1

Jesteś śmieszny, najpierw poczytaj Biblię i nie opieraj się na Starym Testamencie. A nie już próbujesz mnie szkalować.

0

Super.

2

Ja trzymam się mojej wiary i tego co jest napisane w Biblii, a więc w to, że zostaliśmy stworzeni przez Boga.

4

Ja też uważam, że to brednie, nie pochodzimy od małpy

0

no tak dostali 3 gole od Totków ale to wina sędziego haha, tak samo jak przegrali o długość chu*a z Gironą haha

0

Na siłę trzeba się do pierdoły przyczepić.

0

Obrazek obrazuje dobrze Benzemę, kubeł pomyj na niego wylewany, ale on przynajmniej próbował ruszyć jakoś grę, a panienka Cris stoi i czeka aż koledzy coś zrobią.

4

Kto by pomyślał, że będzie tak dobry. Paulinho może napisać niezłą historię.

9

Jak mnie denerwują te madryckie szmatławce.

8

Jamie Vardy do 25 roku życia grał amatorsko.

0

Co myślicie o modnym teraz hejcie na Neymara ?

0

Ale chyba nie ma się co łudzić, że będą patrzyć na grę

0

Kto głosuje na FIFA The Best ?

0

A kto powiedział ze użytkownicy nie doceniają pracy redaktorów, bardzo doceniamy ich tłumaczenia i wkład w rozwój tej strony tak i też doceniamy BarcaInfo i jego częste newsy. Docenianie jednego nie oznacza ze nie doceniamy drugiego.

0

Ale są strony które wczesniej podają i zazwyaczaj są to dobre składy

0

No niby tak, ale niekoniecznie xD

0

Dzisiaj trzeba postawić experta w fortunie, to może być ten dzień

0

to gratulacje dla Ciebie jeśli wyznacznikiem jest ilość trofeów

0

Przydałby się nowy dodatkowy kanał eleven. PSG już gra a u nich transmisja zaczyna się o 17.20 20 minut po rozpoczęciu bo kończą mecz Bundesligi :/

1

Tak to jest w katolicyzmie i oczywiście, że to nie ma sensu, w Biblii ludzie się chrzcili gdy byli już w pełni świadomi, że tego chcą.

5

A to zaskakująca informacja

51

Sampaoli ma niezdrową obsesję na punkcie Messiego

0

Długie nogi, długie rzęsy, długie włosy

4

Ale on sam preferuje grę na ŚP, żeby nie było później jak z Fabregasem, który odszedł bo grał na fałszywej 9.

4

Tylko szkoda Sergiego Roberto

1

Ronaldo niby czemu, tak obiektywnie patrząc, to jak gościu, który nie umie dryblować, nie jest szybki, potyka się o własne nogi, i dobry mecz zagra raz na 3 mecze może być lepszy od Isco, który jest przekozakiem.

0

Digne w Barcelonie też potrzebuje pograć od czasu do czasu, tak do rotacji.

0

Już 61 lat, nie powiedziałbym, że na tyle wygląda

2

A co zrobił, to Suarez z**ebał

0

Tylko szkoda Roberto na PO, ale z drugiej strony gdzie miałby grać, na środku grają Paulinho i Denis, którzy też zasługują na minuty, do tego szkoda, że Umtitiego nie ma, mam nadzieję, że Pique się obudzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?