0

I kontuzja na kilka miesięcy po meczu. Znowu odpada na kluczowy moment sezonu.

4

To słowa kapitana po przegranym meczu w takim klubie jak Barcelona. Chyba piłkarzom nawet nie zależy na tym Pucharze.

1

Ben Yedder co zrobił...

0

Sędziowie w Hiszpanii to jest stan umysłu.

1

Jako posiadacz iPhone odradzam iPhone.

0

Wiem o tym, jednak chcę by Barca walczyła o wszystkie trofea, można Messiego równie dobrze oszczędzić z Gironą w La Liga. Tak czy inaczej wierzę, że to dobra decyzja Valverde.

4

Brak Messiego po tym jak ostatnio zagrał 30 minut ? Nie wiem o co tutaj chodzi.

0

Jakieś słabe filmy, kiedyś to było z czego wybierać. W tym roku nowy Tarantino więc pozamiata.

3

Czy ten komentator właśnie pochwalił Ghańczykow za to, że przestali kibicować Realowi i przerzucili się na Barcę ze względu na Boatenga ? XDD

2

Właśnie w 1 sezonie po Messim Coutinho był najlepszym zawodnikiem. Nie wiem jak można w ogóle tak napisać.

10

Po takim meczu można się w Dembele zakochać.

0

Ja obstawiam Dembele na lewej stronie ze względu na Suareza, który zagra.

1

A może nie jest to tragedia ? Kiedy ostatnio w Polsce zamordowano publicznie prezydenta miasta.

15

ładny mecz, a trójka z przodu Messi-Dembele-Coutinho fajnie wyglądała, jednak Luis Suarez jak wszedł to nie dało się na niego patrzeć i szczerze mówiąc to było do przewidzenia, że zaburzy widowisko, od razu Dembele musiał przejść na lewą stronę i siadło to jakoś

0

Takie coś to mogą chcieć pojedyncze jednostki nierozgarnięte, bo jak można się nazywać kibicem klubu i życzyć mu przegranej

18

Dobry skład, to są rotacje z głową właśnie

4

jutro ? xdd a co jak awansują to jednak nie złoży ?

0

Najlepszy klub na świecie musi być najlepszy też w swoim kraju i od swojego odwiecznego rywala, a tego nikt na świecie ci z czystym sumieniem nie powie.

0

no chyba po to zakładasz konto, by z niego korzystać.

0

Żaden napastnik klasy światowej nie przyjdzie w tym roku, bo nadal jest Suarez i nie ma podstaw by Suareza sprzedać, tym bardziej, że wszyscy wiedzą jaka jest relacja między nim a Messim. Jakby przyszedł jakiś Kane czy Firmino to nie na ławkę, ale definitywnie do pierwszego.

0

Po prostu miał osłodzić brak transferu Williana, co dla mnie i tak było beznadziejną decyzją, bo kupili kolejnego lewonożnego zawodnika do przodu, zamiast szybkiego lewoskrzydłowego. Willian z kolei potrafi zagrać na obu skrzydłach.

0

Mimo wszystko Ibrahimovic zrobił na mnie większe wrażenie.

1

Denis Suarez rytmu nie miał a się dobrze pokazał, więc dlaczego miałby nie być powołany kosztem Malcoma ?

1

Z tego co widzę na Netflixie jest Labirynt oraz Zaginiona dziewczyna i to na pewno polecę. Co do Sick Note, jeden odcinek trwa 20 minut i nie ma tego materiału aż tyle by wkręcić się na dłużej, jak np Dexter, ale bardzo polecam, niezła komedia.

2

Sick note.

6

Jak najbardziej krok w przód jeśli odchodzisz z Ajaxu

2

Cała trylogia jest wzruszająca, więc rozumiem cię doskonale haha

0

Jak już w temacie Władcy Pierścieni uważacie, że fan trylogii Jacksona zadowoliłby się Shadow of War, Shadow of Mordor czy będzie zawiedzony ?

2

Spytam was z ciekawości, która część Władcy Pierścieni jest dla was najlepsza, według mnie Dwie Wieże, a moment wejścia Gandalfa z Jeźdźcami Rohanu jest wspaniały

2

Pierwsza połowa na pewno nie była przyjemna dla oka, zaś druga nadrobiła

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?