0

Jak przez 5 meczy to biorę w ciemno taki scenariusz

0

Po oddaniu Ligi Mistrzów do EA. PES już nie ma szans

0

Jest może jakiś bukmacher gdzie można obstawiać transfery piłkarzy.

0

Atletico pod koniec sezonu pokazało, że nadal są czołówką w Europie. Myślę, że gdyby Diego Costa był od początku sezonu w Atletico to wyszliby z grupy Ligi Mistrzów i zawalczyliby o tryumf. Do tego jeśli przyjdzie Lemar a Griezmann zostanie to w przyszłym sezonie będą mocni, jak pod koniec tego.

2

Prawdopodobnie to prawda, swietny trener ale człowiek może być z niego mało empatyczny.

0

to nie ten problem

0

Miał może ktoś problem ze 100 % wykorzystaniem dysku, laptopa mam nowego, nic nie jest ściągnięte a muli przez to wykorzystanie, chociaż nic nie używam.

0

9 June to data wersji demonstracyjnej czy co ?

4

Chore pieniądze za tak młodego piłkarza, zwłaszcza zarobki i bonusy.

0

Jeśli ta cena za Thiago jest prawdą w co mi się nie chce wierzyć to trzeba go brać. Za takie pieniądze pomocnik najwyższej klasy.

5

Mimo wszystko to uważam, że Neymar powinien być wart najwięcej. Razem z Messim ma największy wpływ na grę drużyn, w których występuje

2

Zdecydowanie PS4 eksluzywne gry na PS4 to coś pięknego

0

Nie ma szans.

2

Haha, w kadrze Dybala nie może grać razem z Messim, za to w Barcelonie będzie mógł ? Zejdź na ziemię. Priorytetem powinien być środkowy pomocnik.

0

A według mnie, to bez różnicy kto będzie bronił

0

Hmm nie grał może dlatego, że miał kontuzję, jednak wątpię by zapomniał jak się broni

2

Neuer i tak będzie najlepszym bramkarzem turnieju i przypomni o sobie co niektórym, bo jak widać kibice Barcelony zapomnieli z jakiego formatu bramkarzem mamy do czynienia.

0

Kolejny idiota.

0

Ma ktoś jakiś link do meczu Argentyny ?

0

Tylko mistrzostwo świata Messiego może mu dać ZP. Podejrzewam, że nawet jeśli Neymar by je wygrał z Brazylią to i tak panienka dostanie

9

Dla stęsknionych futbolu. Dziś o 20.55 na Polsat Sport mecz Francja-Irlandia.

0

W Pucharze Króla tez grali rezerwowi chociażby pierwsze mecze albo nawet z Sociedac 1 mecz

0

No tego to się nikt nie spodziewał haha, ale to w stylu Realu

0

Od razu na La Ramblę

0

Halo od razu mówię ze nie znam wyniku finału udało mi się to zrobić ale czy mógłby ktoś podać link do powtórki meczu może być na youtube byleby w nazwie tej powtórki nie było wyniku meczu pozdrawiam i z góry dziękuje

0

Tez bym wolał Naingollana, który nie łapie kontuzji i można być niemal pewnym, że się sprawdzi bo to takiej klasy zawodnik

9

2 mecze 27 goli ?

0

Wcale nie, na PO jest Carvajal i Odriozola, a do tego może tam zagrać Azpilicueta i właśnie Nacho. Nacho może zagrać wszędzie na obronie więc nie dziwie się, że wziął tak uniwersalnego gracza. Roberto na pomocy i tak nie ma szans na grę

1

Neandertale zwykłe

0

Przecież nie powiedziałem, że słabo broni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?