1

Jedno jest pewne, będzie miał branie w całej Europie.

0

Co wy z tym zachowaniem, Vidal też miał mieć zachowanie nietakie a wiemy jak jest, Boateng się nie rzuca, że nie gra a jest szczęśliwy. Do tego Griezmann zrezygnuje z wyższych zarobków jeśli do nas przyjdzie. Dobrze, że zarządu nie obchodzą durne opinie kibiców, bo kierować się trzeba kwestiami sportowymi.

0

A co Coutinho to nie był zawodnik do grania na zaraz ?

0

Real M.

0

Nie.

0

No chyba, że Spurs wygrają LM

0

A ja mam nadzieję, że Suarez zasiądzie na ławie kosztem Griezmanna

0

Najlepszy z tego słabego sezonu, nadal w porównaniu z poprzednimi sezonami nie jest świetny, ale na plus odcinek.

0

Żebyście się nie zes*** z tym Coutinho. Prawda jest taka, że kopie się po czole, a takie coś to tylko gdybanie.

0

Kibice gwizdali przed meczem ?

1

WKS musisz.

29

Dobra dobra, wszyscy wiedzą dlaczego nie chcą Valverde a tu o rozpieszczeniu gadasz. Nie chodzi o rozpieszczenie tylko o kompromitację, drugą z rzędu. I nie udawaj, że nie widzisz jak brzydki futbol gramy, maskuje to Messi.

7

Najważniejsze to przede wszystkim zmiana trenera, i nowy trener niech zdecyduje czy jest dla niego miejsce.

0

To to nic gorzej dla PSG, że 3 mecze w LM opuści

1

To o nas będzie się mówić nie o PSG, bo PSG przynajmniej coś grało z tym United i to był bardziej fart United i indywidualne błędy piłkarzy PSG, my z kolei pokazaliśmy kupę.

1

Sorry, ale coś ci się w głowie poprzestawiało, wygrali swoje mecze bez pomocy sędziów i awansowali. To jest chyba ból dupy, bo to my pokazaliśmy w środę jakimi jesteśmy dziadami

0

Jakoś pierwsze pół roki grał w Barcy wybornie a trenerem też był Valverde

0

Ja myślę, że u Xaviego w obecnej Barcy może być kolesiostwo, to są jego przyjaciele i nie wiem czy nie pojawią się fochy jak coś będzie nie po myśli gwiazd, jak np Suarez, Busquets

0

Strasznie nie trawię Kapitan Marvel

0

Wcale nie bzdury, Ronaldo by właśnie tak robił, a Messi tak robi jak robi, po prostu inny charakter.

0

Ja rozumiem frustrację, ale trzeba zachować zdrowe spojrzenie.

0

Gdyby Barca grała jak City dodatkowo mając Messiego by awansowała

3

Ale w tym roku to właśnie angielskie rządzą

0

Życie, co zrobisz

0

Chociażby dlatego, że to Barca, dobrze płacą i idzie tam De Jong.

0

Nie mam pojęcia, ale nie wierzę, że zwolnią Ernesto, mają dublet, powiedzą, że to wypadek przy pracy, a szatnia kocha Ernesta i jest cacy.

0

Cały świat się teraz będzie śmiał

8

Jedynie mnie cieszy to, że zamkną mordy ci tutaj co się nabijali z Liverpoolu i cytowali wypowiedzi ze wszystkich stron tutaj, dla mnie to byli debile najwięksi

1

Bez przesady, że tylko 3 piłkarzy ci się podoba z obecnej Barcy

0

Żeby dobic na poranek w radiu grane YNWA xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?