Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jego powodem jest jego zje***anie umysłowe
0
No właśnie, tacy ludzie istnieją jako dorosłe osoby
0
Heteroseksualny inteligencie
0
Mam pytanie, jeśli ktoś jest heteroseksualny, a osoba cały czas systematycznie wyzywa ją od geja i innych tego typu przezwisk, to czy można zgłosić to odpowiednim organom jako przemoc słowna
0
Poziom legendarny to kpina w FIFA 18, ale ponoć będzie wyższy poziom w 19, za to FUT ma pierdyliard wyboostowanych kart. Poza tym uważam, że gameplay prawie się nie zmieni.
0
Może i powinno, ale skoro piłkarze z innych krajów zarabiają na grze w kadrze to i duńscy piłkarze tego chcą.
0
Komentarz usunięty
0
To tylko numer na koszulce, nie wiem jak można tak mówić jak ty
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
1
Z ciekawości kupiłem pesa mając fifę do tego pobrałem drużyny i stroje, ale nadal uważam to za gówno, i co z tego, że jest Camp Nou jak w FIFA masz całą La Liga i Premier League
6
Pes jest do bani
2
Żeby to Barca się nie wysypała
2
Jakie możliwości ma Valverde w Barcelonie a jakie Mauricio w Totkach, gdyby ich zamienić klubami to uważam, że Pochettino też by kilka trofeów z Barcą przygarnął
3
Niech już się skończy okres na mecze o 22 bo oczy same się zamykają.
17
Sprzedać Rakitica, Suareza, Dembele. Kupić Mbappe, Neymara, Pogbe.
0
W polskiej tv już nigdzie niestety
3
Szczerze wolę Ligue 1 niż Bundesligę
4
Ja myślę, że nie.
8
Jak widać inaczej odczytujemy posty w Internecie, według mnie nie narzeka
52
To akurat mi nie wygląda na narzekanie, jednak twój post to narzekanie na narzekanie.
1
Dlaczego Messi miałby tego nie robić skoro nikt inny jak on tego zrobić nie potrafi
0
A to lipa.
0
Uwierz mi nie chcesz iść do pracy, jeszcze wspomnisz czasy szkolne.
0
Obecnie na jakimkolwiek polskim kanale można obejrzeć Ligue 1 ?
0
Haha na czysto, Mbappe to transfer na ten sezon za 180 mln.
1
Cieszy się jeszcze bardziej, że już go w niej nie ma ? Pewnie gdyby PSG nie wpłaciło klauzuli to byś nawet nie pomyślał o tym by go sprzedać.
0
co za cep
0
zjedz snickersa
1
Mbappe najlepszy, ale nieosiągalny pewnie, poza nim ciekawy byłby Firmino
1
Wielki szacunek dla tego co robicie