Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jedno jest pewne, będzie miał branie w całej Europie.
0
Co wy z tym zachowaniem, Vidal też miał mieć zachowanie nietakie a wiemy jak jest, Boateng się nie rzuca, że nie gra a jest szczęśliwy. Do tego Griezmann zrezygnuje z wyższych zarobków jeśli do nas przyjdzie. Dobrze, że zarządu nie obchodzą durne opinie kibiców, bo kierować się trzeba kwestiami sportowymi.
0
A co Coutinho to nie był zawodnik do grania na zaraz ?
0
Real M.
0
Nie.
0
No chyba, że Spurs wygrają LM
0
A ja mam nadzieję, że Suarez zasiądzie na ławie kosztem Griezmanna
0
Najlepszy z tego słabego sezonu, nadal w porównaniu z poprzednimi sezonami nie jest świetny, ale na plus odcinek.
0
Żebyście się nie zes*** z tym Coutinho. Prawda jest taka, że kopie się po czole, a takie coś to tylko gdybanie.
0
Kibice gwizdali przed meczem ?
1
WKS musisz.
29
Dobra dobra, wszyscy wiedzą dlaczego nie chcą Valverde a tu o rozpieszczeniu gadasz. Nie chodzi o rozpieszczenie tylko o kompromitację, drugą z rzędu. I nie udawaj, że nie widzisz jak brzydki futbol gramy, maskuje to Messi.
7
Najważniejsze to przede wszystkim zmiana trenera, i nowy trener niech zdecyduje czy jest dla niego miejsce.
0
To to nic gorzej dla PSG, że 3 mecze w LM opuści
1
To o nas będzie się mówić nie o PSG, bo PSG przynajmniej coś grało z tym United i to był bardziej fart United i indywidualne błędy piłkarzy PSG, my z kolei pokazaliśmy kupę.
1
Sorry, ale coś ci się w głowie poprzestawiało, wygrali swoje mecze bez pomocy sędziów i awansowali. To jest chyba ból dupy, bo to my pokazaliśmy w środę jakimi jesteśmy dziadami
0
Jakoś pierwsze pół roki grał w Barcy wybornie a trenerem też był Valverde
0
Ja myślę, że u Xaviego w obecnej Barcy może być kolesiostwo, to są jego przyjaciele i nie wiem czy nie pojawią się fochy jak coś będzie nie po myśli gwiazd, jak np Suarez, Busquets
0
Strasznie nie trawię Kapitan Marvel
0
Wcale nie bzdury, Ronaldo by właśnie tak robił, a Messi tak robi jak robi, po prostu inny charakter.
0
Ja rozumiem frustrację, ale trzeba zachować zdrowe spojrzenie.
0
Gdyby Barca grała jak City dodatkowo mając Messiego by awansowała
3
Ale w tym roku to właśnie angielskie rządzą
0
Życie, co zrobisz
0
Chociażby dlatego, że to Barca, dobrze płacą i idzie tam De Jong.
0
Nie mam pojęcia, ale nie wierzę, że zwolnią Ernesto, mają dublet, powiedzą, że to wypadek przy pracy, a szatnia kocha Ernesta i jest cacy.
0
Cały świat się teraz będzie śmiał
8
Jedynie mnie cieszy to, że zamkną mordy ci tutaj co się nabijali z Liverpoolu i cytowali wypowiedzi ze wszystkich stron tutaj, dla mnie to byli debile najwięksi
1
Bez przesady, że tylko 3 piłkarzy ci się podoba z obecnej Barcy
0
Żeby dobic na poranek w radiu grane YNWA xD