Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jesteś śmieszny, najpierw poczytaj Biblię i nie opieraj się na Starym Testamencie. A nie już próbujesz mnie szkalować.
0
Super.
2
Ja trzymam się mojej wiary i tego co jest napisane w Biblii, a więc w to, że zostaliśmy stworzeni przez Boga.
4
Ja też uważam, że to brednie, nie pochodzimy od małpy
0
no tak dostali 3 gole od Totków ale to wina sędziego haha, tak samo jak przegrali o długość chu*a z Gironą haha
0
Na siłę trzeba się do pierdoły przyczepić.
0
Obrazek obrazuje dobrze Benzemę, kubeł pomyj na niego wylewany, ale on przynajmniej próbował ruszyć jakoś grę, a panienka Cris stoi i czeka aż koledzy coś zrobią.
4
Kto by pomyślał, że będzie tak dobry. Paulinho może napisać niezłą historię.
9
Jak mnie denerwują te madryckie szmatławce.
8
Jamie Vardy do 25 roku życia grał amatorsko.
0
Co myślicie o modnym teraz hejcie na Neymara ?
0
Ale chyba nie ma się co łudzić, że będą patrzyć na grę
0
Kto głosuje na FIFA The Best ?
0
A kto powiedział ze użytkownicy nie doceniają pracy redaktorów, bardzo doceniamy ich tłumaczenia i wkład w rozwój tej strony tak i też doceniamy BarcaInfo i jego częste newsy. Docenianie jednego nie oznacza ze nie doceniamy drugiego.
0
Ale są strony które wczesniej podają i zazwyaczaj są to dobre składy
0
No niby tak, ale niekoniecznie xD
0
Dzisiaj trzeba postawić experta w fortunie, to może być ten dzień
0
to gratulacje dla Ciebie jeśli wyznacznikiem jest ilość trofeów
0
Przydałby się nowy dodatkowy kanał eleven. PSG już gra a u nich transmisja zaczyna się o 17.20 20 minut po rozpoczęciu bo kończą mecz Bundesligi :/
1
Tak to jest w katolicyzmie i oczywiście, że to nie ma sensu, w Biblii ludzie się chrzcili gdy byli już w pełni świadomi, że tego chcą.
5
A to zaskakująca informacja
51
Sampaoli ma niezdrową obsesję na punkcie Messiego
0
Długie nogi, długie rzęsy, długie włosy
4
Ale on sam preferuje grę na ŚP, żeby nie było później jak z Fabregasem, który odszedł bo grał na fałszywej 9.
4
Tylko szkoda Sergiego Roberto
1
Ronaldo niby czemu, tak obiektywnie patrząc, to jak gościu, który nie umie dryblować, nie jest szybki, potyka się o własne nogi, i dobry mecz zagra raz na 3 mecze może być lepszy od Isco, który jest przekozakiem.
0
Digne w Barcelonie też potrzebuje pograć od czasu do czasu, tak do rotacji.
0
Już 61 lat, nie powiedziałbym, że na tyle wygląda
2
A co zrobił, to Suarez z**ebał
0
Tylko szkoda Roberto na PO, ale z drugiej strony gdzie miałby grać, na środku grają Paulinho i Denis, którzy też zasługują na minuty, do tego szkoda, że Umtitiego nie ma, mam nadzieję, że Pique się obudzi.