Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak przez 5 meczy to biorę w ciemno taki scenariusz
0
Po oddaniu Ligi Mistrzów do EA. PES już nie ma szans
0
Jest może jakiś bukmacher gdzie można obstawiać transfery piłkarzy.
0
Atletico pod koniec sezonu pokazało, że nadal są czołówką w Europie. Myślę, że gdyby Diego Costa był od początku sezonu w Atletico to wyszliby z grupy Ligi Mistrzów i zawalczyliby o tryumf. Do tego jeśli przyjdzie Lemar a Griezmann zostanie to w przyszłym sezonie będą mocni, jak pod koniec tego.
2
Prawdopodobnie to prawda, swietny trener ale człowiek może być z niego mało empatyczny.
0
to nie ten problem
0
Miał może ktoś problem ze 100 % wykorzystaniem dysku, laptopa mam nowego, nic nie jest ściągnięte a muli przez to wykorzystanie, chociaż nic nie używam.
0
9 June to data wersji demonstracyjnej czy co ?
4
Chore pieniądze za tak młodego piłkarza, zwłaszcza zarobki i bonusy.
0
Jeśli ta cena za Thiago jest prawdą w co mi się nie chce wierzyć to trzeba go brać. Za takie pieniądze pomocnik najwyższej klasy.
5
Mimo wszystko to uważam, że Neymar powinien być wart najwięcej. Razem z Messim ma największy wpływ na grę drużyn, w których występuje
2
Zdecydowanie PS4 eksluzywne gry na PS4 to coś pięknego
0
Nie ma szans.
2
Haha, w kadrze Dybala nie może grać razem z Messim, za to w Barcelonie będzie mógł ? Zejdź na ziemię. Priorytetem powinien być środkowy pomocnik.
0
A według mnie, to bez różnicy kto będzie bronił
0
Hmm nie grał może dlatego, że miał kontuzję, jednak wątpię by zapomniał jak się broni
2
Neuer i tak będzie najlepszym bramkarzem turnieju i przypomni o sobie co niektórym, bo jak widać kibice Barcelony zapomnieli z jakiego formatu bramkarzem mamy do czynienia.
0
Kolejny idiota.
0
Ma ktoś jakiś link do meczu Argentyny ?
0
Tylko mistrzostwo świata Messiego może mu dać ZP. Podejrzewam, że nawet jeśli Neymar by je wygrał z Brazylią to i tak panienka dostanie
9
Dla stęsknionych futbolu. Dziś o 20.55 na Polsat Sport mecz Francja-Irlandia.
0
W Pucharze Króla tez grali rezerwowi chociażby pierwsze mecze albo nawet z Sociedac 1 mecz
0
No tego to się nikt nie spodziewał haha, ale to w stylu Realu
0
Od razu na La Ramblę
0
Halo od razu mówię ze nie znam wyniku finału udało mi się to zrobić ale czy mógłby ktoś podać link do powtórki meczu może być na youtube byleby w nazwie tej powtórki nie było wyniku meczu pozdrawiam i z góry dziękuje
0
Tez bym wolał Naingollana, który nie łapie kontuzji i można być niemal pewnym, że się sprawdzi bo to takiej klasy zawodnik
9
2 mecze 27 goli ?
0
Wcale nie, na PO jest Carvajal i Odriozola, a do tego może tam zagrać Azpilicueta i właśnie Nacho. Nacho może zagrać wszędzie na obronie więc nie dziwie się, że wziął tak uniwersalnego gracza. Roberto na pomocy i tak nie ma szans na grę
1
Neandertale zwykłe
0
Przecież nie powiedziałem, że słabo broni