a jedynie alternatywa bez pomysłu na fiasko Williana

0

Vidal to jest przekozak

0

Tak słucham tego komentarza to na Polsat sport lepiej to wyglądało

0

W ogóle się to nie trzyma ale okej

0

Ma ktoś linka do ostatnich popisów Hajto ?

1

spokojnie, dzisiaj też dobry mecz

0

napisał spoiler, poza tym mamy już wtorek, niech się ludzie liczą z tym, że fani chcą podyskutować o odcinku

1

Zdjęcia były do bani, gra światłem ? Patrz jakie tam rozmycia były. Mam naprawdę dobry telewizor i się zastanawiałem co jest nie tak. Bitwa o Helmowy Jar była milion razy lepsza, a tak się porównywali, nie wspominając o ilości nielogicznych akcji, które się działy. Miał swoje dobre momenty, ale to nie była taka petarda na jaką czekałem.

1

Zdecydowane.

0

Jestem strasznie rozczarowany

0

Każda okazja jest dobra by się pośmiać z Realu

1

Już tej nocy oczekiwany odcinek GoT, twórcy zapowiadali, że inspirują się choćby Bitwą o Helmowy Jar. Trzeba będzie cały jutrzejszy dzień przetrwać bez spoilerów.

0

Poleci ktoś jakiś fajny film, który jest na netflixie

2

Mi to się kojarzy z jakimiś robolami co piją piwsko w pubie i mecze obstawiają

0

To nie lepiej bronić swego odpowiadając na ich portalu ?

0

Skąd wiesz czy by się tak rozwinął u nas jak w City, według mnie to duża zasługa Pepa w tym, że Bernardo tak gra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?