- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1926 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
160
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1926 Culés
1
Jakoś tak dziwnie, bo człowiek 3 ostatnie lata żył finałem LM od rana teraz gdy nie ma Realu w finale mogę w końcu obejrzeć finał bez stresu. Osobiście wolałbym finał Liverpool-Ajax według mnie to byłby o wiele ciekawszy finał, niż ten wewnątrz Angielski. Oczywiście nieujmuje nic Tottenhamowi, a tymbardziej Pochetino. Szkoda Ajaxu, ale Holedrzy mówiąc kolokwialnie "obs#@rali" się po bramce na 1-2. Już nawiązując do samego finału to liczę na Liverpool, nie dlatego, że upokorzyli Barce, nie dlatego, że Kloppowi "się należy' bo w futbolu nic sie nie należy. Tylko dlatego, że Klopp potrafi z zawodników typu Roberdson, Arnold, czy Vajnaldum wycisnąc 120% potencjału. Kiedyś taki dar mial Mourinho, który z Interem zrobił wynik ponad stan z Porto zrobił wynik ponad stan, a z takich piłkarzy jak Deco, czy Militto zrobił "gwiazdy" Można go nie lubić za bute i arogancję jaką wykazywał się jako trener, ale taki Militto straszył cała europe w sezonie 09/10 i wygrał LM. Do czego zmierzam Klopp potrafi dotrzeć do zawodnika tak, aby ten mógł umierać na boisku za BVB, czy Liverpool. Co więcej grając przy tym naprawdę sexy futbol. Liczę, że Liverpool wygra stawiam, że będzie potrzebna co najmniej dogrywka, być może nawet rzuty karne to nawet dla postronnych kibiców dodatkowa adrenalina. Zatem dobrego meczyku życze!
1
@AmigoBlancos sercem za Tottenham, ale na kuponie Liverpool.
1
@AmigoBlancos popraw ten "potęcjał" bo trochę nie przystoi ;)
1
@AmigoBlancos ale chociaż nazwiska zawodników byś poprawnie napisał.. nie ciężko przecież to zweryfikować.