0

Jego powodem jest jego zje***anie umysłowe

0

No właśnie, tacy ludzie istnieją jako dorosłe osoby

0

Heteroseksualny inteligencie

0

Mam pytanie, jeśli ktoś jest heteroseksualny, a osoba cały czas systematycznie wyzywa ją od geja i innych tego typu przezwisk, to czy można zgłosić to odpowiednim organom jako przemoc słowna

0

Poziom legendarny to kpina w FIFA 18, ale ponoć będzie wyższy poziom w 19, za to FUT ma pierdyliard wyboostowanych kart. Poza tym uważam, że gameplay prawie się nie zmieni.

0

Może i powinno, ale skoro piłkarze z innych krajów zarabiają na grze w kadrze to i duńscy piłkarze tego chcą.

0

Komentarz usunięty

0

To tylko numer na koszulce, nie wiem jak można tak mówić jak ty

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

1

Z ciekawości kupiłem pesa mając fifę do tego pobrałem drużyny i stroje, ale nadal uważam to za gówno, i co z tego, że jest Camp Nou jak w FIFA masz całą La Liga i Premier League

6

Pes jest do bani

2

Żeby to Barca się nie wysypała

2

Jakie możliwości ma Valverde w Barcelonie a jakie Mauricio w Totkach, gdyby ich zamienić klubami to uważam, że Pochettino też by kilka trofeów z Barcą przygarnął

3

Niech już się skończy okres na mecze o 22 bo oczy same się zamykają.

17

Sprzedać Rakitica, Suareza, Dembele. Kupić Mbappe, Neymara, Pogbe.

0

W polskiej tv już nigdzie niestety

3

Szczerze wolę Ligue 1 niż Bundesligę

4

Ja myślę, że nie.

8

Jak widać inaczej odczytujemy posty w Internecie, według mnie nie narzeka

52

To akurat mi nie wygląda na narzekanie, jednak twój post to narzekanie na narzekanie.

1

Dlaczego Messi miałby tego nie robić skoro nikt inny jak on tego zrobić nie potrafi

0

A to lipa.

0

Uwierz mi nie chcesz iść do pracy, jeszcze wspomnisz czasy szkolne.

0

Obecnie na jakimkolwiek polskim kanale można obejrzeć Ligue 1 ?

0

Haha na czysto, Mbappe to transfer na ten sezon za 180 mln.

1

Cieszy się jeszcze bardziej, że już go w niej nie ma ? Pewnie gdyby PSG nie wpłaciło klauzuli to byś nawet nie pomyślał o tym by go sprzedać.

0

co za cep

0

zjedz snickersa

1

Mbappe najlepszy, ale nieosiągalny pewnie, poza nim ciekawy byłby Firmino

1

Wielki szacunek dla tego co robicie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?