0

Luzik ;)

1

zawahanie*

2

Zniknął nasz own goal na długi czas, ale jak już wrócił to z przytupem

0

Co ty pierdzielisz Real jest lepszy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Brazylijczyka na LO dla lepszego zgrania

0

Zna ktoś może więcej takich surowych filmów jak Sicario czy To nie jest kraj dla starych ludzi. Chciałbym jakieś dobre kino obejrzeć

3

Paulinho zagrał bardzo słaby mecz i powinien być zmieniony dużo wcześniej, Denis dał świetną zmianę

0

Po prostu nigdy nie odnaleźliście Boga i tak piszecie.

26

Musi się znaleźć zawsze jakiś ateista, który coś wtrąci

1

Może za kilka lat obecnie po prostu jest za ciasno

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Skąd takie info

0

To już pewne, że Messi dziś nie zagra ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Labirynt z Jackmanem i Gyllenhallem

0

Se queda

2

Znowu zarząd popisuje się promocyjną klauzulą

0

Nie żebym krytykował ale to takie na siłę

6

Wtedy na sto procent będzie więcej haseł o UEFAlonie i tym podobnych

7

Milion pięćset talentów na całym świecie, a może by tak dać szansę Alenii

0

Semedo musi się jeszcze wiele nauczyć

0

I na koniec Gazeta wyborcza musiała wtrącić swoje o polityce

17

Hahahaha dobry żart

0

Coś późno ten przegląd

2

Bardzo czekam na to aż dorośnie Xavi Simons, to może być wielki skarb dla Barcelony

17

Humorystyczne wiadomo

0

Avon Black Suede Sport, kolega pożyczał kilka razy na imprezę i zawsze działał cuda hehe

0

Dokładnie Rysiu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?