0

Ja myślę, że największe chorągiewy to te arabusy co piszą durne komentarze pod każdym postem o Barcelonie w social mediach

15

PSG tutaj nie uwzględniamy

0

De Ligt w połowie sezonu drużyny nie opuści, dodatkowo jest tam kapitanem.

5

Chyba nie ma innej opcji jak nowy obrońca na zimę

2

Jak się okaże, że konieczna jest operacja to z trybun obejrzy dwumecz.

0

Ich autobus nawet bronić dobrze nie umie, a lagi na Lukaku to żadne zagrożenie.

10

Tak dalej będzie może o jedno oczko awansuje

12

Się dziwić, że Eleven schodzi na psy, jakieś durnoty mówią o graniu na konsoli i serialach i to tak po kilka razy na mecz bo nie mają o czym mówić. Na zagranicznych stacjach się miło słucha a tutaj kaszana taka.

0

Fajnie by stworzyć to w taki sposób jak na stronie sporcle quizzes nie wiem czy ją znasz, ale tam jest określony czas na wypełnienie quizu tak aby żadnych oszustw nie było. Choć to pewnie oczywiste to bardzo ważne.

1

Ja zawsze włączam adblocka i oglądam. Robię tak od dawien dawna i nic mi się nie stało nigdy.

0

Ajax może być ciężkim rywalem

0

Chodzi mi o Alissona

1

No teraz to już za późno

1

To nie pierwszy raz

0

Przynajmniej kupon uratuje

0

Były analizowane wiele razy decyzje za i przeciw i za każdym razem Barca była górą więc nie wiem o co ci chodzi

1

Nie cofnę swoich słów, bo dobrze widziałem jak wyglądał sezon, chociażby nieuznane bramki bo sędzia nie widzi linii bramkowej

0

Barca mogłaby dłużej gdyby nie skradzione mistrzostwa z Atletico 13/14 i z Realem Zidana w 16/17. 16/17 był farsą.

0

Wersja family friendly

0

Do kin właśnie wchodzi „Był sobie Deadpool”. Pytanie, czy to jest po prostu inna nazwa filmu „Deadpool 2” czy jakaś świąteczna odświeżona wersja ? Wie ktoś z La Rambli ?

0

Asysta do Lewego ładna, piłkę zgarnął przed wyjściem i wrzutka

0

miałem to samo, też z inspironem, wysłałem do della i powiedzieli, że dysk nie jest uszkodzony i niby naprawili, potem się okazało, że nic z tym nie zrobili. Sam na necie poszperałem i jakoś ten laptop mi teraz chodzi, ale i tak się czasem wyświetla 100 % dysku i zmuli raz na jakiś czas podczas przeglądania Internetu. W przyszłym roku idę do informatyka.

1

i jego złe wybicie piłki

40

Obecnie Paco Alcacer jest lepszym napastnikiem niż każdy z wyżej proponowanych

3

Valdek pewnie nie spodziewał się, że Arthur tak szybko się zaaklimatyzuje

1

W takim kraju już żyjemy

2

Dobra, już sprawdziłem kalkulator umów na necie i zobaczyłem ile państwo zabrało haha, jednak wszystko dobrze

1

Wiem o co chodzi, problem w tym, że pasek też źle obliczony

2

Dobre.

1

Nie policzone zostały nadgodziny dodatki za frekwencję, chociaż według nich wszystko jest policzone i w porządku jednak w rzeczywistości kilka dobrych stów mi zabrali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?